Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie" 20:15, 17 kwi 2016

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Do góry
spotkane w lesie zawilce



Ogród z koniczynką 20:14, 17 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Doczekałam się pierwszych kwiatów mojej magnolii, nazwy nie znam, może ktoś wie cóż ona za jedna...



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:12, 17 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ryska napisał(a)
Cudny bukiet tulipanów, uwielbiam ten kolor. Dla Ciebie również miłego dnia
Dzięki
miło że zaglądasz

Lawendowy zawrót głowy 20:12, 17 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
narcyzy Bridal Crown
tulipany od lewej Parrot Prince
po prawej NN
Exotic Emperor
na samym dole jescze zamkniete Purple Tower )

Moja "przyziemna" :) pasja 20:12, 17 kwi 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Jagodaa napisał(a)


i kloniki




Cudne! To Orange Dream i Atropurpureum?
Seslerie i czochy też widziałam
Buzial
Ogród Ani :) 20:09, 17 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
anbu napisał(a)
Materiał na łuski. Najlepszy byłby cis lub bukszpan. No chyba, że coś innego? Kompletnie nie wiem jakie wymiary powinny mieć łuski

Znalazłam takiego cisa. Taxus baccata Repandens - Cis pospolity Repandens Niski wolno rosnący krzew szeroko się rozrastający. Igły ciemnozielone. Po 10 latach osiąga 0,5 m. wysokości i ok. 1,5 m. szerokości. Wymaga gleby żyznej i wilgotnej.
Jak gęsto powinnam go sadzić Toszko, skoro rozrasta się do 1,5 m szerokości?
Jak ustawiałam doniczki to te łuski wychodziły mi tak około 1,0m x 0,5m. Ale nie wiem czy nie są za małe?

I na koniec zdjęcia dla tych wszystkich co dotrwali do końca

Wiśnia umbra ma już listki


Kulka z cisa, cudniasta


Kulkowisko z góry, ze schodów, jeszcze bez wypełniaczy. Na razie tylko podlewam

Stożki i kulki cisowe z drugiej strony Jeszcze bez fryzur takich jak trzeba


I na koniec bursztynooka dziewczyna o blond włosach


Aniu, plany na rabatę super, kulki cudniaste, a już myślałam, że byłaś na kawce na balkonie sąsiadki
Na koniec blondi- piękna bez dwóch zdań.
Ogród z koniczynką 20:09, 17 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Przez kilka dni nie miałam netu...W piątek byłam z piesią u weterynarza (8 raz) myśląc, że koniec leczenia ogonka, ale jeszcze założył kolejny opatrunek do jutra...Zobaczymy co dalej...Wiosna przedziera się do mnie przez zimne noce i poranki, bo w ciągu dnia temperatura możliwa...

Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie" 20:08, 17 kwi 2016

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Do góry
Trochę zdjęć z dzisiejszej wycieczki rowerowej, pogoda była przepiękna spotkałyśmy bociany w gniazdach i szybujące nad nami




Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:06, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:05, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
, , , , ,
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:04, 17 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
świerk Acrocona


Acrocona Pusch na foto identyczne a faktycznie jaka różnica







Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:02, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:00, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry




Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie" 19:57, 17 kwi 2016

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Do góry
W tym tygodniu czeka mnie cięcie tuj część już zrobiona


pelargonia cała w pąkach czeka na wyniesienie pod altanę na stół

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:56, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry




Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:53, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:51, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry




Moja bajka 19:51, 17 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Katkak napisał(a)




No sama słodycz uroczo to wygląda.
A orliki nie są za blisko siebie? bo będzie jak z tawułkami, że się rozrosną, połączą i będzie mix chyba, że tak zaplanowałaś
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:48, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie" 19:48, 17 kwi 2016

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Do góry
Hortensje już startują i żurawki też


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies