Nadzieja na piękny ogród
18:30, 05 sty 2015
Czy tak może być? Variegatus za radą Danusi tylko martwię się że na wiosnę bedzie tu bardzo pusto.
I jak w ogóle Variegatus zimuje, czy na wiosnę się go ścina tak jak rozplenicę japońską?
Już nie mogę się doczekać wiosny, tak mnie dzisiaj wzięło na wspominki i strasznie mi się tęskni za takimi widokami.
I jak w ogóle Variegatus zimuje, czy na wiosnę się go ścina tak jak rozplenicę japońską?
Już nie mogę się doczekać wiosny, tak mnie dzisiaj wzięło na wspominki i strasznie mi się tęskni za takimi widokami.
