Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:09, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Mój ogród pod górkę... 11:08, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
MirellaB napisał(a)
Fantastyczne zdjęcia
Hot Papaya to ona? Wydawało mi się, że jest bardziej pomarańczowa.

Leżące Pomponelle bardzo mi się podobają


Hot Papaya ma trudny do określenia kolor. Dla mnie ostra czerwień z nutą pomarańczu i jeszcze w dodatku zmienia kolor w trakcie kwitnienia.
Zdjęcia z zeszłego roku



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:07, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:07, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Jana napisał(a)
bardzo mi się podoba, ta żółta róża też masz dużo roślin, których nie znam i to właśnie lubię, idę zaraz kolejne sprawdzić w internecie


To jest fajne, że możemy się wzajemnie od siebie uczyć i poznawać nowe rośliny.
Lilia Voodu - pałczycha


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:06, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:05, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:04, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
ryska napisał(a)

Znam taką jedną 13 latkę (mówi, że ma 14 ale to nieprawda, bo dopiero w listopadzie ma urodziny ) co też ma cały parapet w kaktusach i zbiera je od dawna


Ma zadatki na ogrodnika

Kwitnie dziwaczek


Hortensja dębolistna czeka w doniczce, mimo to po raz pierwszy kwitnie



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:04, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:03, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:02, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:01, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 11:00, 02 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 10:59, 02 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Madzenka napisał(a)






Soczysta zieleń trawnika i ciemna zieleń liści ,aż nieprawdopodobne,kiedy to oglądam w ten upalny ranek

Co to za różyczki różowe,śliczne ?
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 10:57, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
babka napisał(a)


A ona miałaby sznse ładnie kwitnąć i rosnąć w lekkim półcieniu ? Tzn słońce miałaby latem od godz 13 do wieczora.
Rabatki masz takie ... słodkie a zabawa z kolorem i formą daje świetne efekty, zdolna bestia z Cie
Pozdrawiam


Dzięki Olu

"brzozowa"






Buszując w zbożu i kukurydzy:) 10:52, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)



To klasyka klasyki Sama zgapiłam od Agi z Jurajskiego ogrodu


Cieszę się, że mogłam być dla Ciebie inspiracją U mnie właśnie teraz szaleje lawenda i Bonica.


Wapienną oprawę też bym zgapiła, ale nie mam możliwości Wykorzytam też Twoją technikę przycinania róż po kwitnieniu, bo nie jestem w stanie na bieżąco wycinać przekwitłych kwiatów z 12 krzaczków... Stanowcza za dużo ich.

Chandos Bauty - wspaniała róża o cudownym zapachu. Za mocno ją przycięłam wiosną, ale ładnie się odbudowuje.







Pokażę nasz ogród 10:47, 02 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4206
Do góry
gobasia napisał(a)


czy te różowe to THE FAIRY pieknie u ciebie rosną ,ile sztuk tam rośnie? ...pytam bo ja je mam ale słabo mi kwitną

W kwadrat metr na metr wsadzilam aż 9 szt malutkie były hehe. Wiosną mocno przycinam, a i teraz tnę co wyłazi na boki. Kupiłam z gołym korzeniem na targach za jakieś nieduże pieniądze. Oczywiście bezimienne jak to u naszych sprzedawców, jedynie do wiedzieli,to że są okrywowe i w jakim kolorze.
Terazmysle że 4 szt. by wystarczyły.
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 10:39, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pięknie się ta żółta róża wpisała w te ostróżki i hortensję Oby więcej takich pomyłek










Buszując w zbożu i kukurydzy:) 10:35, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
laurowisnia napisał(a)
Reniu, miło było się poznać, jesteśmy umówione na razie na bliżej nieokreślone zaś. Dobrze, że teraz już temp. spadła i nie trzeba podlewać ogrodu.
Penstemon zimuje bardzo dobrze, mam go kilka lat, agastache różnie ale się wysiewa i kwitnie w tym samym roku, można zebrać nasionka dla pewności.
Bodziszek Endressa, zdarza się, że wymarznie część kępy, ale się wysiewa sam. Fajny jest do podsadzania pod drzewami.



Penstemon świetnie się zaklimatyzował.





Mariatheresia



Pokażę nasz ogród 10:30, 02 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
asica napisał(a)


czy te różowe to THE FAIRY pieknie u ciebie rosną ,ile sztuk tam rośnie? ...pytam bo ja je mam ale słabo mi kwitną
Pokażę nasz ogród 10:30, 02 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4206
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies