Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w cieniu brzozy 11:20, 22 gru 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Do góry
Wprawdzie całe święta zaplanowane u mamy, ale tyle działań po wątkach więc wianek mam i ja, wzorzec znalazłam u Danusi, oswajam się z czerwienią.


Pierniczki, już leżakują, nie widać ale mają w środku konfiturę z moreli, polecam w takiej wersji.
Bambusy 11:19, 22 gru 2014


Dołączył: 22 gru 2014
Posty: 27
Do góry
Dziwne że na tym forum prawie nikt nie ma bambusów skoro to takie fajne roślinki zimozielone. Ja mam już kilka ale małych - jak coś podrosną to wkleje więcej zdjęć. Mieszkam na podkarpaciu więc nie mam takich lekkich zim jak we Wrocławiu (gdzie rosną bambusy po 3-4m) ale i tak jestem zadowolony z zimowań w gruncie. Większość bambusów dostępnych w Polsce nie wymaga w ogóle okrycia na zimę. Mój na razie największy bambus Fargesia rdzawa (RUFA).
Ogród Bogusława 11:14, 22 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
boguslaw_r_ napisał(a)
Pierwszy dzień zimy


Witaj Bogusławie. Twój ogród dzięki tylu pięknym iglakom czaruje nawet zimą. I jak czyściutko u Ciebie, u mnie cały czas wiatr przynosi jakieś niespodzianki. Pozdrawiam.
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:08, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Rench napisał(a)
Pozdrawiam Aniu

U mnie leje jak z cebra

U mnie też
Zakątek z fioletową ławeczką 11:07, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Donia72 napisał(a)
Wczoraj było tak




Piękne zdjęcia Doniu a karmnik butelkowy skopiuję jeśli pozwolisz no i widać masz już świątecznie w domku pozdrawiam
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 11:02, 22 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Pięknie spędzonych świąt Bożego Narodzenia oraz obfitego nowego roku Życzą wszystkim Kucharscy.

Co się stało kwiatom ... 11:01, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mirella napisał(a)

W krakowskim stylu nowoczesne jakoś nie bardzo mi pasują.



Uwielbiam takie stare bombki i też często ubieram choinkę po "staremu" no może już bez papierowego lańcucha, mam bombkę ktora jest starsza ode mnie i pilnuję jej jak oka w glowie choinkę też zawsze u nas ubiera się w wigilię oczywiście dzieci i panowie w tym roku nic nie ubieram a modraszka śliczna pozdrówka
Ogród w cieniu brzozy 10:55, 22 gru 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Do góry
Renatko tak czasem jest choć nie często.

Ewo, może zerkniesz jeszcze na Compactum, kilka formowanych w półkule mogłoby zagościć gdzieś w zadrzewionym zakątku Twojego ogrodu.

Ania nie wiem czy byłaś na początku czy przy końcu ale gdzieś musiałaś się już ze sobą spotkać.

Dzidko wygląda to bardzo dobrze i przerosła werbenę, ten trzcinnik w jej tle też mi się podoba.

Grażynko odpozdrawiam.

Aby zmienić trochę klimat, choć we wątku bo na zewnątrz szaro, mokro i wietrznie.


Ogród Margaret-ki :) 10:55, 22 gru 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Do góry
Co z tym ogródeczkiem począć 10:54, 22 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
A to mój patent na przebijanie szpilka wacików

Taki guzik ,wtedy szpilka się nie ześlizguje



Kwiatowy ogródek Monteverde 10:53, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Od wczoraj leje deszcz, padał w nocy i teraz pada wczoraj zrobiłam kilka fotek w ogrodzie, nie wiem czy to już nie wiosna
Kwiatowy ogródek Monteverde 10:48, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka

Kwiatowy ogródek Monteverde 10:48, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Donia72 napisał(a)
Aniu, pozdrawiam cieplutko i dużo zdrówka Ci życzę

Dziękuję Doniu i wzajemnie
Kwiatowy ogródek Monteverde 10:46, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mirella napisał(a)
Piękne piwonie, czuję ich zapach

Dzięki Mirelko
Kwiatowy ogródek Monteverde 10:45, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
zawitka napisał(a)
Zdrowiej Aniu Pozdrawiam

Dzięki Zawitko ale już z ręką oki
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 10:43, 22 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kuklik napisał(a)
Pewnie nie pamiętacie, ale kiedyś zaczęłam budować ceglane schodki. Od początku stare, bo z rozbiórkowej cegły. Jakoś nie mogłam ich skończyć...
...no i dalej nie skończyłam, ale już jest lepiej
Na początku sierpnia wciąż były tylko dwa stopnie, widać głównie hostę, ale trochę schodków też


a miesiąc później było tak




nie są skończone, bo stopnie częściowo są wciąż z ziemi,
miałam je wykończyć płukanym żwirem, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie wolałabym żeby rósł tam karmnik ościsty i tworzył zielone dywaniki...
do wiosny się zdecyduję i wtedy skończę

Na samej górze pod pergolą powstanie mały ceglany placyk z centralnie umieszczoną dużą hostą Satisfaction.
Hosta już posadzona (jak się przyjrzeć to widać takie maleństwo, ale urośnie..), placyk na wiosnę, efekt zadowalający za jakieś trzy-cztery lata (jesli nornice się nie wtrącą), ale ogrodnicy mają przecież masę cierpliwości......

To jednak dużo się dzialo w ogrodzie schody wyszły super, też jestem za karmnikiem lub macierzanką ja myślałam, że ta hosta to tylko do 55 wysokości a szerokości 120cm aż jestem ciekawa co wybierzesz lustro czy bramkę na zwieńczeniu, pozdrówka Iza aha wczoraj w Mai babka miał posadzoną hostę która ma mieć jakieś 2m? ale muszę jeszcze obejrzeć raz program bo zapomniałam jak się nazywa
Ogród Bogusława 10:34, 22 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Pierwszy dzień zimy
Co z tym ogródeczkiem począć 10:30, 22 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Na ten efekt przyznaję że sama czekałam niecierpliwie
Podoba mi się ...tylko te światełka mnie wkurzają ..jednak białe światło takie ciepłe jest zdecydowanie ładniejsze .

Ta dam Wacikowa Pani
Tu jeszcze bez czubka





A to bombeczki te z czapki ale są świetne
Tylko dzieci jeszcze nie wybaczyły ..no wiecie ...pamiatka z Zakopanego

Co z tym ogródeczkiem począć 10:23, 22 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Jeszcze wieczorowa porą przy blasku świec
Ale wśród moich znajomych zrobił furorę

Co z tym ogródeczkiem począć 10:21, 22 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Marzenko pierogi ulepione, zamrożone głęboko w zamrażarce żeby nie wyżarli

Sebus Ty się chłopaku nie śmiej ...samo życie ze kobieta musi obcego faceta prosić o przysługę


Reniu mój Reniferek tylko dupcie ma troszkę za dużą tak jest ok

Zobacz jaki przystojniak






Madziu ja już mam dużo pomysłów zarezerwowanych na przyszły rok
Najbardziej to dopadła mnie choroba GWIAZDY
Te Marzenkowe sa genialne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies