Księżycowy...
16:50, 01 lip 2016
Tutaj kiszę (dzisiaj właśnie zalałam liście pomidorów), przechowuję i czasami szykuję rozsady (np.truskawek dla miłych koleżanek). W rogu posadzony czarny bez bardzo ładnie ruszył w tym roku, mam też tutaj chrzan i ostatnią moją zdobycz żywokost. Docelowo ma tu być lekko zdziczałe miejsce dla owadów (może pojawią się i pokrzywy), może jeży, gdyby tylko chciały u nas zamieszkać.


