Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Nadzieja na piękny ogród 18:30, 05 sty 2015


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Do góry
Czy tak może być? Variegatus za radą Danusi tylko martwię się że na wiosnę bedzie tu bardzo pusto.
I jak w ogóle Variegatus zimuje, czy na wiosnę się go ścina tak jak rozplenicę japońską?




Już nie mogę się doczekać wiosny, tak mnie dzisiaj wzięło na wspominki i strasznie mi się tęskni za takimi widokami.
Ogródek....kiedyś będzie ! :) 18:25, 05 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Kasya napisał(a)
Odebralam dzisiaj zamowiony atlas ptaszkow
Kupilam w ciemno nie zagladajac do srodka ale jestem zadowolona.
Ladne zdjecia i calkiem spore opisy, polecam:
Atlas ptaków Polski. Ilustrowana encyklopedia

Zastanawialam sie co to za malenkie ptaszki przylatuja do mnie w lecie
i doszlam do wniosku ze to chyba muchołówki małe



Podobna jest do rudzika, trzeba uważac zeby ich nie pomylic.
Kolorowy Ogród Geni 17:58, 05 sty 2015


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Do góry
Kasiu dziękuję i przepraszam że tak późno długo nie zagladałam na mój wątek.

Ja Tobie życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Różomaniaczka wita wszystkich ogrodowo zakręconych 17:31, 05 sty 2015

Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 5
Do góry
Reniu, z chorobami to różnie bywa. W swoim ogrodzie staram się nie stosować chemii, bo mój mąż jest zapalonym pszczelarzem. Stosuję więc naturalne środki. Głównie Biosept, Bioczos i mydło Himal z roślinnymi dodatkami. Można kupić gotowe. Gnojówka z pokrzyw też jest w użyciu.

Marzenko u mnie rośnie około trzysta gatunków róż, więc postaram się jakieś wkleić, ale wiem, że są ograniczenia.
Na początek kilka





Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:07, 05 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I znów trawink sie zabielił
Na pierwszym planie jest mała rabatka i kusi mnie tu jakiś ładny drzewkowy zwisacz albo... jeszcze nie wiem
Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń 17:07, 05 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry


Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 16:57, 05 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Oj posypało troszke lekkim pudrem, taki rodzaj sniegu jest najpiękniejszy w ogrodzie, nie obciąża roślin tylko je nostalgicznie dekoruje

Pod Laskiem 16:52, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
monia napisał(a)
mam prośbe pomóżcie w zaplanowaniu tej rabaty dalej pod murkiem rosną róże miniaturowe

w kółeczku róża chopin
brama wiazdowa została już przeniesiona w inne miejsce, Winobluszcz został usunięty wiec jest teraz odkryta studnia którą chciałabym jakoś zasłonić czy na obwódkę studni nada się róża bonica ? czy lepiej poprostu surfinie w donicach i zostawić tak jak jest studnia obsypana żwirem na pergoli róża Veilchenblau


Monia, kamienne murki w Twoim ogrodzie kojarzą mi się z klimatem Jurajskiego. Znasz?
Tu masz link do wizytówki:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4053-wizytowka-jurajski-ogrod

A jaki kolor mają róże na tej rabacie?
Bo w Jurajskim pięknie skomponowano różowe z lawendą.


Ogródek....kiedyś będzie ! :) 16:49, 05 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Odebralam dzisiaj zamowiony atlas ptaszkow
Kupilam w ciemno nie zagladajac do srodka ale jestem zadowolona.
Ladne zdjecia i calkiem spore opisy, polecam:
Atlas ptaków Polski. Ilustrowana encyklopedia

Zastanawialam sie co to za malenkie ptaszki przylatuja do mnie w lecie
i doszlam do wniosku ze to chyba muchołówki małe

Piaskownia na zakręcie 16:40, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Dla wszystkich spragnionych kwitów

Działka prawie w Borach Tucholskich 16:39, 05 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry

gęsi zimę odwołują (dzisiejsze)







Moja bajka 16:14, 05 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
podzielone w październiku żurawki marmalade i posadzone w jednym miejscu już teraz tworzą fajną kolorową plamę. A co dopiero gdy się rozrosną

Ogród pod trzema dębami 16:14, 05 sty 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry
I jeszcze małe roślinne wspomnienia wakacyjne.

Takie drzewko bym przygarnęła.



Na plaży.



I niecierpki do pasa.



Moja bajka 16:11, 05 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

Ci państwo chyba na dobre zadomowili się na tej sośnie . Ciągle tam siedzą, chyba mają gniazdo.

sikorka modraszka

ta paprotka wciąż piękna
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 16:06, 05 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Co do juk:
-nie zakwitną kiedy je przesadzisz to na 2 sezon nie zakwitnie lub zakwitnie marnie.
-są za młode sadzonki na kwitnienie to muszą dojrzeć
-lub tą to stare kępy to też kwitnienie jest słabsze (5-6 letnie kępy powinno się rozsadzać )

I dla cb moje jukki




Zapraszam po więcej info tu https://www.ogrodowisko.pl/watek/5134-jukki-ogrodowe-nie-tylko-te-popularne
Ogrodowe skarby 16:01, 05 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Betka napisał(a)
Mala_Mi akanta asica asiach
Bardzo dziękuje Nie ukrywam że miło czyta się takie wpisy !!

Witaj Mille Dziękuję cieszę się że do mnie trafiłaś Zapraszam do mojego królestwa naparstnic częściej w miarę możliwości będę dodawała nowe zdjęcia

Pozdrowienia zostawiam dla Was !!!







Cofnęłam się aż do mego ostatniego wpisu w czerwcu
Jesteś królowa naparstnicowa
Pęknie wyglądają.
Podaj mi nazwę tej ślicznej pomarańczowej róży. Bo przyznaję głownie pismo obrazkowe leciałam, a literki to tak sporadycznie. I być może podawałaś nazwę, ale przeoczyłam.
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:54, 05 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
jednak chmury były szybsze







widać jakie czyste jeziorko , woda jak kryształ, łagodne zejście do wody bez wodorostów - dzieciaki mają raj
W cieniu - zacieniona 15:48, 05 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...brak bieli na zewnątrz...ale na oknie królują białe amarylisy.
Ogród w świecie idealnym 15:17, 05 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 44
Do góry
Agania napisał(a)
Pokazuj, pokazuj więcej i więcej, planik jest i pomału się realizuje

Pozdrawiam

hahaha planik mam zamiar dopiero tworzyć jak coś wydumam, poddam Waszej ocenie
tu jeszcze fragment mojego tarasu, który kolejny sezon czeka na wykonńczenie
Ogród pod trzema dębami 15:16, 05 sty 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies