Słoneczko, czyli pięknego ogrodu początki
22:45, 03 sty 2012
Witaj Agalio, już czuję w Tobie bratnią duszę skoro Twoje oczko w głowie to kalina. Mam też w swoim ogrodzie i też ją uwielbiam. Już nie mogę się doczekać kiedy zakwitnie. Mam chyba też na nią fajny pomysł i wyprowadziłam ją na takie nieduże kuliste drzewko bo moja działka jest mała. Pozdrawiam.

