Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

anna_g 22:46, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Luki napisał(a)
Normalnie miałem dzisiaj stan przedzawałowy, cichutko wspomniałem o kradzieży sporej części trawnika na pomarańczową rabatę... jest duża żarówa w tunelu
Na razie będzie przesadzanie krzewów na jesień i nowy żywopłot, a to już jest ogromny sukces



No to super ! (oczwyście nie ze względu na stan przedzawałowy tylko światełko) Znowu zrobisz coś cudnego i będą nam mogły szczeny trzaskać o podłogi Rób, rób - uwielbiam patrzeć na te Twoje ogrodowe dzieła
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madzenka 07:48, 02 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)

Normalnie miałem dzisiaj stan przedzawałowy, cichutko wspomniałem o kradzieży sporej części trawnika na pomarańczową rabatę... jest duża żarówa w tunelu
Na razie będzie przesadzanie krzewów na jesień i nowy żywopłot, a to już jest ogromny sukces


Widzę ze rodzina robi postępy w ogrodniczkowaniu

Czytam, ze ta sama nawałnica co u mnie przeleciała przez Twój ogród. Mi znów uszkodziło jedna żaluzję, bo donica sie na nia ptezwróciła..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 07:53, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Luki napisał(a)
Normalnie miałem dzisiaj stan przedzawałowy, cichutko wspomniałem o kradzieży sporej części trawnika na pomarańczową rabatę... jest duża żarówa w tunelu
Na razie będzie przesadzanie krzewów na jesień i nowy żywopłot, a to już jest ogromny sukces


Czyżby rodzinka poczytała komentarze na O. i dała Ci wolną rękę?! Super! Lubię takie zapowiedzi!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Luki 08:51, 02 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu na cuda nie ma się co spodziewać bo rabatka będzie znów wąska, a to spory problem, ale zawsze to pozwoli odetchnąć moim roślinom bo ciasno mają

Marzenko powoli widać postępy gdyby moja obecna sytuacja poprawiła się na lepsze to powinno być jeszcze lepiej

Kasiu oj nie tutaj nie mają wstępu i nie ciągnie ich do tego, całe szczęście Do wolnej ręki daleko, ale pracuję nad tym.
Jednak teraz z rabatami powoli bo jak się ktoś śpieszy to się diabeł cieszy jak to się mówi, a jak ja robię w ogrodzie 'szybkie' zmiany to zazwyczaj szybko je zmieniam
Trzeba podejść do tego z dystansem i dobrym planem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
kasja83 09:25, 02 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Łukasz jak pięknie u Ciebie. Rośliny wspaniałe,buksy przycięte perfekcyjnie!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Luki 22:48, 02 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu dziękuję bardzo, chociaż dzisiaj miałem nerwa na ogród
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 22:54, 02 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Luki napisał
Elu no wiesz co, gupoty fandzolisz i tyle Mam nadzieję, że wpadniecie z Beatką na bylinową w pełni rozkwitu, zobaczysz wtedy, że skrywam kilka potworków

Łukasz...ja tam dooobrze fiem ale niech będzie, bić siem nie będziemy

A gdzie my tam z Beatka trafimy , totego jeszcze nie zbadano i mam nadzieję ,że kiedyś się uda zobaczyć to Twoje cudo
Ps..już widzem te " potffforki "... jedzie mi tu czołg ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Luki 22:56, 02 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nawadnianie padło, nie wiem co się stało, prawdopodobnie reduktor ciśnienia nawalił i zredukował ciśnienie do minimum.

Gorąco dzisiaj było strasznie, ale wieczorem się ochłodziło i teraz podlewa ogród, w sam raz na powyższą awarie.

Leń dzisiaj dopadł mnie ogromny, więc został spożytkowany na taplanie się w basenie i smażenie na materacu... troszki siem przykopcił

W sumie to coś dzisiaj zrobiłem, skosiłem trawnik, więc jak jutro wszystko nie będzie leżeć to będą jakieś fotki

Raport zdany, idę patrzeć na film, który próbuję od tygodnia zobaczyć, 30 minut filmu na 7 dni to nie za dużo, ale co zrobię, że usypiam

Zostawiam fotkę róży na dobranoc ustrzeloną u Kapiasa, może przy okazji ktoś odszyfruje co to za jedna
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 22:57, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Też miałam nerwa wczoraj na ogród.Obcinałam nieobcięte w zeszłym roku buksy i prawie na głos fiksowałam. To był błąd bo zostały żółtawe i łysawe a i tak nie wyycięłam jak trzeba bo całkiem by łyse były. Mam nadzieję że się zreenerują.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 22:58, 02 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Elu no bez przesady aż na takim zadu... zachaciu nie mieszkam, miejscowość na znakach jest, więc harcerz na przewodnika nie potrzebny .
Potforki to też mam z przytupem bo nikt takich nie ma

Gosiu ja mam niby wszystko ogarnięte, chwasty to znajduję jak mają więcej niż 50cm, po inne to na chwilę obecną schylać mi się nie chce
Też mam kilka takich buksów, ale spokojnie w przyszłym roku się odbudują
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies