Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z koniczynką 20:15, 03 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Słoneczko przygrzało, zapachniało wiosną, narobiłam się jak dżinks, ale mogę też pochwalić się pierwszymi kwiatkami, mają wszyscy, mam i ja...



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:08, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
ana_art napisał(a)
dzisiejszy dzień był pod znakiem cięcia bukszpanów, rąk i kręgosłupa nie czuję, a wszystkiego nie zrobiłam....





Wow meeega różnica
Ja pierdziu jeśli jeszcze bukszpany trzeba już ciąć to normalnie ze dwa dni urlopu powinnam wziąć
Fajnie teraz wszystko wygląda po tych porządkach

PS Mam takiego samego fiskarsika do buksów
Bawarka 20:08, 03 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Pomysle jeszcze co jej dodac
Ogród Loczka 20:07, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Loczka 20:06, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Bawarka 20:05, 03 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Mialam stara donice, niekoniecznie o pieknym kolorze Pobawilam sie troche sprayem i zmienilam jej image


Ogród Loczka 20:04, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda. 20:02, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Do góry
Kolejna przesyłka


żagwin, macierzanka i dwa floksy, 3 kostrzewy Golden Toupe i 3 Turzyce Gold Fountains.



2 krzewuszki Monet, hortensja Bobo, Kruszyna Aspleniifolia i pieris Flaming Silver.



Nie wiem czemu mi nie obraca zdjęć ale chciałam pokazać rośliny bo pierwszy raz tam zamawiałam i jestem zadowolona
Ogród Loczka 20:00, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Nauka fotografii

Widok z tarasu
Ogród Loczka 19:58, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród z lustrem 19:58, 03 kwi 2016


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Chciałam zapytać jak długo wytrzymują takie skrzynie? Z jakich desek powinno sie je wykonać? Czym praktycznym dookoła wysypać ziemię, na której będą stały, żeby nie było chwastowiska? Korą?

Wspaniałe wykonanie. Piękne!
Ogród Loczka 19:57, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Bawarka 19:56, 03 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Oprocz pieknej wiosny, mam tez...opuchlaki. W domu





Jakis czas temu kupilam piekna kamelie...narazie postawilam ja w lazience z mysla, ze jak sie ociepli , przeniose ja do ogrodu.
Wczoraj wieczorem dojrzalam dziada. Ubilam wszystkich razem 7 sztuk, ciekawe co jeszcze i ile siedzi w korzeniach
W cieniu - zacieniona 19:55, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...i inne
Phlomis - żeleźniak 19:54, 03 kwi 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
A to mój żeleźniak. Rosnie od jesieni, ciekawe czy zakwitnie?
Musiałam go kupić, bo w końcu dzięki niemu z Danusią się poznałyśmy



Ciekawa jestem czy Ci zakwitł i jakie łany Ci porosły.


Haniu z tego co czytałam źeleźniaki lubią sucho i ubogo. Ponoć ziemia zbyt zasobna w kompost powoduje brak kwitnienia jak u mnie przez 3 lata. Sadzonki wyprodukowałam sama z nasion no i już jestem po rozmowie z nim na ten sezon.

pozdrawiam
Ogród na glinie 19:54, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Małgosiu co to za trawka?

Ogród Loczka 19:53, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:52, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
siakowa napisał(a)
I moje ukochane grujeczniki juz mają listki


A krokusy sie tak pięknie w końcu otworzyły

oo ja też w grujecznikach zakochana, wczoraj kupilam sobie 2
a powiedz mi one u Ciebie chyba w slońcu są? nie przypala ich?
bo u mnie narazie patelnia, dopiero za parę lat jak tuje urosną to trochę cienia dostaną od wschodu
Ogród prawie romantyczny 19:51, 03 kwi 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
I jeszcze troszkę pisma obrazkowego z prawie wiosennego ogródka

Za chwilę zakwitną pierwsze narcyzy i tulipany





Bez czarny black lace szykuje się do startu



A rozchodnik w tym stadium śliczny bardzo

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:51, 03 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Agania napisał(a)

nie które golasy się już zmieniają

Agatko a co to za zmieniający się golas? Wiosna dużo bardziej zaawansowana niż w moich rejonach.

Jak patrzę na twoją kosówkę na wrzosowisku to stwierdzam, że muszę trochę przerobić plan azaliowej.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies