Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

O....! 10:06, 02 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marzena.. nie zasłaniaj murka.. on sam w sobie jest ozdobny... gdzie gdzieniegdzie róża, powojniki, bluszcz na rogu i tyle ..
Rozumiem, że pod murkiem ma być fajna rabata pasująca do reszty ogrodu..

Fotka z pinsa... wklejam sam obrazek, jest to kompozycja z tego co jest wymieniane z rośłin które mogą być.. ..


I inne z pinsa na którego wrzuciłam do siebie kilka insipracji..


Ogród Loczka 09:07, 02 gru 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Mamy choinkę na rynku w Żywcu. Efekt wieczorem super.




Chociaż musze przyznać, że nasza Bielska choinka jest zdecydowanie ładniejsza , ale kosztawała 10 razy więcej
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 09:02, 02 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
No to zaczynamy czas świąt..
Nasz przydomowy ogródek 08:47, 02 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)
Cudnie jest w tym roku w listopadzie







Cofnelam się trochę i widzę piękne kolorowe rabatki
U mnie niestety szaroburo. Muszę coś dosadzic
Co to jest w takim pięknym żółto pomarańczowym kolorze ?
Pszczelarnia 07:44, 02 gru 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Bardzo oryginalny warzywnik - w polu




Jaki warzywnik!!! To nasz, z ogrodowiska kogoś? ŁAŁ! Cacunio
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 05:27, 02 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
popcarol napisał(a)
Zapraszam, kończą się... znowu Chociaż główny pożeracz drożdżówkowy został odebrany... Gabi niepocieszona... przydałby się starszy brat




Drzdzowki wyglądają pięknie
Podawalas gdzieś przepis ?

Ze starszym bratem może być trochę problem, ale młodszego możesz jej zapewnić
Pszczelarnia 23:59, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry








Pszczelarnia 23:44, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry









Pszczelarnia 23:34, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry


Pszczelarnia 23:27, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
A teraz będzie "jak leci", bo nie sposób ogarnąć tej jednej bylinowej rabaty w Łańcucie.




Pszczelarnia 23:19, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Łańcut (Mała MI, gdzie jest Twój już opublikowany na Forum fotoalbum z Łańcuta?).
Skupię się na rabacie bylinowej (kwintesencja rabaty bylinowej (wiejskiej) i różance.





Pszczelarnia 22:55, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
I ponownie Rzeszów :





Co się stało kwiatom ... 22:54, 01 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Ok odwołuję Rzym lecę do Krakowa

Zbyszek, Rzymskie Wakacje.....?
A w Krakowie ..na Brackiej..(nie) padał deszcz.

Co się stało kwiatom ... 22:41, 01 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Uwielbiam Kraków. Ale jeszcze nigdy nie widziałam go w świątecznej odsłonie

A ja uwielbiam Gdańsk i jego Jarmark Dominikański, I Sołdka cumującego na Motławie, Westerplatte, Długi Targ, Dwór Artusa, Kościół Mariacki i ulicę Długąi wiele pięknych zakątków.
Kraków opustoszały, fotki z godziny 19.00


Pszczelarnia 22:38, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Szlak architektury drewnianej w okolicy Lubaczowa - piękne, stare cerkwie.
I stare cmentarze - ogrody pamięci. Tutaj Radruż (koło Horyńca Zdroju):








Ogród Iglaczka i jej kotów. 22:38, 01 gru 2014

Dołączył: 18 lis 2014
Posty: 19
Do góry
Dzidka, cieszę się, że mnie znalazłaś.

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających mój ogród.

Dla Was trochę wiosny zimą: piwonie.




















Ogród przydomowy - Hosty 22:35, 01 gru 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
wojtas2101 napisał(a)
Zastanawiam się czy nie zdjąć trawnika przed drewutnią rozłożyć tkaninę i wysyłać kamienie, pewnie wiosną trawa odbije bo teraz nie jest za ładna przecież w lato nie będę jej deptał taczką z drewnem sam nie wiem?


Witam, zaglądam po raz pierwszy, bo hosty w tytule przyciągnęły mą uwagę i od razu natknęłam się na taką piękną drewutnię.
Sam ją wykonałeś? Zostaw trawę przed drewutnią, chyba że wąziutką ścieżkę zrobisz, lub dwie, prostopadłe do tej która jest. Trawa latem odbije, a latem taczką nie jeździsz po drzewo przecież.
Idę na spacer po Twoim ogrodzie, za hostami.
Co się stało kwiatom ... 22:31, 01 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry



Grembosiowo 22:23, 01 gru 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Do góry
Nadal myślę nad towarzystwem zadarniającym dla kulek i stożków bukszpanowych w łukach wokół ścieżki. Były tam żurawki Citronelle, ale przypalało je dośc mocno, więc przeniosłam na małą rabatkę przy wejściu.

Brałam pod uwagę trzmielinę, ale jakoś mi tu nie pasuje, tym bardziej, że posadziłam już jej dośc sporo za lawendą, tylko malutkie i jeszcze niewiele widac.

Ostatecznie wysypię żwirek, ale nie jestem przekonana...




Pszczelarnia 22:18, 01 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Podkarpacia, Roztocza i Lubelszczyzny ciąg dalszy - już tylko ogrodowe luźne migawki:
Bardzo oryginalny warzywnik - w polu


Rynek w Józefowie na Roztoczu:







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies