jeśli ktoś lubi ptaszki i chce zaprosić je do swojego ogrodu wystarczy kupić w Lidlu tuby z żarełkiem dla ptaszków, świetna sprawa
u mnie w ciągu jednego dnia zjadły cały słonecznik żarłoki straszne .....
Zacieniona nadal pozostaje w cieniu bardzo starych buków...cieszę się z tych podcięć,chociaż wcześniej byłam przeciwna.Teraz mam więcej pracy z nowymi nasadzeniami ale i więcej zadowolenia...wolnego czasu mam duuuuuuuużo...mogę się bawić w ogrodowniczkowanie.
Ten widoczek ujął mnie szzególnie Rodki i brzózka, a w tle sosny... Taki obraz zimy do mnie przemawia, chociaż naprawdę wcale jej nie lubię.
Pozdrawiam serdecznie
Przez kilka godzin nikt się nim nie interesował, ale gdy ptaki wreszcie go zauważyły, zrobiło się tłoczno Zleciały się sikorki, mazurki, nawet sójka próbowała dostać się do stołówki