Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 09:14, 10 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ania w tym roku zrobię dodatkową półkę dla kolejnej pary bo potomstwo z poprzednich lat też tu wraca i jest kłótnia o miejsce

Jola Inversa kupiony w takim stanie że sam wątpiłem ale teraz mam okaz
drugi dużo mniejszy śmiga 60cm rocznie chyba niedługo go dogoni
od dołu już był formowany bo jak zwykle w szkółkach idą na masę a nie na rzeźbę
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 09:11, 10 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
a ten zawisł na kominku ...i jeszcze krzaczorek z brzozowych gałązek

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 09:11, 10 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
ten zawisł w przedpokoju bo pasuje do lustra

Przyjazny ogród 09:10, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
anka_ napisał(a)

Agatko to ja cię porwę.
Odwiedzę rodzinkę mieszkającą niedaleko od ciebie i pojedziemy zwiedzić Bolestraszyce.

Mariuszu nie wygonisz nas... prawda?....


Hi, hi ... przygarnę i przytulę , rzecz jasna
Moja codzienność - ogród Oli 09:09, 10 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
siakowa napisał(a)

fajne to

mój nowy image
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 09:06, 10 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
zatem i ja pokażę swoje wianki...
na drzwiach wejściowych



Moja codzienność - ogród Oli 09:05, 10 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry

fajne to
Przyjazny ogród 09:04, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Hedera i wisteria jak się nie mylę, Spójrzcie im pod nogi, wyłażą ze szpary między domem a kostką.

Moja codzienność - ogród Oli 09:03, 10 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
siakowa napisał(a)
buziaki oszronione :*

Buziaki i przytulanie na rozgrzanie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 09:00, 10 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Agatko a co byś powiedziała, jakbym ja cię porwała do Bolestraszyc?
Do Mariusza na kawę.
Moje ukochane miejsce na ziemi 08:58, 10 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
dla tych co zapomnieli jak wygląda śnieg....
Moje ukochane miejsce na ziemi 08:58, 10 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
wianek zawiesiłam na drzwi wejściowe...
nieskromnie powiem, że nawet mi się podoba

Przyjazny ogród 08:56, 10 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Agania napisał(a)
Trochę Kasia mnie przystopowała z wyjazdem dalej nie wiem jak rozwiną się sprawy z odwiedzinami, za dużo czasu nie będzie, żeby dotrzeć dalej.....

Agatko to ja cię porwę.
Odwiedzę rodzinkę mieszkającą niedaleko od ciebie i pojedziemy zwiedzić Bolestraszyce.

Mariuszu nie wygonisz nas... prawda?....

Ogródek Anity 08:51, 10 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Ogródek Anity 08:50, 10 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Ranek
Zakątek z fioletową ławeczką 08:44, 10 gru 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6729
Do góry
Wczoraj było tak



Przyjazny ogród 08:09, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Agania napisał(a)


Trochę Kasia mnie przystopowała z wyjazdem dalej nie wiem jak rozwiną się sprawy z odwiedzinami, za dużo czasu nie będzie,
żeby dotzeć dalej.....jedziemy w odwiedziny do Malej, a chcemy przede wszystkim sprawić radość Ani z naszego przyjazdu

Kasiek jest organizatorem i ona narzuca organizację wycieczki, a ja to się rozpędziłam z tej radości, tak już mam

Pozdro

Szkoda , gdyby jednak coś się zmieniło, to proszę dajcie znać Zawsze można też w innym terminie, sezon długi, arboretum otwierają mniej więcej od połowy kwietnia.
Pozdrawiam Kwiatuszek dla Was

Przyjazny ogród 07:35, 10 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Mariusz napisał(a)

Zima długa to plany dogramy, dla mnie to zawsze radość, ostatnio była ewa_k z mężem, zapomnieliśmy o czasie


Trochę Kasia mnie przystopowała z wyjazdem dalej nie wiem jak rozwiną się sprawy z odwiedzinami, za dużo czasu nie będzie,
żeby dotzeć dalej.....jedziemy w odwiedziny do Malej, a chcemy przede wszystkim sprawić radość Ani z naszego przyjazdu

Kasiek jest organizatorem i ona narzuca organizację wycieczki, a ja to się rozpędziłam z tej radości, tak już mam

Pozdro
Ogród w skali mikro cz.II 07:21, 10 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Kindzia napisał(a)
Gierczusia-Elusia...ja do Ciebie po prośbie...pokaż jeszcze raz ten swój patent na wieszanie wianka na drzwiach bez użycia gwoździ...na tej wstążeczce tylko...proszę ładnie
Kasia z ZG do mnie z Grzesiem przyjadą w niedzielę z prezentowym wiankiem ślicznym, mus sposób na powieszenie bezinwazyjne mieć...

Buziaczki


Kasiu .. Na początku jak przeczytałam to się zmartwiłam, ponieważ w tej chwili mam wianek powieszony w innym systemie. Ale ..od czego jest archiwum ??...

Proszę .. Dla Ciebie i innych zainteresowanych bezinwazyjnym zawieszeniem wianka na drzwiach .. I Kasie uściskaj ode mnie, za tego buksa i ogólnie

Buziole .. Gorące , bo u mnie ziiimnooooooo



Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 07:17, 10 gru 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
kasia_w napisał(a)
i na biało


te wianki mnie zaintrygowały...co to za gałązki Kasiu?

seria orzechowa mega urocza...ale mnie najbardziej podoba się wianek z bielonymi orzechami...śliczny jest
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies