Jolu, myślałam, że ona większa jest, ta piwniczka. Jednak ty musisz mieć przestrzeń do twórczej pracy, i światło!
A kłopoty domowe- współczuję, na jedną osobę zbyt dużo na raz.
Mimo wszystko, mam nadzieję, że z wiosną się otrząśniesz z tych kłopotów.
Samych pogodnych chwil w Nowym Roku.
Dla Ciebie trochę przestrzeni.