Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:29, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kwiaty są, zieleń jest i jeszcze golasy ogrodowe bytują

nie które golasy się już zmieniają


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:24, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
iwka napisał(a)
a jednak myślałam że jak dorosłe drzewo to można delikatnie widłami i mlecz powyciągać, te korzenie magnolii faktycznie takie delikatne i tak płytko się rozłażą?

ja nie mam magnolii jeszcze, jedna koleżanka ma dylemat tutaj

Na takiej powierzchni z taką glebą, to chyba żaden problem, pomału chwasty znikną, ręcznie trzeba wydłubywć i faktycznie kora przekompostowana lub ściółka zrębkowa naturalna wiele tu pomoże, trzeba ograniczać chwastom światło, ja mam problem ze skrzypem, po prostu go wyrywam, na ile wylezie i co roku mam go mniej
Rabata pod magnolią, to nie najlepszy pomysł, magnolie posadziłam daleko od domu na trawniku i mam spokój, regularne koszenie trawnika załatwia sprawę chwastów, nie zakwitną, to się nie wysieją

Magnolie to delikatne drzewa i z nimi trzeba delikatnie się obchodzić

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 18:24, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Madzenka napisał(a)
I po


Teraz sie wzmacniamy a latem chyc na taras kuchenny jako zasłona przed gapiami


Madżen, idealne te bambusy i wyglądają jakby były tu od zawsze
Pięknie proszę Pani!
Mirkowy ogród (początki) 18:22, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Te sadzonki posyłam do jednej miłej ogrodniczki
Mój ogród pod górkę... 18:19, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Kacha123 napisał(a)



A co to za muchomorek tam wystaje?
Z Pszenicznej ... 18:17, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
A to moi pomocnicy drużyna Z&Z
Ja myłam brzózki a Zośka szorowała Zoykę

Mirkowy ogród (początki) 18:16, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Niedzielne pakowanie
Napikowałam 120 sadzonek stipy
Rozplenica Bleck 80 sadzonek
Kocimiętka słabo się wysiała ale 12 sadzonek na rozmnozenie będzie.
Pomidorki
Z Pszenicznej ... 18:16, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Tak wyglądają umyte brzózki






Z Pszenicznej ... 18:14, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Różanka którą kończy się bylinówka, "grzybek" to rewizja do oczyszczalni, będzie przycięta na równo z ziemią.
Ciemne placki to posadzone róże, trochę się martwię bo kilka ma czarne gałązki. Ale jak nie te to inne posadzę
Na siatkę chciałabym dać cisy, by stworzyły ładne tło dla róż. Chyba to będzie dobra decyzja





Madżenie ogrodnika cz. aktualna 18:14, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Madzenka napisał(a)



Marzenko, tam w tyle do graby ?? i mają listki brązowe czyli jesienne suche...czy tak ? bo moje buki też tak wyglądają i zastanawiam się, czy taki stan to normalny na ten czas.

Seslerię muszę sobie sprawić...piękna już
Ogród Magdalenka 18:10, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
noemi napisał(a)
Miłej niedzieli






Madziu, piękny ogród z dziś

Wszystko pięknie budzi się do życia i w Twoim ogrodzie widać nową energię.
Z Pszenicznej ... 18:07, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
widać jeszcze jak mam wydeptaną ścieżkę





Ogrodowy song 18:06, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Pissardi i Mariken


Z Pszenicznej ... 18:06, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Rabata ma 3,8 metra szerokości, dziś poprawiłam trochę kancik






Od trzmieliny następują nasadzenia różane



Anulajda w raju 18:05, 03 kwi 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Młode żurawki dzielone i wsadzone jesienią przeżyły zimę i mają się dobrze

Kwitnące skarpy 18:04, 03 kwi 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry

Nowe cisy Piękne są
Ogrodowy song 18:03, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry




Rododendrony dostały miejscówkę pod jałowcami



Z Pszenicznej ... 18:03, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Przedstawiam Wam moją bylinówkę, pierwsza jej część



teraz druga, powstanie dzięki wycięciu śliwki, został jeszcze pniaczek.
roślinki zamówione przychodzą w kwietniu



i część trzecia w dwóch odsłonach peoniowo/bodziszkwo, łubinowa oraz trzcinnikowo/jeżówkowa z nowymi nasadzeniami liatry






Moje ukochane miejsce na ziemi 18:00, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Kupiłam też azalie japońskie i miniaturowe rodki...





Anulajda w raju 17:59, 03 kwi 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies