Agnieszka, teraz na top liście są ptaki, dokarmiam i obserwuję, fajne zajęcie.
Ewa, polubił mnie

, dlaczego nie odleciał ?, coś stanęło mu na drodze ale tego nie wie nikt tylko Rudzik.
Bogdzia, Rudzik dostaje płatki owsiane, przychodzi każdego ranka, Kosy też korzystają z tych frykasów dodatkowo na deser dostają jabłko.
Ewa, tyle się zmienia w tym temacie, nie nadążam
Ewa, załatwiłam ochotkę(brat ma akwarium )
Łukasz, Dziękuję, natura jest piękna, rozglądam się i chwytam chwilę.
Agnieszka, Twoje jurajskie piękno potrafisz nam pokazać w piękny sposób.
Wróble (Mazurki) na czereśni,

było ich więcej, spłoszyły się, ptaki wiedzą że tu mogą znaleźć pożywienie i od rana czekają na czereśni, pasuje mi to

rozsiadam się wtedy w fotelu i obserwuję ptasich gości.
Ten po lewej przysypia