Ranczo Edy
22:59, 25 lis 2014
Dobranoc wszystkim ale było i się działo popędzilismy na trzy strony ... siem szczęśliwa jak nie wiem co ale będę chrapać jeszcze u Iwonki nastrojowy widoczek popatrzeć i lulu
Dziękuję kochane ...paaaa
jutro znów 6 rano i tak do soboty zleci prawda?
spokojnej nocki wszystkim ....hrrrr hrrrr
a to dla Was
Dziękuję kochane ...paaaa
jutro znów 6 rano i tak do soboty zleci prawda?
spokojnej nocki wszystkim ....hrrrr hrrrr
a to dla Was
Kitek to zaczynamy na razie bez kredek
Tak urosły moje ukorzenione latem róże z patyków od Kińdzi z Ogrodu z Łezką