Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z rzeźbą 23:05, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:02, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Drugi ogród, który mogliśmy odwiedzić to " Ogród od nasionka....z widokiem na Lanckoronę" margaretki3
Cały ogród powstaje z nasion wysianych przez Gosię


niebieskim przetacznikiem nas poczęstowała

cała masa ciekawych roślin
Ogród z rzeźbą 23:01, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry




Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 23:00, 03 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Jeżówki purpurowe i u mnie zaczynają kwitnąć



A ten rozchodnik to zagadka. Jesienią nie zaznaczyłam sobie doniczek a wiosną myślałam, że tu wsadziłam Matrone. Chyba pomyliłam sadzonki a Matrona pewnie padła.

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:59, 03 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
Ho ho ale masz liliowców, powojnik kwitnie na bogato
Trochę się ich uzbierało, dopiero zaczynają kwitnąć, fajny widok

Ogród z rzeźbą 22:58, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Postępy w rozwoju hortensji na awatarkowej, powojnik rozszalał się na całego, ocalała po zimie jeżówka też zaczęła kwitnąć:





Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:57, 03 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
monteverde napisał(a)
Aniu pięknie Ci powojnik Purpurea kwitnie, a mój przez Stolwijka został przygłuszony, po kwitnieniu będę musiała przesadzić bo ma mało kwiatków pozdrówka
a nie masz białej Cleome? czemu nie pisalaś bym Ci przesłała nasionka
Aniu cleome od Bogusi zaczyna dopiero kwitnąć, mam jeszcze mniejsze, od znajomej na ich kwitnienie będę musiała jeszcze zaczekać, jaki kolor, nie wiem, może będzie biały

Do raju daleko - u Ewy 22:57, 03 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Rabatka z ambrowcami się zagęszcza Nowe roślinki posadzone. Nie zdążyliśmy posadzić kichawca




ślicznie się zagęszcza
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 22:56, 03 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Hortensji nadszedł czas







Hortensjada 22:54, 03 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bozga napisał(a)
Odbiegnę trochę tematem od kwiatów, na pierwszej fotce po prawej jedyne drzewko owocowe, które ostało się u mnie koło domu



I moja "winnica" za garażem z rekordową w tym roku ilością winogron ( 2 odmiany deserowe)

Bardzo fajnie,że pokazujesz czy to renkloda? a winorośl też pięknie wygląda z napowietrzania pazurowego też się uśmiałam pozdrówka
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 22:54, 03 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Juzia, tak mi się własnie zdawalo, że masz Giardinę Będę szukała trzeciej róży pnącej ale nie wiem czy iść w tę samą odmianę czy jakąś inną. Może dla kontrastu Rosengarten Kletterrose, Którą polecała Anda ??

Beatko masz rację, ostatnio jestem dość zalatana. Impreza za imprezą
Mnie też bardziej podoba się ta z prosta żaluzja ale czy róży taka wystarczy ?
Taka podpora pasowałaby do "zadaszenia" pergoli



Ogródkowe perypetie:) 22:53, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Dla zainteresowanych więcej u mnie
Życie w wiejskim ogrodzie 22:50, 03 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry


Na zakończenie dzisiejszego dnia, dla wszystkich kochających egzotykę
Mieszkańcy szklanych pawilonów ogrodu botanicznego w Krakowie
Zaległe zdjęcia z wizyty w tym miejscu Zbiorniki wodne zrobiły na mnie największe wrażenie


Ogródkowe perypetie:) 22:49, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Ślicznie dziękujemy Agnieszko, za możliwość poznania ogrodu w realu, za towarzystwo i za transport Wszystko0 było pyszne
Ogród oczywiście w realu o wiele ładniej i zupełnie inaczej się prezentuje : Zostawię Ci tylko kilka fotek na pamiątkę bo moje w o wiele gorszym wykonaniu niż Twoje własne, ale moim okiem
wspaniałe schodki prowadzące do ogrodu


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:44, 03 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Dzięki Michał!

A u nowa porcyjka

Liatry niedługo zaczną swój spektakl

A nad tym wczoraj pracowałam jak moje dziecię pospalo w ciagu dnia, a potem skończyłam wieczorem jak się wiatr zaczął zrywać i tylko myslałam, zeby skonczyć zanim lunie deszcz
Przed:


W trakcie:


Po (zza okna robione foto, bo rano lało jak z cebra...)


A co tu będzie?
No przecież, że różanka Teraz będę szukać co tam posadzić za różyczki.. już mnie głowa boli

Na razie pierwszy typ - Queen of sweden
Cyprysik groszkowy "Filifera Aurea Nana" 22:42, 03 lip 2016


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Danusiu poratuj...co może dolegać moim cyprysikom? Praktycznie nie przyrastają od posadzenia, ciągle mikre z przypalonymi końcówkami pędów. To grzyb jakiś? kiedyś je pryskałam ale poprawy nie zauważyłam...

Ogród Sylwii od początku cz.II 22:41, 03 lip 2016
Do góry
Syla napisał(a)




Sylwia przepięknie, a ten róż na pierwszym planie w gazonach, to co to za roślinki, są super

Anabelki też dają rade, co ty robisz że tak piękne wszystko, oprócz miłości dajesz im coś jeszcze chyba dobre papu
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:40, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
wiosną była masa czosnków teraz też zdobią


różę Bajlando mus mieć

Ogród Sylwii od początku cz.II 22:40, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry


Ogród Sylwii od początku cz.II 22:39, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies