Makowo na Kociewiu
21:44, 05 kwi 2016
aha i jeszcze zrobiłam oprysk "olejem"
Kilka ostatnich ciepłych fotek
Stwierdziłam również, że nie pozbędę się na razie wierzby - o tej porze jest cudowna i żywi tyle pszczół ...na razie zostanie
- jednak jałowce wylecą
Kilka ostatnich ciepłych fotek
Stwierdziłam również, że nie pozbędę się na razie wierzby - o tej porze jest cudowna i żywi tyle pszczół ...na razie zostanie
- jednak jałowce wylecą
