Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Osiedlowy ogródek 21:49, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Widok ogródka z góry, zaczyna się od cisów, kończy przed dużymi świerkami
Wstępny plan, pewnie jeszcze ze sto razy będzie modyfikowany...
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:48, 16 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:48, 16 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:46, 16 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Co kwitnie w bukszpanowym? Sporo Tulipany za chwilę pokażą prawdę






Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:46, 16 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
zapomnialam dodac piwonie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:45, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
I na migdałowcu chyba dzisiaj zakończymy
Jutro dzień pełen emocji
Do raju daleko - u Ewy 21:45, 16 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
makkasia napisał(a)

Dziękuję ja myślę, ze one są takie ciemne na początku na pewno nie zmarzły cudne
ale Ty masz magnolii! Gdzie Ty to wszystko mieścisz ? ambrowce moje chciejstwo ale już nie w Makowie, żałuję, ze nie jest z gumy...


Kasiu, mam tylko dwie magnolie
Ogród mam mały, ale trochę się w nim mieści Dziś podlewałam hortensje nawozem i przy okazji policzyłam je. Mam ich 29, aż sama się zdziwiłam, że tyle się zmieściło
Sasanka czerwona się otworzyła

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:44, 16 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Moja nowa grzadka przed bylym kurnikiem. Poziomki przywiozlam z Pl jak tu przyjechalam reszta pachnie nowoscia


i posadzona tam jesienia piwonia, troche opozniona w stosunku do tych "starych". Ciekawa jestem czy w tym roku zakwitnie, chyba raczej nie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:43, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


migdałowiec jest już u mnie 4 lata wciąż maleńki ,ale zawsze zakwita

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:38, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


Pigwowce dają czadu szkoda , że górne kwiatki obmarzły

Moja bajka 21:38, 16 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry


brakowało mi jednego berberysa Erecta, więc już mam

Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:37, 16 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Szafirki trudno zamordować





Potwierdzam - wyplewiłem rok temu wszystkie, a zakwitły jak szalone
Żywopłot strzyżony liściasty 21:35, 16 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Przytnij radykalnie (czerwona linia) podsyp azofoską i podelwaj, Pod koniec czerwca przytnij ponownie, wyrównaj.






Albo inne wyjście - pomiędzy te krzewy dosadź kolejne i to będzie szybsze wyjście

druga linia cięcia żółta
Do raju daleko - u Ewy 21:34, 16 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ewcia ją się dwoma cieszę a Ty masz morze skrętnikowego kwiecia
Magnolia cudna

Jak masz na jakiegoś skrętnika ochotę, to tylko napisz Przygotuję Ci, Słoneczko Gosiu, pisałaś u kogoś, że jak cebulki były za głęboko posadzone, to krokusy nie kwitły? U mnie teraz wyszły listki kolejnych krokusów i one nie kwitły. Trzeba coś zrobić z cebulkami, czy zakwitną za rok?

Klonik Orange Dream już ruszył




Moja codzienność - ogród Oli 21:33, 16 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Do góry
leon60 napisał(a)

ciężko doradzać ale skoro na przodzie dwa rzędy kulek musi to być coś wyższego




Olu,bardzo cię proszę o pomoc.Coś tam nabazgrałam i nie wiem czy tak może być?
Chcę posadzić w obwódce z bukszpanu jakieś drzewo ale nie wiem jakie,chyba musiałoby byc jakieś niewielkie kolumnowe(może jakis purpurowy buk).Na froncie mam purpurowego buka purple fountain rownież w bukszpanowej obwódce posadzony w kwadracie z jasnym otoczakiem.Między kulkami z bukszpanu myslałam o jakieś trawce ale nie wiem jakiej.A przed szmaragdami chciałam red barona,rozplenice hameln i jakieś brazowe trawki.Bardzo proszę Cię o pomoc,bo Twój ogród jest dla mnie ogromną inspiracją.Ja uwielbiam Twój kawałek ziemi
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:32, 16 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Basilikum napisał(a)
a dzis w ogrodzie:





jelonki super
a tęcza osz w mordkę-uwielbiam takie widoki też dziś czekałam u siebie w ogrodzie ale niestety słoneczko nie chciało się po deszczu wynurzyć
Mam wrażenie że z tą tęczą wyczytałaś w moich myślach
Gratki Izuniu za zdjęcia
Wspaniałe-dziękuję
Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:31, 16 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Urszulla napisał(a)
Aniu, wreszcie zakwitły moje szafirki co myślałam że rachityczne i że nic z nich nie będzie. To mam radochę


Szafirki trudno zamordować



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:31, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
a wcześniej była taka piękna pogoda



Osiedlowy ogródek 21:29, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Pierwsze cięcie bukszpana, nie jest idealne, bo trochę ręce mi się trzęsły . Przed ...
I po...
Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:28, 16 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
gobasia napisał(a)
U Ciebie pada u mnie znowu sucho...i bądż tu człowieku mądry


Aż za mokro.... pogoda mi pasuje w pracy... nie tylko z przyczyn prywatnych..a tu pada co chwila. Ale co zrobić ???? Na pogodę nie mamy wpływu ..


Focie eis kończą.. nie było czasu na fotografowanie ..


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies