Teraz szykuję się do sadzenia, mam dostać dostawę od Hyżego i już większość miejsc ustalona. Pozostaje tylko 7 nadwyżkowych które kupiłam
Lavender ice jest piękna mimo że niska kwiaty ma wyjątkowo duże
w sumie zaluje, ze nie zrobilam sobie z nia zdjecia dla porownania wielkosci, ona miala chyba z 3 metry.
Kiedys jesienia pokazywalam ten park. Teraz wygladal calkiem inaczej
Pilnuję moich pustynników, bo ślimaki zjadły mi je rok temu...nawet nie miały możliwości się rozrosnąć, bo świerki i sosna je przykryły, zaniedbałam i teraz już do nich zaglądam codziennie
już zaczęło je coś podgryzać