Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój jest ten kawałek ogrodu 21:08, 01 lip 2016


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Do góry
Róża którą mi kupiłaś
Ogrodowe skarby 21:08, 01 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Krople w obiektywie telefonu
Ogrodowe skarby 21:06, 01 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Tęcza była piękna wyraźną i podwójną hihi zjawiskowa !
Ogród Ani :) 21:05, 01 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Helo

Byłam dziś w szkółce Nic ciekawego nie było, buksy były ale bardzo, bardzo słabe :/ W sumie to nic nie dało się wybrać, więc szukam dalej

Taka hakone była:


Ona wygląda jak Hakonechloa macra Aureola, dla mnie to one niczym się nie różnią.
I tu moje pytano czy to są te same hakone czy jednak ta ze zdjęcia to jeszcze jakaś inna odmiana o której istnieniu ja nie wiem?
O co chodzi?
Ogrodowe skarby 21:04, 01 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Dla odmiany czas na zmiany... 21:02, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Ogrodowe skarby 21:01, 01 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
A dzisiaj po deszczu było tak
Hortensjada 20:55, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
A to powojnik Warszawska Nike panoszy się na dereniu, jedne kwiaty przekwitają inne wciąż się pojawiają
Udanego weekendu

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:53, 01 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Margarete napisał(a)
Nie posadzona jeszcze Aspirin Rose szaleje z kwiatami w donicy na tarasie...mus poszukac miejsca dla niej na rabacie...ale gdzie ?? Albo póki co wysadzic do jakiegoś ładniejszego pojemnika i zostawic na tarasie...


Śliczna, wsadź w donicę,a na jesieni coś znajdziesz w kwestii lokalu dla niej
Hortensjada 20:52, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Już muszę kończyć bo czas ucieka a muszę się przygotować na jutro

Księżycowy... 20:49, 01 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Tutaj kiszę (dzisiaj właśnie zalałam liście pomidorów), przechowuję i czasami szykuję rozsady (np.truskawek dla miłych koleżanek). W rogu posadzony czarny bez bardzo ładnie ruszył w tym roku, mam też tutaj chrzan i ostatnią moją zdobycz żywokost. Docelowo ma tu być lekko zdziczałe miejsce dla owadów (może pojawią się i pokrzywy), może jeży, gdyby tylko chciały u nas zamieszkać.



U Ciebie ten warzywnik jest taki wymuskany, wypielony, zapalikowany, normalnie do katalogu można dać. Nie wiem ile musisz godzin mu poświęcić,ale pięknie jest, krzyczę to głośno, słyszysz? pięknie... wszystko ma swoje miejsce, teraz już tylko dorobić mu " duszę" w postaci kwiatów, róż, jabłonek ozdobnych itd ... oj będzie to mistrzostwo wiem to na 100%

podpisano - miła koleżanka od rozsady
Ogród z pergolą 20:48, 01 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ogród z pergolą 20:47, 01 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Hortensjada 20:46, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
A to mój kulisty prezencik, chyba Limelight, czekam z oceną aż się rozwiną kwiaty i jego towarzystwo od dołu czyli nachyłek i dzwonek
Ogród z pergolą 20:46, 01 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry

Ogród z pergolą 20:44, 01 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Hortensjada 20:41, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Zaczyna Phantom ( ale tylko pienny, forma przyziemna daleko w tyle)

Kyushu


Early Sensation
Dla odmiany czas na zmiany... 20:40, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Ogród Eli 20:37, 01 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
i takie tam pozostałe fotki



Hortensjada 20:36, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



do tej pory chyba nie chwaliłaś się tymi niebieskimi ogrodówkami?


Pisałam o nich, to są te ogrodówki, które kupiłam na początku sezonu - Early Blue, ale ich oczywiście nie pokazuję, bo ich kwitnienie nie jest moją zasługą. Kupiłam 3 sztuki i na razie traktuję je jako jednoroczne, to jest ich drugie miejsce bo z przodu były przypalane. Musiałam czymś zapełnić miejsce, które zostało po 2 bukietówkach przesadzonych w głąb rabaty bo biegający pies notorycznie łamał ich wystające gałązki.
A to juz moja zasługa
Bodense i Bavaria



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies