Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Kalina"

Słoneczko, czyli pięknego ogrodu początki 22:45, 03 sty 2012


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Do góry
Witaj Agalio, już czuję w Tobie bratnią duszę skoro Twoje oczko w głowie to kalina. Mam też w swoim ogrodzie i też ją uwielbiam. Już nie mogę się doczekać kiedy zakwitnie. Mam chyba też na nią fajny pomysł i wyprowadziłam ją na takie nieduże kuliste drzewko bo moja działka jest mała. Pozdrawiam.
Słoneczko, czyli pięknego ogrodu początki 21:44, 03 sty 2012


Dołączył: 17 lis 2011
Posty: 32
Do góry
W rogu kalina i parę małych roślinek do przesadzenia


Słoneczko, czyli pięknego ogrodu początki 20:59, 03 sty 2012


Dołączył: 17 lis 2011
Posty: 32
Do góry
A tu pięknie kwitnąca kalina na przywitanie. Moje oczko w głowie, z narażeniem życia ratowana przez mojego męża przed koparką. Ocalała
Bukiety 19:00, 17 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Eustoma



Lilak



Kalina





To właśnie tu 21:57, 15 gru 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Dzidka napisał(a)
Wiosna u schyłku jesieni /15-12-2011/






Kalina bodnantense 'Dawn'


Piękna wiosna tej zimy. Bo grudzień to dla mnie zima.
Kalina - Viburnum 17:00, 15 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dzidka napisał(a)
Wiosna u schyłku jesieni (15-12-2011)

Kalina bodnantense 'Dawn'




Kalina bodnantense 'Dawn'

Dzidka napisał(a)
I pachnie,. Może nie tak intensywnie jak angielska, ale i tak cieszy.
Ma mnóstwo zawiązanych pąków kwiatowych.

To właśnie tu 16:59, 15 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Piękna ta kalina.
To właśnie tu 16:57, 15 gru 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
Wiosna u schyłku jesieni /15-12-2011/






Kalina bodnantense 'Dawn'
Lek na całe zło czyli mój ogród 00:38, 14 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry

moja ulubiona kalina szorstkolistna




przepiękny berberis darwinii ze Szkocji, co roku przemarza ale odrasta


tam wygląda tak
Ogród zapachów u Jasi 09:59, 13 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Poziomka napisał(a)
Bogdziu bez pożyczam od sąsiadki, a kalina japońska jest moją miłością od pierwszego wejrzenie



Poziomko-Jasiu, ja chyba jestem poli(g)amistką - czy można być zakochanym w kilku ogrodach i wielu roślinach? Bardzo dziękuję za pokazywanie swojego ogrodu, bardzo!!!!!!

Ogród zapachów u Jasi 20:40, 11 gru 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Miód-malina ,ta kalina!
Ogród zapachów u Jasi 20:09, 11 gru 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Poziomka napisał(a)

Podoba ni się ta kalina i jej kwitnące gałązki ustawione jak tarasy

Aniu spójrz na tą kalinę, zrobiłam jej zdjęcie w jednym z angielskich ogrodów.

Dziękuję jest cudowna
A masz jej kwiaty w zbliżeniu?
Ogród zapachów u Jasi 20:01, 11 gru 2011


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
an_tre napisał(a)
Podoba ni się ta kalina i jej kwitnące gałązki ustawione jak tarasy

Aniu spójrz na tą kalinę, zrobiłam jej zdjęcie w jednym z angielskich ogrodów.

Ogród zapachów u Jasi 19:49, 11 gru 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Podoba mi się ta kalina i jej kwitnące gałązki ustawione jak tarasy
Ogród zapachów u Jasi 19:47, 11 gru 2011


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Bogdziu bez pożyczam od sąsiadki, a kalina japońska jest moją miłością od pierwszego wejrzenie

Ogród zapachów u Jasi 19:33, 11 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Tak przepiękna jest ta kalina japońska, a bzy olbrzymy.Piękne miejsce.
Pszczelarnia 20:11, 06 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
monteverde napisał(a)
tu jest ta kalina angielska Pszczółko http://gardenpark.com.pl/index.php?route=product/product&product_id=215

W tym linku, to niej jest kalina angielska. Kalina angielska -Viburnum carcephalum One są, te kaliny do siebie podobne. Ja mam kalinę angielską, ale jeszcze małą. Ale już było widać jak na jesieni pięknie przebarwiły jej się liście. Kwiatów jeszcze nie doczekałam. W tym linku to KALINA BURKWOODA VIBURNUM BURKWOODII ANNE RUSSELL.
Rajski ogród Ani 23:11, 04 gru 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Kwitnące krzewy prześliczne. Warto mieć takie krzewy w ogrodzie. Ja mam taką samą kalinę jak ty. Kupiłam jeszcze kalinę angielską. Jest jeszcze mała i nie pokazała jeszcze swojej urody. Ale jak to u kaliny, przebarwiły jej się jesienią na czerwono liście. Liczę na kwiaty w przyszłym rokul
Ta kalina nigdy nie miała owoców, nie wiem dlaczego i czy to jest prawidłowy objaw ?
Rajski ogród Ani 22:05, 04 gru 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Piękna ta kalina, bardzo mi się podoba
Pszczelarnia 22:02, 03 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
tu jest ta kalina angielska Pszczółko http://gardenpark.com.pl/index.php?route=product/product&product_id=215
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies