Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 18:57, 31 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Dzis biegałam po ogrodzie z aparatem to jutro może wrzuce jakieś zimowe foty z ogrodu, teraz jeszcze szykuje sie do spotkania z przyjaciółmi i wspólnego powitania Nowego Roku.

Wszystkim odwiedzającym mój wątek składam serdeczne, noworoczne życzenia, oby ten 2015 rok dla wszystkich przyniósł same szczęsliwe dni, same pogodne chwile, obysmy chcieli i lubili ze sobą być, dogadywać się i wspólnie rozwiązywać problemy, obyśmy byli wszyscy szczęśliwi i zdrowi. A dzis życzę wszystkim szampańskiej zabawy.
Do siego roku !!!!


Przyjazny ogród 18:50, 31 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
ewa_k napisał(a)



fajny pomysł - praktyczny, ładny i kolorowy. Właśnie kupiłam pomarańcze.


Jak pisałem wytrzepany z internetu

To jeszcze juki przed końcem roku . Przy silniejszych późno zimowych mrozach okryję cieniówką albo stroiszem.


Postawić trawkę nad i... 18:39, 31 gru 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry


...Kochani...życzę Wam cudownego i zdrowego Nowego Roku 2015...niech ogrodnicza MOC będzie z Wami

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:32, 31 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:30, 31 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dla wszystkich zaczynających tworzyć ogród swoich marzeń - mój powrót do przeszłości, czasy sprzed 2000 roku.



Kilka lat później




W cieniu - zacieniona 18:09, 31 gru 2014


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Bogusiu,

wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia- dla Ciebie i Twoich bliskich...



Ewa i Irek
Kwiatowy ogródek Monteverde 18:04, 31 gru 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
Do góry
monteverde napisał(a)
Dzisiejsza kartka




życzę wszystkim Ogrodomaniakom szczęśliwego, bogatego w plony i piękne rośliny w ogrodach Nowego 2015 Roku

szkoda że już ostatnia
Przyjazny ogród 18:03, 31 gru 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
Do góry



fajny pomysł - praktyczny, ładny i kolorowy. Właśnie kupiłam pomarańcze.
Moja codzienność - ogród Oli 18:03, 31 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Ola u ,nie już +1 było, cieplo z zachodu nadchodzi buziolki na Niwy Rok

idzie ocieplenie i to jest dobra wiadomość na koniec roku


Kochani wszystkiego co najlepsze dla Was na Nowy Rok ! by nie był gorszy od mijającego, zdrowia, radości każdego dnia i mnóstwo słońca !
Kwiatowy ogródek Monteverde 18:01, 31 gru 2014


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Aniu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku



Mój ogródek pod Gdańskiem 17:58, 31 gru 2014


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku



dla Ciebie i Twoich bliskich
Lawendowy zawrót głowy 17:45, 31 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Uuuuu klimaty Sylwestrowe♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡
Dzieki Gosiu za pomysl ogniskowej zabawy


Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 17:41, 31 gru 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
i już po magicznym czasie Świąt tylko jeszcze dekoracje zostały




Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:39, 31 gru 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry


Kochana Danusiu! Składam Ci
ŻYCZENIA WG ALFABETU NA CAŁY 2015 ROK:
A... anioła stróża u boku
B... buziaków słodkich miliony
C... czasu wolnego dla siebie i Witka
D... drogi usłanej różami
E... ekskluzywnych wakacji
F... fury pieniążków
G... gwiazdki z nieba
H... horoskopu korzystnego
I.... i oprócz tego...:
J... jasności umysłu (nowe artykuły, projekty i książki!)
K... kolorowych chwil
L... lotów wysokich
M...miłości nieustającej
N... nowych Ogrodomaniaków
O... oddechu od codzienności
P... pięknych programów z Mają
R... romantycznych wieczorów w jednym z najpiękniejszych ogrodów świata!
S... szalonych pomysłów
T... tylko spełnionych marzeń
U... uroczego Sylwestra
W... wiary w sukces
Z... zawsze uśmiechniętej buzi (choć akurat to, to ZAWSZE było, jest i będzie!)

Szczęśliwego ZIELONEGO Nowego Roku!


Lecę w kulki... 16:51, 31 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Jolu...odbijam buziaki
i dziękuję

Pozdrawiam wszystkich zaglądających w moje progi...
Dziękuję za Wasze odwiedziny...za pamięć...

Do siego roku...



Makowo na Kociewiu 16:51, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Małgosiu, MI - Aniu, Irenko, Beatko, Marzenko, dziękuję za przemiłe wpisy
Mikolajki biją na głowę wszystko

Dzisiaj Sylwester, więc życzę wszystkim odwiedzającym pięknego Nowego Roku 2015 [b]szczęścia, zdrowia, i spełnienia wszystkich marzeń. !!!![/b]

2015 będzie rokiem róż na Ogrodowisku, więc nic mi innego nie przychodzi do głowy tylko zostawić Wam róże



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:49, 31 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
W nadchodzącym Nowym Roku szczęście i pomyślność niech Was nie opuszcza,
a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.
Cudownego wieczoru życzę Wam wszystkim
Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 16:44, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Urszulla napisał(a)
Przyznaję, że zagubiłam się w akcji tej rabaty bez Twojego komentarza ale podoba mi się jej zapełnienie. Na koniec roku to fajne podsumowanie Zastanawiam się tylko co jeszcze na niej wymyśliszNajlepszego na Nowy Rok


Najpierw było kilka bukszpanów, piownie, liliwoce, kosaćce syberyjskie i żurawki....
Potem piownie wywędrowały na inną rabatę na rzecz traw (nieporozumienie z kostrzewą siną szybko zostało zastąpione stipą. Zurawki wyjadane przez opuchlaki walczyły o miejsce (kilka razy sadziłam) ale przegrału tę walke i z opuchlakami i carex bronze form.
Lilowce zostały przenisione na rabtę kuchenną a ich miejsce definitynie zajęły bukszpany i stipa. Sezonowo dosadzałam trawy rubrum, lobelię (zapominiałam jaka to odmiana)
W tym roku róże zostały wyeksmitowane na różankę na rzecz kolejnych kul bukszpanowych a wiosną dojdą do nich trawki i grafitowy żwirek.
Zapomianiałam, ze na rabacie posadziłam jeżówki... myśle zatem czy eksmitowac ją czy przesadzić jeżówki....
To największe zmiany, o drobniejszych nie wspominam....

Jak siebie znam będą kolejne zmiany ...

Aha magnolia tez była inna w 2010....

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 16:37, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 16:36, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies