Ogród w cieniu brzozy
11:20, 22 gru 2014
Wprawdzie całe święta zaplanowane u mamy, ale tyle działań po wątkach więc wianek mam i ja, wzorzec znalazłam u Danusi, oswajam się z czerwienią.
Pierniczki, już leżakują, nie widać ale mają w środku konfiturę z moreli, polecam w takiej wersji.
Pierniczki, już leżakują, nie widać ale mają w środku konfiturę z moreli, polecam w takiej wersji.