W miniformacie
19:59, 22 gru 2014
Kasiu i Małgoniu dziękuję za życzenia świąteczne
dopadła mnie już swiąteczna gorączka
Pozdrawiam wszystkich wiankujących i nie wijąch

Zdjęcia trochę niewyraźna, ale co tam
dopadła mnie już swiąteczna gorączka
Pozdrawiam wszystkich wiankujących i nie wijąch
Zdjęcia trochę niewyraźna, ale co tam
