Wow meeega różnica
Ja pierdziu jeśli jeszcze bukszpany trzeba już ciąć to normalnie ze dwa dni urlopu powinnam wziąć
Fajnie teraz wszystko wygląda po tych porządkach
Chciałam zapytać jak długo wytrzymują takie skrzynie? Z jakich desek powinno sie je wykonać? Czym praktycznym dookoła wysypać ziemię, na której będą stały, żeby nie było chwastowiska? Korą?
Oprocz pieknej wiosny, mam tez...opuchlaki. W domu
Jakis czas temu kupilam piekna kamelie...narazie postawilam ja w lazience z mysla, ze jak sie ociepli , przeniose ja do ogrodu.
Wczoraj wieczorem dojrzalam dziada. Ubilam wszystkich razem 7 sztuk, ciekawe co jeszcze i ile siedzi w korzeniach
Ciekawa jestem czy Ci zakwitł i jakie łany Ci porosły.
Haniu z tego co czytałam źeleźniaki lubią sucho i ubogo. Ponoć ziemia zbyt zasobna w kompost powoduje brak kwitnienia jak u mnie przez 3 lata. Sadzonki wyprodukowałam sama z nasion no i już jestem po rozmowie z nim na ten sezon.
oo ja też w grujecznikach zakochana, wczoraj kupilam sobie 2
a powiedz mi one u Ciebie chyba w slońcu są? nie przypala ich?
bo u mnie narazie patelnia, dopiero za parę lat jak tuje urosną to trochę cienia dostaną od wschodu