Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 18:13, 08 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
agata19762 napisał(a)


Bożenko kilka kupiłam w szkółkach a kilka w Biedr.więc pewnie tak.

Zresztą zobacz sama jakie ładne.
To Goldbukett



To trudny rh musisz na niego uwazac. Jest mało odporny i kaprysny.
Bawarka 18:12, 08 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Kasiek napisał(a)
Stan Montan, niektore maja ju bardzo duzo pakow kwiatowych, inne jeszcze malutkie listki.




Amanogawa


I jak się z Tobą równac? U mnie jedna montanka daje dopiero oznaki życia amanogawa w najlepsze spi.
Podwórkowa rehabilitacja 18:10, 08 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Jano, Aniu, Eliso, Irenko, Agato, Ago witam serdecznie i dziękuję za wizytę i pochwały. Częstujcie się wirtualnie flaczkami z żołądków(obiad) bo ciasta nie mam(czyli deseru) Trzeba trzymać linię podobno
Chociaż powinnam częstować herbatką wszak to czajniki przyciągają do mojego wątku Gości Jutro sesja z tym czerwonym
Wiosna piękna, powojniki te nowe mają pączusie te stare wypuszczają dopiero pędy.
Aga specjalnie dla Ciebie kącik inspirowany Twoimi tulipanami.
Na razie trzeba sobie wyobrazić, że będzie tu kremowo-fioletowe poletko tulipanów.



Tutaj czarne królowe

no i Andżele
Pogubiłam się po drodze... 18:03, 08 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
paulina_ns napisał(a)


Amelka faktycznie pięknie berberysy wyglądają w takiej kompozycji, a może to turzyca ' amazon mist ' Aneta mi kiedyś pisała,że są prawie identyczne, ja właśnie mam taką.

Edit. Tak moja wyglądala w lecie

Paulinko ja posadziłam tam Foster curls i do nich mylę żeby dosadzić,ale sama nie wiem.super kępki tej trawki masz
Nelumbo - lotos 18:01, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Moje 2 kastry z 5 ruszyły
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:56, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:54, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Czosnki są wielkie i ciemiernik, delikatna piękność



Na froncie, nowe bukszpany i nowy bluszcz i nowe carexy.


Kwitnące skarpy 17:53, 08 kwi 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry

Nowe rabata
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:52, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wiśnia kwitnie, wczoraj w programie angielskim mówiono że w Japonii nawet trawnik kwitnie kwiatami wiśni




U mnie trawnik zielony


Ogród przy lesie początek 2012/2013 17:52, 08 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry
Piątkowo.



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:51, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na tarasie nic już nie muszę dosadzać bukszpanom



Konwalniki wymienione



Ogród przy lesie początek 2012/2013 17:50, 08 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 17:50, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Aniu...te białaski to z moich sadzonek?

...a tych pięknotek nie znam...
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:50, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Po wymianie, a wymieniam wszystko, oprócz tych na schodach.



Kwitnące skarpy 17:48, 08 kwi 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:48, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Uwaga: drastyczne sceny teraz będą






Ogródek nad jeziorem 17:41, 08 kwi 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Do góry
Przerabiam starą rabatę,która jest od początku istnienia ogrodu, poszerzyłam ją, bo tujki urosły i kwiatuchy nie mają miejsca będą głównie byliny,róże, lawenda i kocimiętka na obwódce , ale też jako towarzystwo berberysy, trzmieliny, dwie tujki kulkowe, jałowce, a z jednego boku skalniak. Rabata ma kształt litery L długość około 15 metrów,szeroka około 2m, a w węższej części szeroka na około 4 metry,długa około 6m, będzie mała wnęka na ławeczkę czy leżaczek Słonce cały dzień, tylko rano cień dają tuje,są od wschodu.
Mam oczywiście jakieś byliny np.liliowce, irysy, floksy, złocienie, rudbekie, ale to kropla w morzu...
Pomóżcie , jakie byliny i jakie kolorki proponujecie, przesadzone są róże, ale jeszcze nie wszystkie, i będą nowe, dla nich właśnie jako towarzystwo będą byliny, dalie i lilie też, a wiosną cebulowe. Chciałam rabatę podzielić kolorami, np. biała róża i różowe byliny, albo różowa róża i fioletowe byliny itp. Jeszcze te żółte obrzeża trzeba przełożyć, muszą zostać niestety i kancik przed nimi..
co sądzicie ? jakieś pomysły?
Pora na zmiany, czyli Alkowe rewolucje ogrodowe 17:39, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Do góry
Typografia ogrodu 17:35, 08 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Wmiescily sie jada
jadą! No cudownie
Pora na zmiany, czyli Alkowe rewolucje ogrodowe 17:35, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies