Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe przygody 21:34, 10 kwi 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Madzenka napisał(a)
Iwonko podziwiam Twoje ślicznotki. Na Stephanię sie tez skusiłam jesienią

Lavender jest miniaturowa moze jesteś przyzwyczajona do wiekszych pędów. U mnie miała kilka kwiatków na tych maciupeńkich gałazkach. Dlatego jesienia dokupiłam Lavender Flower Circus

Teraz szykuję się do sadzenia, mam dostać dostawę od Hyżego i już większość miejsc ustalona. Pozostaje tylko 7 nadwyżkowych które kupiłam
Lavender ice jest piękna mimo że niska kwiaty ma wyjątkowo duże
Ogrodowe przygody 21:30, 10 kwi 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
MirellaB napisał(a)
Jak Ty to robisz, że ciągle kupujesz róże i masz miejsce gdzie je sadzić?

Powoli staje się mój ogród różanym choć lubię także hortki liliowce trawy i jeżówki na około mam thuje więc zimozielonych mi nie brakuje.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:27, 10 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
ana_art napisał(a)

a takiego



Dorodny okaz..pięknie mu w donicy.
Mój jeszcze nie ma tylu peruczek.
Z Pszenicznej ... 21:26, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
AgataP napisał(a)
Teraz pytanie czy to jest żywokost?




To chwast.
Żywokost ma bardziej "dziubate" liście i jest szorstki w dotyku.
Pięknie wszystko się budzi do życia
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 21:22, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
anka_ napisał(a)
Basiu ja tak oficjalnie przywitam się w twoim wątku. Duże zmiany zaszły u ciebie. Ciekawa jestem co za krzew/drzewko rośnie przy szambie?



Cuuudny, Szkoda, że u mnie nikt wcześniej nie sadził roślin ozdobnych...


Witaj Aniu,
To klon palmowy...
a cyprysik faktycznie jest świetny, chyba jedyne dobre nasadzenie teściowej
Skarpa w ogrodzie 21:21, 10 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
]

Witam. Mam pytanie odnośnie mojej skarpy. Chciałabym ja obsadzić irga i żurawkami tworząc plamy. A na górze hakonechloa która by lekko zwisała w dół.
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:19, 10 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
w sumie zaluje, ze nie zrobilam sobie z nia zdjecia dla porownania wielkosci, ona miala chyba z 3 metry.
Kiedys jesienia pokazywalam ten park. Teraz wygladal calkiem inaczej

Z Pszenicznej ... 21:14, 10 kwi 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
AgataP napisał(a)
Peoniowy las
Razem z nimi rosną bodziszki, dzwonki, orliki i przywrotnik







Agata kocham Twój ogród, kobieto siedzę i wzdycham...
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 21:08, 10 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Basiu ja tak oficjalnie przywitam się w twoim wątku. Duże zmiany zaszły u ciebie. Ciekawa jestem co za krzew/drzewko rośnie przy szambie?



Cuuudny, Szkoda, że u mnie nikt wcześniej nie sadził roślin ozdobnych...
Bawarka 21:04, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Pomponelka



piekna, prawda ?
Podwórkowa rehabilitacja 21:02, 10 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Karol w tamtym roku w tym czajniku kwitła matka rojnik a w tym zdobią jej dzieci

Bawarka 21:02, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I ogrodowe kolorki








Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:00, 10 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
zdjęcia długo się wgrywają, ciężki dzisiaj jest internet, ale najważniejsze, że od środy słońce



Ukojenie 20:58, 10 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
i uwaga!:
tak wyglądają moje krokusy:



czy ktoś mi powie czemu nie kwitną?
poprzednie, których już nie widać także wyglądały tak, a potem znikły.
Czemu?
Bawarka 20:58, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Iza, w piatek i/lub w sobote mial u mnie padac snieg, padal w Alpach. Na szczescie

Za to dzisiaj..zrobily sie u mnie tropiki..W sloncu mielismy 29,5°. Teraz mamy 8,5°...
29,5 w kwietniu, wilgotnosc powietrza 47 %





Mój mały ogródek 20:57, 10 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Do góry
Dziewczyny wszystkie jesteśmy młode

moje małe co nieco







Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 20:57, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Dla tych co pytali o problem z szambem:



i jeszcze kilka fotek...

Pan Maluśkiewicz 20:57, 10 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Piękne kompozycje Karolino, zapach hiacyntów uwielbiam

Mixtoorka napisał(a)

przed domem kolorowo

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:57, 10 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Pilnuję moich pustynników, bo ślimaki zjadły mi je rok temu...nawet nie miały możliwości się rozrosnąć, bo świerki i sosna je przykryły, zaniedbałam i teraz już do nich zaglądam codziennie

już zaczęło je coś podgryzać

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 20:56, 10 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Ale będzie moc tulipanów u Ciebie! Nie mogę się doczekać pełni sezonu w Twoim ogrodzie, jak te wszystkie nasadzenia ruszą!






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies