Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje ukochane miejsce na ziemi 19:41, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Agata jakie zakupy szał ))) donice masz slicznie obsadzone a rh zazdraszczam ja sie przymierzam poluje w zasadzie ))



Jolu dzisiaj udało mi się kupić 3 dziesięciopaki buksików za 9.99 zł


Wydaje mi się, że teraz można kupić rodki w dobrej cenie, bo jak zakwitną to cena też atrakcyjniejsza. Przynajmniej w moich stronach tak jest.

Miłkowo - sezon 2016-2022 19:41, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Milka napisał(a)
Oj Alu, jest tak, jak mowisz
Mam łupy
Namawij, warto...moj robi podłogę w domku letnim, ale ładnie bedzie, jak skonczy
Czekam z niecierpliwościa na waszą realizację

Cudne ciemiernik, jakieś ine i duze po 14zł, u mnie w centrum, tam teź hurtownia
Foty na szybko z tabletu


ciekawe ciemierniki z takimi ciemnymi łodygami
Ogród na piasku i z wielkim murem 19:39, 04 kwi 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Dzisiejszy dzień, słoneczko, spowodowało że rododendron z pakąmi wygląda przed wieczorem tak:



Ogród z łezką II 19:37, 04 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Kindzia napisał(a)
Trawki, które dostałam od Małgosi (oczywiście nie pamiętam co to za trawa...)







Tatarak trawiasty poprawka właściwa nazwa Variegata
W kamiennym kręgu od początku 19:36, 04 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
inne oznaki wiosny

W kamiennym kręgu od początku 19:35, 04 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Zaczynają kwitnąć tulipany


z całej kępy szachownic zakwitną tylko dwie
Kosolkowa Pasja 19:35, 04 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
M. dziś do mnie: "Ty tyle tulipanów tam nasadziłaś?????"
Po pierwsze - zwrócił uwagę że coś rośnie na rabacie Po drugie - poznał, że to tulipany Po trzecie - serio, aż tak gęsto nie sadziłam

Kosolkowa Pasja 19:33, 04 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Lilak, migdałek i nigra i pomponella


Doświadczalnia bylinowo-różana 19:32, 04 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Anda napisał(a)



'

wow.. to teraz opisz jak zrobiłaś to zdjęcie ??

kocimiętka ma już kwiaty??
odpisałam na końcu poprzedniej strony, edit: tzn. jeszcze wcześniej bo wylądowałam teraz u góry
Ogród z łezką II 19:31, 04 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I jeszcze trochę wiosny na zdjęciach

Doświadczalnia bylinowo-różana 19:29, 04 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
A tu jeszcze kocimiętka dla Ciebie
Ogród z łezką II 19:28, 04 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Wrzosów już nie ma, na obrzeżeniu skarpy nie ma żurawek i rogownicy



te niebieskie ostróżki za łezką, które nie wygniły po zimie mają się dobrze. Granatowy tojad też

Ogród wśród pól i wiatrów 19:28, 04 kwi 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
nicol21 napisał(a)
Sorki, że tak się dopytuję, ale jak tam Twoja stipa?
Pytam, bo wysłałam Mixtoorce i u niej miewa się źle. u mnie rośnie super, a wszystko ziarno z jednego sortu było i się zastanawiam czy u Ciebie sobie też wstydu narobiłam... czy może mogę odetchnąć?!


Możesz przyjeżdżać na inspekcję!
Tzn.. może jeszcze za chwilkę, bo wstyd się przyznać ale jeszcze jej nie przepikowałam. Obecnie tworzy stipowy las, i ma wysokość ok 8-10 cm Już w tym tygodniu choćby nie wiem co - muszę ją rozsadzić!!

Fotka na szybkiego z telefonu:



Dzięki
Doświadczalnia bylinowo-różana 19:26, 04 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Kosolkowa Pasja 19:26, 04 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Ewuś Żabciu Nallar - Twoje przywrotniki, iryski i rozchodniki. Wszystko żyje. A przynajmniej większa większość



Reniu Rozark - Twoje piwonie



Dziękuję
Typografia ogrodu 19:26, 04 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Dzis dzien sadzonkowyolowa mojejbstipy wyruszylabw droge do dobrego domu a wlasciwie pieknego ogrodu.oby przetrwała i nowa Wlascicielka miala z niej pożytek.

Reszta dostala wieksze mieszkanko i obiecuje jej ze wiecej je przesadzac nie mam zamiaru.jakbym chciala byc chirurgiem to bym poszla na medycyne
Ale przesadzanie na tarasie w takiej pogodzie nawet najgorsze nie bylo.

Przed

Po


Do mnie za to dotarly siewki klosownicy bardzo dziekuje ich wlascicielce ze jej sie chcialo zerwalam zatem 30 m darni by ja posadzic - wyszlo mi 21 mini sadzoneczek.obysmy ich tylko nie zdeptali a beda z nich ludzie klosownica znaczy
Ogród z łezką II 19:25, 04 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Trawki, które dostałam od Małgosi (oczywiście nie pamiętam co to za trawa...)



róże z lawendami przed i po robocie



Doświadczalnia bylinowo-różana 19:24, 04 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Swidośliwa Obelisk



Bez czarny Black Tower

Doświadczalnia bylinowo-różana 19:22, 04 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
U mnie też już rozgościła się wiosna

Mazury i mój kawałek ziemi 19:21, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
No to od poczatku prawa strona zaczyna sie od tego punktu

Czyli tu hortensja anabel,miskanty ML,cisy stozek i kulka i bukszpan stozek sa 3 posadzone juz i jeszcze nizej w strone trawnika beda kulki bukszpanowe i jest runianka posadzona i kocimietka rabata czeka na rosliny od Szmita ze szkolki nastepnie w strone ogrodzenia jest rabata z anabelka ,miskantem i berberysem admiration
I dalej to co dzis powstalo
Zabraklo mi traw ale dosadze czy tak moze byc bo projekt przewidywal miskanty i zorawke nic wiecej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies