Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Edy 15:19, 19 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
One nie mają efektownych kwiatów ale za to liście kolorowe

Berberysy

Ogród z widokiem na jezioro 15:05, 19 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Do góry
yolka napisał(a)



Jolu obejrzałam działeczkę miejsce przeurocze takie widoki z okna to cud miód malina ze też są te ograniczenia
To jest marzenie mojego męża mieć dzialkę z dostępem do jeziora przy jego pasji wędkowania ach marzenia
Pozdrawiam
















Ranczo Edy 15:03, 19 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
i jeszcze wynalazłam krzew bo nie dyży rośnie i by perukowca od dołu zakryć no i okazało się że ładnie kwitnie i ma fioletowe owocki

Loricora pileata



Mój 4 arowy azyl... 14:52, 19 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Ponuro, wietrznnie, a na koniec deszczowo dziś było. Jednym słowem nuda!
A na parapecie








Basiu cudny parapet masz nie trzeba wcale spozirać przez okno
macham serdecznie łapką
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:47, 19 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
będzie kolorowo, bardzo kolorowo na pohybel szarości


o dziwo ten pierwiosnek wciąż żyje






no tak ....




Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 14:36, 19 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
siakowa napisał(a)


Ten duży kwadrat przy wodzie to grab ? o ile pamietam z tyłu ma być basen posadziłabym grab w prostokąt na równo z murkiem żeby przysłonić to co będzie z tyłu a jednocześnie uniknąć zakamarków do koszenia
Ranczo Edy 14:17, 19 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Zachwycamy się pyrowską a ja mam coś fajnego kupiłam w tym roku i najpierw jest zielone a na jesień się przebarwia na żółto

ilex

Ogród ogrodniczki 13:57, 19 lis 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Mam
Zobacz Basiu jakie to piękne



Może cos w tym stylu ?
Działka prawie w Borach Tucholskich 13:36, 19 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
wskaźnik cichych odwiedzin zmobilizował mnie do wstawienia czegoś ciekawego ale ciekawe to chwilowo tylko w archiwum,

marcowy ciemiernik o mozaikowych liściach mam go parę lat i wciąż bez potomstwa









oprócz błękitnego nieba....





zaczyna się od kwiatka a kończy jak zwykle



Ogród Bogusława 13:35, 19 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
a 28 grudnia 2012 bez śniegu.
Ogród Bogusława 13:32, 19 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
9 grudzień 2012
Mój 4 arowy azyl... 13:25, 19 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Ta róża, to róża Kristall-rabatowa, dorasta do 1 m. Trochę pachnąca.

Pozdrawiam
Ogród Bogusława 13:24, 19 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
10 listopad 2012
Ogród Bogusława 13:22, 19 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
28 X 2012 był taki widok i po 2 dniach po śniegu nie było śladu
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 13:21, 19 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Milka napisał(a)
Prawda, buro, deszczowo i ciut zimno, ale choć różami oczy pocieszyłam
W Wilnie byłam raz, z przyjemnością na bramę popatrzyłam, dziadkowie mieli tam kiedyś duźe gospodarstwo, pozdrawiam Haniu


Irenko, tośmy rodem z jednych stron. Buziaczki,a na rozweselenie- nachyłki

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 13:10, 19 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 12:48, 19 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
kurcze w sumie zal mi tego mojego eM... niech zna moje dobre serce tuje zostaja tam gdzie są... nie zebym była taka dobra tylko tak sobie pomyślalam ze w sumie zima jest zwykle taka ponura ze jak bede widziala na okolo grabowe brazowe liscie to w któryms momencie bede ich miala dość... a te tuje które sa posadzone to jest pierwsze miejsce które sie widzi z salonu i strasznie mnie ta ich zielen uspokaja...to niech sobie tam rosną.. a drugie zielone miejsce to bedzie eLKa w placyku wypoczynkowym i reszta bedzie GRAB o tak:
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 12:14, 19 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
To dziś przy takiej pogodzie coś z domowych kwitnień
Ogród ogrodniczki 12:10, 19 lis 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Do góry
Jeszcze coś wymyśliłam!
I co wy na to?















Ogród w cieniu brzozy 11:59, 19 lis 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Do góry
Alinko czekam więc na te niecodzienne kolory wiosną, a w stipach tulipany nie da rady wsadzić, jest tam zła gleba i dużo drobnego kamienia ale może zawilce greckie, pomyślę, to miejsce takie nieukończone jeszcze.

Renato, one tu nie mają najlepiej, ale co rok to lepiej, zastanawiam się ciągle czy kulki czy zrobić z nich niski żywopłocik przy schodach.
A co dołowałam? Hortensje ogrodowe, azalię, donice z tulipanami i moje trawy i graby z donic z tarasu.

Moja kolorystyczna inspiracja dla Was, jest to moje odkrycie z tego roku tzn. połaczenie koloru żółtego z fioletowym, dotąd raczej eliminowałam żółty z ogrodu.


Były głównie różne odcienie różu, fioletu i biel.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies