Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiatowy ogródek Monteverde 23:52, 27 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 23:49, 27 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Luki napisał(a)
Agato ja sam jestem ciekaw jak mi to wyjdzie

Mileno za tydzień to będą inne i choinki zapewne będą gotowe
No to pokaże


Ja to na ozdoby świąteczne cieszę sie jak małe dziecko i czym bardziej kokoszkowo i błyszcząco tym lepiej

Tak nietypowo


Ten mi się nie podoba


Sam sie zdziwiłem, że połączenie bieli złota i srebra tak przyzwoicie się prezentuje.


Mega kokoszkowo i błyszcząco... mój ulubiony



Zapomniałem o zawieszkach...


Kurcze,ale ty zdolny jesteś
Śliczne !
Pszczelarnia 23:42, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gabriela napisał(a)


(...)
Jednak to zdjęcie powyżej przykuło moją uwagę, bo ta rabata to jest rabata z klasą.


Jeszcze chwila obecna na tej rabacie.
Przy okazji pytanie, proszę o burzę mózgów:
czy pozwolić temu bukowi bordowemu tak rosnąć nad rabatą bądź co bądź bylinowo-trawiastą (niechybne zacienienie, bo to od południa), czy też ładnie go uformować w walec? Jak radzicie?




Pszczelarnia 23:37, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
anka_ napisał(a)
Ewo ze względu na ilość stron nie jestem w stanie wczytać się dokładnie w wątek, ale o ogromnym zainteresowaniem będę śledzić '12 miesięcy w domu i w ogrodzie'.
Masz Ewo wspaniały ogród, z cudownym drzewostanem i pięknym strumieniem, i te stoliki. Tylko karczownika nie zazdroszczę.


Witaj!
Ten drzewostan to w chwili obecnej przedmiot naszych największych zabiegów.

Karczownika poskromimy.
Dla Ciebie drzewo - kalkomania cienia na ścianie. Magnolia.




Kwiatowy ogródek Monteverde 23:33, 27 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
jak myślisz Aniu, czy te rośliny nadają sie na sporą rabatę bylinową ? ich kolor i kształt kwiatów a także wyprostowany pęd kwiatowy fajnie sie prezentują
monteverde napisał(a)

Biały Kamasja (Camassia) Leichtinii Alba, zdjęcie z października
Pszczelarnia 23:30, 27 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)






Bardzo ładny ogród
W cieniu - zacieniona 23:26, 27 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
...upiekłam ciasto...śliweczki mrożone...mam ich sporo...

apetyczne ciasto Bogusiu
pozdrówka
Ranczo Edy 23:16, 27 lis 2014
Do góry
Dobranoc Edytko

Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 23:15, 27 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Daję foto na nocne przemyślenia takie zimne z dziś rana i do jutra
Na jutro przygotowałem ciekawe portrety mojego autorstwa roślinek, kocham pracować w ogrodzie i fotografować Więc zapraszam jutro....

Pszczelarnia 22:50, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry



A to chyba grusza drobnoowocowa 'Chanticleer'(?)!


Pszczelarnia 22:34, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry





Nadzieja na piękny ogród 22:34, 27 lis 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Do góry
Myślę... myślę... i wymyśliłam jak udoskonalić rabatę.
Wydaje mi się że ta pęcherznica trochę zrównoważy widok, bo tak mi coś brakowało po tej lewej stronie a nie chce wprowadzać tam jakiejś nowej rośliny.
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 22:31, 27 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Ewkakonewka napisał(a)
Poczyniłam wiankowania ciąg dalszy
Nie mogę kupić taśmy w kratę, najlepiej szkocką, szerokości ok 5 cm.
Jak Wam wpadnie w oko to dacie znak? Plisssss
Miłego dnia życzę

Ten wianuszek mi sie podoba najbardziej, choć krata szkocka by się przydała do niego
Ewa, skąd wzięłaś taki fajny sznurek ?
Ja swoje wianki wstążką chyba owinę.
U mnie wprawdzie kraty szkockiej niet, ale bombki zielono - czerwone zrobiłam. Zapraszam na rekonesans do mnie
Pszczelarnia 22:20, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Rok w domu i ogrodzie - czerwca ciąg dalszy: zwiedzanie Rzeszowszczyzny i Lubelszczyzny.

Rzeszów ma również swój Biały Ogród i to jaki!
Rośliny tego ogrodu: hortensje drzewiaste 'Anabelle', szałwia, kocimiętka, miskanty 'Variegatusy', trzmielina biało-zielona, białe powojniki, róże, białoobrzeżone hosty, białe budleje, purpurowy buk i graby kolumnowe oraz cisy. Świetna mała "miejska" architektura (są nawet motyle), zabrakło mi tylko elementu wodnego dla ukojenia rozbudzonych zmysłów (wzrok, zapach, smak).









Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 22:20, 27 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Kremowo - zielone:
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 22:18, 27 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Kula styropianowa, wstążka i cekinki:
W kolorach szkockiej kraty:
Co się stało kwiatom ... 22:17, 27 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Mirello, piękne robisz zdjęcia i w ogrodzie, i w górach, i na wycieczkach, i owadzie A w Twoich różach to jestem zakochana Cudowności


Ewa, dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam i macham oczywiście Grahamem Thomasem, zapraszam
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 22:16, 27 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Pora na bombki i inne ozdoby:
papierowa bombka
Bambusy 22:10, 27 lis 2014

Dołączył: 20 mar 2013
Posty: 13
Do góry

Po lewej stronie w rogu to bambus przykrywam go na zimę agrowłókniną zimową rośnie u mnie od pięciu lat.
A tak wyglądał wiosną.
Ogródek Iwony 21:56, 27 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Zdarzyło mi się kilka razy, że zakwitł, a stoi w miejscu zapomnianym, więc jest podlewany od wielkiego dzwonu i chyba to lubi?

Bombki suuuuper, ale historia ich powstawania jest dopiero urocza
Chyba nam wszystkim powinni czasami prąd odcinać Buziak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies