Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Marzenia i plany vs. rzeczywistość 19:18, 01 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
A to Eden Rose po ostrym cięciu



tu widac lepiej jakie galązki wycinałam



tu na tym ośniezonym zdjeciu widac ile jej było
Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-) 19:16, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
Fotka jeszcze gorąca jak bułeczki z pieca. Flash z pobojowiska-eM zasuwa na koparce
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 19:15, 01 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
07_Rene napisał(a)


Jestem, ale niewiele się u mnie dzieje

Jakieś wszystko brzydkie po tej zimie Nie okryłam rodków na zimę i te na słonecznym i wietrznym stanowisku nie wyglądają zbyt ładnie







Opryskaj je nawozem dolistnym, powinna sie zieleń poprawic ale te liscie dolne to juz na straty.
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 19:13, 01 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Obiecane zdjęcia przycietej Jasminy

lewa:


prawa:


Dla przypomnienia jaka była krzaczasta i ile miała pędów bocznych(wrzesień 2015) latem cięzko było przejść nie zachaczając o którąś z gałęzi


Ogród wśród pól i wiatrów 19:10, 01 kwi 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
nicol21 napisał(a)
i dobrze - trzeba siedzieć w ogrodzie! Ehhh gustowny ten owocnik masz! Będzie cieszył, że hoho.


Temat owocowej części ogrodu rozwija się dalej eM. przekopał i nawiózł obornikiem ziemię pod truskawki. Dziś zakupiłam 40 sadzonek dwóch odmian, jeszcze 40 potrzebuję. Ale czekam na lepszej jakości sadzonki.

Ale to drobiazdg.. ważniejsze zakupy poczyniłam dzisiejszym popołuniem 18 sztuk, pięknych, dorodnych sadzonek winogron.
9 odmian, po trzy odmiany: białych, granatowych i różowych. Ziemia przekopana już jesienią, jutro wsadzamy
A póki co zostawiam migawkę z dzisiejszej wycieczki do Winnicy Eden.

Pan bardzo uprzejmy, pomocny, fachowo doradzi, więc go mogę publicznie polecić
Sadzonki też pierwsza klasa, długie z welonem pięknych korzeni.Jutro obfocę

Moja codzienność - ogród Oli 19:07, 01 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
jesienią 2013 posadziliśmy 24 sztuki
wiosną 2014 kolejne 20 sztuk
dziś dołącza kolejne 7 sztuk




Gożdzikowa - wiejski ogród 19:04, 01 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Serdecznie dziękuję,Wam wszystkim za moją pierwszą setkę Jeszcze kilka miesięcy temu byłam pełna obaw czy uda mi się przebrnąć te wszystkie sprawy techniczne,czy sobie poradzę.Z Waszą pomocą ,udało się i bardzo jestem szczęśliwa z tego powodu.Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Ogrodowiska i bez Was.Przez ten krótki zimowy czas wiele się nauczylam,poznałam nowe rosliny,zobaczyłam piękne ogrody.A przede wszystkim poznałam ludzi szczerych chętnych do pomocy,i nie żałujących dobrego słowa.Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję ,że moje życie ogrodowiskowe bedzie długie i szczęśliwe ,że nie przyniosę wstydu i uda mi stworzyć ogród na miarę Ogrodowiska

Miejsko & sielsko 19:03, 01 kwi 2016


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Do góry
malkul napisał(a)
cześć
pytałaś ostatnio o jarzmiankę
ano ruszyła już
taka jest



mogłabys sobie kupić i posadzić bo u Ciebie by ładnie wyglądała, jakaś rózowa na przykład.



Gosia, Ty to nie dość, że ładna to i mądra
zainspirowałaś mnie ))
hortensje te co u Ciebie pokochałam, stawiasz krepkę nad ... zamawiam ))
W Kruklandii 19:03, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Trzmielina dla Ewy

Takie sadzonki miałam w lipcu 2014

To co było dosyć wysokie ścinałam i powtykałam w ziemię.
Później (dwa czy trzy miesiące minęły) była lekka rewolucja i musiałam przesadzić trochę, a te co znowu wysokie były....ciach i obok do ziemi.


A tak wyglądało to jesienią zeszłego roku


Teraz znowu to co wysokie pościnam i ścinki powtykam w puste miejsca.


A tu już mam gotowy dywanik


Działka wkoło Lubczyka :) 19:01, 01 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
I wczorajsze prace na froncie
Działka wkoło Lubczyka :) 18:59, 01 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
Kora rozzypana
Przed

Po


Jakoś tak pusto się zrobiło...
Anna i Ogród 18:57, 01 kwi 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Hejka wszystkim odwiedzającym.

Ostatnio rzadko bywam i Was odwiedzam ale jakoś tak w głowie mi huczy od pomysłów i zaczęłam je realizować. Oto co wykonałam ze starych orzechów.

Dla córci do pokoju zrobiłam


Miało być różowe-fluo ale wyszło czerwone-fluo. Wymiary 24 cm / 24 cm.

Zrobiłam też sobie kulki. U wielu na forum są betonowe a u mnie orzechowe. Jedna większa a druga mniejsza. Większa średnicy 20 cm, mniejsza 18 cm. Nie wiem czy malować bo nie wiem do czego je wykorzystam.
Miejsko & sielsko 18:52, 01 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
cześć
pytałaś ostatnio o jarzmiankę
ano ruszyła już
taka jest



mogłabys sobie kupić i posadzić bo u Ciebie by ładnie wyglądała, jakaś rózowa na przykład.
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:51, 01 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
a rabarbar przed wyjazdem wygladal tak

a po powrocie czyli wczoraj tak
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 18:50, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Luteczka napisał(a)
a propos zakupów, dzisiejszy nabytek



dziękuję Aniu

Nie , nie wszystkie są moje, moja jest połowa


No to pięknie tyle różyczek, ja tez mam dwie u siebie ciekawe jak będą nam kwitły
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 18:46, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Irysy na moich fotkach to: Iris reticulata Alida - irys żyłkowany Alida

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 18:45, 01 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
hanka_andrus napisał(a)


Jest taka bylina zimozielona która kwitnie na biało właśnie w kwietniu. Ubiorek wieczniezielony.



Niestety nie mam jeszcze roślinki z kwiatami, dopiero są na nie zadatki. Rośnie kępkowo, a i po kwitnieniu, ładna zielona kępka zostaje.

Haniu a ten ubiorek masz z nasion czy sadzoneczki kupowałaś???
ja rok temu oszukałam się go po wszystkich sklepach ogrodniczych za nasionami i nigdzie nie mieli
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 18:42, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Basilikum napisał(a)
co to jest ubiorek?
Twoje iryski Maja niesamowity kolor z moich rostaly juz dlugasne liscie


Jest taka bylina zimozielona która kwitnie na biało właśnie w kwietniu. Ubiorek wieczniezielony.



Niestety nie mam jeszcze roślinki z kwiatami, dopiero są na nie zadatki. Rośnie kępkowo, a i po kwitnieniu, ładna zielona kępka zostaje.
W cieniu - zacieniona 18:40, 01 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry

















Do raju daleko - u Ewy 18:28, 01 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Gosiu, Iwonko, to nasze stipy Dzisiaj popikowałam resztę Została mi jeszcze połowa sadzonek, ale już nie mam gdzie uch ustawiać



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies