Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja "przyziemna" :) pasja 21:36, 06 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Do góry
Przydałby się trawnik... Zawilce mi nie ruszyły... Cała rabata pod świrkami do ponownego obsadzenia...



Incrediball po drastycznym cięciu ma się dobrze





Donica dla siatkowej





Ruszają rozplenice, a miskanty jeszcze zupełnie suche



Odcienie zieleni 21:36, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry

Do końca domu będzie taras z takich płyt jak widać na zdjęciu, dlatego pod oknem pusto.
I przeźroczysty żywopłot grabowy.
Ogródek Iwony II 21:33, 06 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Sebek napisał(a)
Iwonko - mi ten kawałek z dereniem coś nie leży... Albo daj trzy derenie zamiast traw albo same trawy... A jeśli derneiem miałby zostać to tylko Gracillimus wchodzi z grę, bo rozplenica pożre wszystko, a ML nie pasują do dereni.

Wreszcie jakaś myśl. Myślałam o dwóch, trzy się chyba nie zmieszczą, bo szambo tam jest. To może gracek, dereń, dereń ?
Zimą zdobiłyby czerwone gałązki.
Jak myślisz, co ile go posadzić? Co metr?
Pszczelarnia 21:32, 06 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
toby napisał(a)
Bardzo lubie zdjęcia z Twojego ogrodu Pszczółko. Zastanawiam się co słychać u Twojego ambrowca? Myślę nad tym drzewem od zeszłego sezonu.


Ambrowiec? A gdzie go chcesz posadzić? Mój - jak wiesz - rośnie na skraju dereniowej i dobrze, bo trudno mi zaakceptować wygląd jego kory. Z wiekiem ma dojrzeć (ta kora) i się wygładzić. Ambrowiec trzyma się dzielnie, nie jest okrywany.

Zdjęcie w Twoim awatarze wskazuje na świetny atrakcyjny zimą ogród Anglesey Abbey albo Sir Harold Hillier Gardens, tak?

Dla Ciebie pachnące fiołkami bratki:







Ogród z pergolą 21:32, 06 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Jestem na tak Dokładnie jak piszesz.

Ania spadam, bo mi dziś głowa pęka ...
Anda napisał(a)


Dokładnie tak

coś w ten deseń np?tylko jeszcze te byliny Twoje chciałabym gdzieś wrysować
Odcienie zieleni 21:32, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry



Jejku nie widać, na korze są 3 graby fastigiata a za nimi żywopłot grabowy, kto widzi żywopłot grabowy ręka w górę.Potem wstawię inspiracje co mniej więcej chciałabym osiągnąć.
Zielonym od linijki - ogród Ivony 21:32, 06 kwi 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry
A te zdjęcia dla wszystkich kochających brzozy Takie mam cudne widoki na nie A wcześniej nie było ich widać bo rósł tam jakiś las iglasty wycięli i wtedy dowiedziałam się o ich istnieniu



Od nowa ... na przekór wszystkim 21:31, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
iwka napisał(a)
jak zobaczyłam u Zielonej odmładzanie lawendy to sekator poszedł ponownie w ruch kawałek zostawiłam dla porównania, czy będzie jakaś różnica w późniejszym cięciu



Nieźle pociachałaś.Ostatnio zaglądałam do Ciebie na O-cisza, a Ty pewnie w lawendzie siedziałaś
Narodziny ogrodu Eweli 21:31, 06 kwi 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Do góry
Czy Wam też Skrzaty pilnują dobytku? Bo u mnie owszem Starą cebulę na szczypior posadziłam gdzieś w kącie.
Patrzę a tu TAKI GOŚĆ




Odcienie zieleni 21:30, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry
Odcienie zieleni 21:29, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry
Odcienie zieleni 21:28, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry

Tu na zdjęciu tez ledwo widać, na korze graby fastigiata za nimi nowo posadzony żywopłot grabowy
Ranczo Edy 21:26, 06 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Spadam miłej nocki

Odcienie zieleni 21:26, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry
Odcienie zieleni 21:25, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry



Z tych zdjęć gdzie bukszpany będzie żywopłot bukszpanowy, bukszpany jeszcze nie przycięte, jest to miejsce przy wejsciu do domu wzdłuz garażu.
Zielonym od linijki - ogród Ivony 21:25, 06 kwi 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry
Graby szaleją mus je wsadzić do ziemi


Derenie przycięłam w mniejsze kule bo były już sporawe.


Mam nawet piwonie których jeszcze nigdy nie fociłam


U Reni byl temat ukorzeniania buksow i jak pisalam u mnie sprrawdza się zacienione miejsce i wilgoć . Oto moje male kulki jedna troche nie teges

i takie tam :





Narodziny ogrodu Eweli 21:25, 06 kwi 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Do góry
NA rabacie ze śliwowiśnią czosnki rosną jak oszalałe, tylko takie tycie pączki mają. Widać żurawki - przesadzane jesienią - trzymają się całkiem nieźle



I moje pierwszą zimę u mnie zimujące kostrzewy. Czy tak na wiosnę odbijają? Czy nie są za wysoko przycięte?







Odcienie zieleni 21:24, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Do góry
Ogródek Iwony II 21:23, 06 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Dla Ani
Jałowiec - u mnie 10 lat... maleństwo :
Ranczo Edy 21:20, 06 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
kupiłam łubiny i będę szaleć łubinowo przy siatce za jabłonią



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies