Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z widokiem na jezioro 19:59, 01 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
eda napisał(a)
Szczęścia zdrowia pomyślności w 2015 roku


Edytko dla Ciebie i Twoich bliskich także pomyslnego Nowego Roku
W kamiennym kręgu od początku 19:56, 01 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
eda napisał(a)
Szczęścia zdrowia pomyślności w nowym 2015 roku



Edytko, szczęścia nigdy nie za wiele....dziękuję bardzo
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:49, 01 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
an_tre napisał(a)
Na progu Nowego Roku 2015
dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne i noworoczne
za przyjazne machania
za miłe i wspierające posty
do zobaczenia za miesiąc
macham do was



Aniu, bajkowy widoczek....dla Ciebie samych pogodnych dni i dużo zdrówka
Pozdrawiam
Między pasjami 19:45, 01 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Jolu, myślałam, że ona większa jest, ta piwniczka. Jednak ty musisz mieć przestrzeń do twórczej pracy, i światło!
A kłopoty domowe- współczuję, na jedną osobę zbyt dużo na raz.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że z wiosną się otrząśniesz z tych kłopotów.

Samych pogodnych chwil w Nowym Roku.
Dla Ciebie trochę przestrzeni.



Ogródek Hanusi - kolejny sezon 19:45, 01 sty 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Korzystając z dobrej widoczności i przerwy w podróży odwiedziliśmy okolice zamku w Golubiu-Dobrzyniu.


Haniu byłaś tak blisko mnie i nic nie powiedziałaś
życzę zdrówka w Nowym Roku i spełnienia Marzeń
W cieniu - zacieniona 19:41, 01 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogusiu pozdrówka dla Was w Nowym Roku
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:39, 01 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Najlepszego w Nowym Roku Aniu i Zbyszku
Kwiatowy ogródek Monteverde 19:35, 01 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Jolu i Eda składam Wam również życzenia szczęśliwego, urodzajnego dla ogrodów Nowego Roku

W cieniu - zacieniona 19:34, 01 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
Życzę wszystkim odwiedzającym cudownych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.


Prześliczna choinka i super stojak. W ogóle doskonała kompozycja.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:29, 01 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gabriela napisał(a)
Śniegi nam się rozpuściły, ale ponoć nie na długo, pojutrze znowu będą. A we wtorek ma być w nocy znowu minus 15. Z tego wszystkiego, dzisiaj uznaliśmy, że bardzo ciepły dzień dzisiaj.


Dzisiaj tylko wychodziłam pomóc eMowi założyć budę na samochód, bo sezon na stokach czas zacząć....zima z pewnością do nas wróci, to jej czas, żeby tylko do lutego

W lutym będę w znowu w Dolomitach na stokach, tam wiosna przychodzi wcześniej, bratki są na wszystkich wystawach przed sklepami...już za nimi tęsknię

i kwiaty dereni jadalnych


Ogródek Hanusi - kolejny sezon 19:28, 01 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Witam Noworocznie!
Gabrysiu, Bożenko, Jolu na zwiedzanie czasu nie było, ale i tak warto było przystanąć na gorącą herbatę. Z taką panoramą!
Ziemia Dobrzyńska wiele ucierpiała w swej historii, ale teraz to urokliwe miejsce. Jeszcze kiedyś zajrzę tu na dłużej.



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:12, 01 sty 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Na progu Nowego Roku 2015
dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne i noworoczne
za przyjazne machania
za miłe i wspierające posty
do zobaczenia za miesiąc
macham do was

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:26, 01 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
kasiek napisał(a)

U nas najlepiej bawiły się młodsze tygrysy!



Moja wnusia jak była mała chciała byc lwem więc do tego towarzystwa by pasowała ale juz z tego wyrosła. Bałwanki świetne, niezłą macie kondycje rano narty po południu bałwanki a w nocy krakowskie mosty.
Połowa działki - czyli mam powoli dość 18:17, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Szczęścia zdrowia pomyślności w nowym 2015 roku

Działka prawie w Borach Tucholskich 18:17, 01 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
c.d.

po szybkim sprawdzeniu spisu księżniczek z tamtych lat okazało się że bujanie w obłokach to rozsądna alternatywa

księżniczki z okresu podstawówki

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:16, 01 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gardenarium napisał(a)
A ja się cofnęłam dziś u ciebie do maja..i podziwiałam i szałwie i irysy i trójkolorowego buka... uwielbiam niebieski w ogrodzie i zapach irysów. Popatrzę jeszcze. Ten mieniący śliczny.


Miło Mi bardzo Danusiu, że w tak szczególny dzień mnie odwiedziłaś...biało-niebieska rabata na wystawie południowej...to moje wyzwanie...i jedno z postanowień noworocznych

Ja też marzę już o maju w ogrodzie...a nawiązując do Twojego artykułu "Ogród warzywny też może być piękny" chciałabym już sadzić sadzonki jadalnych warzyw, bo też zamarzyłam o zdrowym kawałku w ogrodzie, a buraki liściowe i uczesane pory mnie zachwyciły


Moje początki zielonej jadalni zaczęłam zeszłą wiosną...teraz mogę jeszcze zerwać brukselkę


Ogródeczek 18:13, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Szczęści zdrowia pomyślności w nowym 2015 roku

Lawendowy zawrót głowy 18:13, 01 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Dzieki kochana ; to nic innego mi nie pozostało jak wszystkich na grzanca zaprosic


Działka wkoło Lubczyka :) 18:05, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Szczęścia zdrowia pomyślności w nowym 2015 roku

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:03, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Piękne życzenia wzajemnie i fota bajka Aniu i ja Życzę Szczęścia zdrowia pomyślności w nowym 2015 roku

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies