Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:29, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:26, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:23, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
liliowcowo -bylinowa z wiosny już się troszkę zagęszcza



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 23:22, 02 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Do góry
ana_art napisał(a)



Jeszcze mam jedno pytanie. Co to za małe iglaki na brzegu rabaty? Pięknie u Ciebie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:20, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
"trawnik" kwitnie grzybkami

a oczko nachyłkami


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:16, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry

Babcinego chowu pod babą sobie rosną i w warzywniku

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:12, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry


rdest auberta przed cięciem

i hortki
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:07, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry


Zielonym od linijki - ogród Ivony 23:01, 02 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry

Taczki się uginają



Kończę bardziej optymistycznym widokiem


Ogródek warzywny na balkonie 22:58, 02 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry
trochę kwiatów dla pszczół i innych owadów

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:56, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Ogrodowa przygoda Łukasza :) 22:56, 02 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Do góry
Nawadnianie padło, nie wiem co się stało, prawdopodobnie reduktor ciśnienia nawalił i zredukował ciśnienie do minimum.

Gorąco dzisiaj było strasznie, ale wieczorem się ochłodziło i teraz podlewa ogród, w sam raz na powyższą awarie.

Leń dzisiaj dopadł mnie ogromny, więc został spożytkowany na taplanie się w basenie i smażenie na materacu... troszki siem przykopcił

W sumie to coś dzisiaj zrobiłem, skosiłem trawnik, więc jak jutro wszystko nie będzie leżeć to będą jakieś fotki

Raport zdany, idę patrzeć na film, który próbuję od tygodnia zobaczyć, 30 minut filmu na 7 dni to nie za dużo, ale co zrobię, że usypiam

Zostawiam fotkę róży na dobranoc ustrzeloną u Kapiasa, może przy okazji ktoś odszyfruje co to za jedna
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 22:55, 02 lip 2016

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 29
Do góry
butterfly napisał(a)
Jeszcze jedno porównanie skoro zdjecia wchodzą

wiosna 2012 - sierpień 2015



wiosna 2012 - lipiec 2015



wiosna 2012 - maj 2015





bardzo proszę o przepis na tak piękny i gęsty żywopłot bukszpanowy - nawożenie, oprysk, terminy i wysokość cięcia, Pozdrawiam
Ogródek warzywny na balkonie 22:54, 02 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry
ciemnewilce w palecie wciąż kwitną



Ogródek warzywny na balkonie 22:53, 02 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry
ogólnie bałagan mi się tu stworzył...



Ogród ze skarpą 22:47, 02 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ambrowiec gum ball
Zielonym od linijki - ogród Ivony 22:46, 02 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry




Tutaj muszę skomentować tyły - czyli niekończąca się walka z chwastami.


Ale są postępy
Nowoczesny ogród z lasem.. oby się udało.. 22:46, 02 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
Do góry
Toszka witaj

o podkładach wiemy już chyba wszystko. Niestety wiedza ta pojawiła się już po ich pojawieniu się u nas i na chwilę obecną muszą zostać



lindsay80

zawilce kupiłam w "wielopaku" na wyprzedaży w Lidlu. Zestaw cebul o białych kwiatach (frezje, zawilce, lilie itd) a wśród nich właśnie i te okazy.
na opakowaniu były opisane jako "the bride" ale mam ich chyba dwa rodzaje bo jedne są z jednym płatkiem a inne wielowarstwowe (chyba, że to jakieś normalne odchylenie a ja się po prostu nie znam )
tu taki o wielu płatkach

a tu bardziej jednowymiarowe


Ogród ze skarpą 22:46, 02 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:44, 02 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
juki coś nie kwitną wszystkie w jednym terminie

a to dziwne "coś" wykopuje mi co drugiego rojnika z donic od Gosi a posadzone w rzece rosną nie ruszane.....to już całkiem nie rozumiem o co chodzi!!!?

w tym roku po sąsiedzku mam łan rumianku i zakwitających porów

widzicie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies