Sebciu świetnie udekorowałeś przed domem. Bardzo mi się podobają te proste wianki na bramie, pamiętam, że rok temu tez miałeś. Z taka elegancją wygląda posesja, jak z amerykańskiego filmu
Sikorki są dość odważne, zaraz przylatuja i można się na nie zaczaić z apatatem Oglądają lustro wody z zaciekawieniem a potem wesoło się w nim pluskają
A jeszcze jak dojdzie kumpel - to dopiero jest zabawa