Byłam dziś w szkółce Nic ciekawego nie było, buksy były ale bardzo, bardzo słabe :/ W sumie to nic nie dało się wybrać, więc szukam dalej
Taka hakone była:
Ona wygląda jak Hakonechloa macra Aureola, dla mnie to one niczym się nie różnią.
I tu moje pytano czy to są te same hakone czy jednak ta ze zdjęcia to jeszcze jakaś inna odmiana o której istnieniu ja nie wiem?
O co chodzi?
U Ciebie ten warzywnik jest taki wymuskany, wypielony, zapalikowany, normalnie do katalogu można dać. Nie wiem ile musisz godzin mu poświęcić,ale pięknie jest, krzyczę to głośno, słyszysz? pięknie... wszystko ma swoje miejsce, teraz już tylko dorobić mu " duszę" w postaci kwiatów, róż, jabłonek ozdobnych itd ... oj będzie to mistrzostwo wiem to na 100%
Pisałam o nich, to są te ogrodówki, które kupiłam na początku sezonu - Early Blue, ale ich oczywiście nie pokazuję, bo ich kwitnienie nie jest moją zasługą. Kupiłam 3 sztuki i na razie traktuję je jako jednoroczne, to jest ich drugie miejsce bo z przodu były przypalane. Musiałam czymś zapełnić miejsce, które zostało po 2 bukietówkach przesadzonych w głąb rabaty bo biegający pies notorycznie łamał ich wystające gałązki.
A to juz moja zasługa
Bodense i Bavaria