Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:44, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Buszując w zbożu i kukurydzy:) 08:44, 06 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
babka napisał(a)
No i się zaczęło szaleństwo zakupowe Fajnie masz z tym wypasionym punktem ogrodniczym, u mnie w tym temacie bieda. Cokolwiek chcę kupić muszę jeździć do Bydgoszczy.
Jest szansa, że te róże odbiją ? Szkoda, ze takie marne ale w sumie niewielka strata jak na taką ilość róż jaką posiadasz.



Jakaś szansa chyba jest, przynajmniej przy tej jednej. Na razie je zostawię, zobaczymy.

U mnie pełno szkółek w okolicy, ale w większości to szkoda kupować, bo marny materiał mają i drogo. Jedynie w Krzywaczce lubię kupować. Choć mam blisko to w tamtym kierunku rzadko jeżdżę. Zakupy cieszą, ale mają to co siebie, że strasznie wciągają
Przytargałam jeszcze
świerk pospolity Ehrengolg (po lewej) i świerk pospolity Rothenhaus (po prawej)


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:43, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
I widoki na ulicy, u wszystkich krokusy przekwitły, u mnie w pełni kwitnienia.

Sąsiad mnie przyłapał w piżamie





Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:41, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A tak teraz wygląda moja kostka pod lustrem, spowodowane jest tym, że szpaki robią w bluszczu gniazdo. Wydziobują tojeść z błota i s..ją za przeproszeniem, co z widokiem w lustrze daje podwójny efekt wizualny



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:40, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tak wygląda suchy bukszpan, nie ma się co łudzić, że odbije


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:39, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:39, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Anemone blanda


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:38, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:37, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Wszystkie carexy mi zmarzły, obecnie są poucinane i myslę co tam będzie

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:35, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kolumnowa wiśnia


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:34, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Towar



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:32, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Czarny ciemiernik





Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:32, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Biała brunnera



Kulista jabłoń



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:31, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:31, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:30, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A teraz łupy z Berlina.

Kolekcja prymulek w różnych odcieniach fioletu, do tego pszonak biały






Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:29, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
W namiocie wykopałam siewki cisów, poszły do doniczek

Jeden duży i jeden mały.


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:28, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Góra śmieci

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 08:25, 06 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Madzenka napisał(a)
Jelsi ktoś nie miał słoneczka, przesyłam moje. Chodizłąm dzisiaj w krtókim rękawie po ulicy przed biurem !!! 25 stopni bylo i słońce mocne jak latem

magnoliowo





No pięknie u Ciebie. Powiedz Madzenko czym masz wyłożone stopki magnolii? Co jest w tym bukszpanowym kwadracie? Zastanawiam się u siebie właśnie czym wyłożyć swoja magnolie. Kamyki chyba nie bardzo co?

Wy tu o pryskaniu a ja w tym roku nic nie zdążyłam prysnąć. Zaspałam jak nic. W sumie to nawet nie wiedziałam ze trzeba coś, gdzieś pryskać
W Kruklandii 08:21, 06 kwi 2016


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Juzia napisał(a)
Buksy pociachane, róże pociachane, cisy, świerki i żywotniki...jako tako. Najwyżej w czerwcu poprawię

Teraz jeszcze tylko ponawozić i biorę się za moją zmorę frontową.
To zdjęcie z zeszłego roku, ale teraz wcale nie wygląda lepiej.

Na samej górze jest tylko dosadzona wielka hortensja pnąca....bo nie miałam dla niej miejsca


Zmora?? Ty chyba Juzik zmory nie widziałaś To to chwila i zrobione hehehehhe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies