Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu ma być ogród :) 11:28, 15 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Foty urokliwe ale sie pieknie wszystko budzi


A ta trawa to co ? Juz takacwielka?
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:28, 15 kwi 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Pięknie Ci sie sangwinaria rozrosła.Moja pełna pewnie dzis zakwitnie ale tylko jednym kwiatkiem bo kupiłam w tamtym roku i jeszcze jesienią przesadzałam , dobrze ze zime przezyła.

One się rozrastają nie wymarzaja no chyba, że miejsca nie zaznaczysz i przekopiesz

idę zrobię zdjęcie rozwiniętej o wczoraj za późno cykałam już były zamknięte
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:26, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Anda napisał(a)

Piękna wiosna u Ciebie! Taka radosna.
Co to jest?
Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 11:26, 15 kwi 2016

Dołączył: 21 lis 2015
Posty: 6
Do góry
Otrzymałem dzisiaj wyniki z OSCHR wszystko fajnie ale dawka podana na rok i jak to mam rozpisać co ile nawożenie proszę o pomoc

Dziękuje

Propozycja nawożenia:
Wapnowanie czasowo zbędne.

Na 100m2 powierzchni (dawka roczna):
2,3 kg N
+ 2,9 kg P2O5
+ 5,0 kg K2O
+ 2,2 kg MgO
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:22, 15 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Anda napisał(a)


Jedno piękniejsze od drugiego To selesia?
Przerwa na kawę... 11:20, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
wczoraj przy okazji zakupu nawozu magnezowego do rododendrona nie wytrzymałam i kupiłam takie cudo na miejsce poprzedniej która niestety nie przetrwała zimy
Ogród Małej Mi - sezon 2016 11:19, 15 kwi 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
I jeszcze jedną piwonię Early Scout - jest anemonowa, niska (do pół metra), ciemnoczerwona. Jest to mieszanka piwonii chińskiej i koperkowej ... nie mogłam odpuścić sobie i nie kupić takiej
Ma fajne liście i już wielkiego pąka.. i szkoda, że nie kupiłam tej z dwoma pędami..


Bogdzia.. Twoja też ma paki, tylko jeszcze malutkie.. może wytrzyma do maja.

Jestem ciekawa jej kwiatu
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:15, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:14, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:13, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:12, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 11:12, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Marzyłam o takim chwastowniku
Wreszcie mam !!! Wczoraj eMuś mi kupił.

Mam mnóstwo mleczy w ogrodzie.
Po tych deszczach zatrzęsienie chwaściorów.

Dzisiaj wypróbuję.

Tu ma być ogród :) 11:10, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Miłorząb Mariken otwiera kapustki






Doświadczalnia bylinowo-różana 11:09, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Tu ma być ogród :) 11:08, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Grujecznik jeszcze w odcieniach czerwieni



Jabłoń ozdobna Royalty w pąkach



Grab Fastigiata



Ambrowiec


Doświadczalnia bylinowo-różana 11:07, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:06, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Tutaj widać różnicę we wielkości tych dwóch odmian agastache. Ciekawa jestem, czy Black Adder nadgoni.


Tu ma być ogród :) 11:03, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry








Tu ma być ogród :) 10:59, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry






Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 10:57, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Do góry
popcorn napisał(a)
Gosia, Renia mi obiecala kupic seslerie. Jeszcze nie mam, nie pytsj gdzie wcisne

My w planie mamy Transylwanie glownie, i Braszow. Tylko piec dni. Damy rade

Dzisiaj zrobilam kanciki w przedogrodku. I czesciowo rozgarnelam kopczyki rozom. Byly z kompostu, wiec jest czarno... Wujek przywiezie w niedziele kore. Bede miala zapas. Super, bo mnie chwasty zjadaja...

Milego wieczoru!




Kanciki super, też mnie to czeka! Dawno mnie nie było, czy przegapiłam zdjęcia nowej części?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies