Przez kilka dni nie miałam netu...W piątek byłam z piesią u weterynarza (8 raz) myśląc, że koniec leczenia ogonka, ale jeszcze założył kolejny opatrunek do jutra...Zobaczymy co dalej...Wiosna przedziera się do mnie przez zimne noce i poranki, bo w ciągu dnia temperatura możliwa...
No sama słodycz uroczo to wygląda.
A orliki nie są za blisko siebie? bo będzie jak z tawułkami, że się rozrosną, połączą i będzie mix chyba, że tak zaplanowałaś