Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mała Eleczka 13:14, 30 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Do góry


Zawiesiłam dzisiaj z moimi dziewczynami sylwestrową ucztę dla skrzydlatych.


Ogródek Iwony 13:13, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
siakowa napisał(a)
Iwonko czy to jest ta bergenia? stona 256

Tak Kasieńko, o tą bergenię mi chodzi. Mam jej więcej. Tam, gdzie znalazłaś świeżo rozsadzona jest. Że też ci się chciało jej szukać po wątku. Cierpliwa jesteś Dla ciebie poszukałam na aparacie fotke z listopada
Komputer odbieram jutro.




W kamiennym kręgu od początku 13:13, 30 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogródek Janiny 13:12, 30 gru 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Młotsza wnusia Nataszka w szczypiorku siedmiolatce.
Zakochana w ogrodach 13:10, 30 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13010
Do góry
O kurcze, na tym zdjęciu widać jaka to dziura głęboka i jakie ma strome zbocza. Ja mam na to tylko jedno lekarstwo. Trzeba dowieść ziemi i sypać, żeby złagodzić chociaż jeden brzeg. Ludzie czasami pozbywają się ziemi i oddają za darmo, albo za niewielkie pieniądze. Możesz tam też sypać otoczaki. Drugie rozwiązanie to pomost.


W kamiennym kręgu od początku 13:10, 30 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Mała Eleczka 13:08, 30 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Do góry
Dotarł do nas w końcu śnieg. Nie dużo ale zawsze coś

W kamiennym kręgu od początku 13:08, 30 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogródek Janiny 13:08, 30 gru 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Justynka w mojej rozplenicy i w werbenie patagońskiej.
Co się stało kwiatom ... 13:07, 30 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Matko uczta dla oczu co zdjecie to piekniejszy widok a te ptoki jak z bajki

Fotka z pozycji fotela, jakość taka sobie, ale przecież nie o to chodzi
sikorki są strasznie ruchliwe, wesołe, ciężko je uchwycić, fajna zabawa.





W kamiennym kręgu od początku 13:05, 30 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogródek Janiny 13:04, 30 gru 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 13:03, 30 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 13:02, 30 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 13:01, 30 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Zima w Kamiennym

Ogródek Janiny 13:01, 30 gru 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
jeszcze niedawno tak było, ciepło chodż jesiennie. moja wnuczka Justynka na bukszpanowej pufie.
Ogródek Iwony 13:00, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
lojalna_ napisał(a)



Na kawke ide

Jolu, chodź, zapraszam Mam nadzieję, że nie poszłaś sobie
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 12:41, 30 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Co się stało kwiatom ... 12:29, 30 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Agnieszka, teraz na top liście są ptaki, dokarmiam i obserwuję, fajne zajęcie.
Ewa, polubił mnie , dlaczego nie odleciał ?, coś stanęło mu na drodze ale tego nie wie nikt tylko Rudzik.
Bogdzia, Rudzik dostaje płatki owsiane, przychodzi każdego ranka, Kosy też korzystają z tych frykasów dodatkowo na deser dostają jabłko.
Ewa, tyle się zmienia w tym temacie, nie nadążam
Ewa, załatwiłam ochotkę(brat ma akwarium )
Łukasz, Dziękuję, natura jest piękna, rozglądam się i chwytam chwilę.
Agnieszka, Twoje jurajskie piękno potrafisz nam pokazać w piękny sposób.

Wróble (Mazurki) na czereśni, było ich więcej, spłoszyły się, ptaki wiedzą że tu mogą znaleźć pożywienie i od rana czekają na czereśni, pasuje mi to rozsiadam się wtedy w fotelu i obserwuję ptasich gości.



Ten po lewej przysypia

Ogrodowe przygody 12:26, 30 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies