Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja pierwsza hortensja w ogródku. 10:05, 15 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
ewa004 napisał(a)
Pozdrawiam Ewciu


Dziękuję bardzo Imienniczko!

Dla Ciebie wspomnienie lata

"Niezdecydowana ogrodniczka" 09:43, 15 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
MarzenaG napisał(a)
i na koniec ozdobniki



Znalazłam.....a pokażesz więcej ?
Ogród przydomowy - Hosty 09:22, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
Do góry
wojtas2101 napisał(a)



Stworzyłeś w swoim ogrodzie bardzo przytulny klimat
aż nie chce się z niego wychodzić.
szkoda tylko że tak mało zdjęć.
pozdrawiam
Moja działka. 09:04, 15 lis 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Wszyslkim zaglądającym do mnie życzę miłej soboty
Ostatni bukiet przyniesiony z działki.
Moja działka. 09:03, 15 lis 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Trawka którą dostałam od Kindzi-piękna,tylko nie wiem czy zostawić na zimę,
czy przyciąć?
Moja działka. 09:00, 15 lis 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Na działce kwitną jeszcze kwiatki
Prymula pogryzina przez ślimaki -bidula.

Gazania.

Hortensje zgubiły liście.

Kwiatowy ogródek Monteverde 08:49, 15 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka
Makowo na Kociewiu 08:31, 15 lis 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Tesiu w ten bury dzień obfocę dokładnie
Kupiłam wczoraj a jakże tulipany tylko 110 cebul i 30 irysków zaraz idę je upchnąć
ściskam Was wszystkich mocno lecę sadzić takie cukierki




Rozpoznawanie chorób i szkodników 08:27, 15 lis 2014

Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 42
Do góry

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Witam, nie za bardzo wiem gdzie się zgłosić o pomoc więc spróbuję tutaj. Mam ładny 3 letni krzaczek głogownika zimozielonego i teraz oglądając ogród zobaczyłam straszne plamy. Popryskałam na grzyby, oberwałam b.dużo liści, ale zastanawiam się czy nie ciachnąć tego krzaczka, bo ta choroba może się rozprzestrzeniać.
Pozdrawiam
Wanda


Eksperyment ogrodowy Beaty 08:22, 15 lis 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
BEATA_S napisał(a)





dzięki Boguu, ze znowu do Ciebie trafiłam
Piękne zdjęcia pięknego ogrodu
Poproszę o więcej
pozdrawiam cieplutko
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 06:59, 15 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Luki napisał(a)
Były prośby o pokazanie moich brzozowych wytworów, więc pokazuje.

Wianki to mi się nie za bardzo podobają, ale wiem już co zrobić, aby były ładniejsze, w końcu praktyka to podstawa


Taki malutki wyszedł już znacznie lepiej robiony inną techniką.

I na końcu choinka, która będzie powodem wywiezienia mnie w kaftanie, więc gdyby mnie długo nie było to mnie wywyeiźli... a chce jeszcze dwie zrobić.
Ta ze zdjęcia nie skończona bo gałązek mi brakło.


Jak skończe to zacznie się dekorowanie.


no woooooooooow
Podziwiam
Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 06:54, 15 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Marzena2007 napisał(a)


Super Irenko, kupuj na podmokłe miejsca
U mnie rośnie przy brzegu tarasu




Wygląda wspaniale dziękuję
Ogród, gospodarstwo i winnica w Wyken Hall (Suffolk - Anglia) 01:00, 15 lis 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Można było sprawdzić godzinę , chociaż szczęśliwi czasu nie liczą ...


I oczywiście nie mogło zabraknąć skrzydlatej braci







Pozdrawiam Jasia
Ogród, gospodarstwo i winnica w Wyken Hall (Suffolk - Anglia) 00:47, 15 lis 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Część róż powtarzała kwitnienie


Pachniały goździki

było zwiewnie

i niebiesko
Ogród, gospodarstwo i winnica w Wyken Hall (Suffolk - Anglia) 00:35, 15 lis 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
W każdym zakamarku znajdowało się coś do posiedzenia





albo do poleżenia



Ogród, gospodarstwo i winnica w Wyken Hall (Suffolk - Anglia) 00:19, 15 lis 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
A ogród w swojej sierpniowej odsłonie znowu mnie zachwycił







Ogród, gospodarstwo i winnica w Wyken Hall (Suffolk - Anglia) 00:14, 15 lis 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Zaglądałyśmy do okien





Ogród, gospodarstwo i winnica w Wyken Hall (Suffolk - Anglia) 23:58, 14 lis 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Wyken Hall to ogród który zwiedzałam w pędzie dwa lata temu , bardzo chciałam tam wrócić by móc leniwie rozkoszować się pięknymi widokami, odwiedzić restaurację i nie spieszyć się . Marzenie się spełniło





Przywitał nas swobodnie poruszający sie paw i kura





i znajoma konstrukcja z butelek


Ogródek Iwony 23:10, 14 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Sprawczyni moich szkód w ogródku. Po tym, jak na nią nakrzyczałam, do tej pory rabatki nieruszone.:

No przecież to jest słodziak pierwszej kategorii, jak na takigo krzyczeć Iwonka miej serce a co to za krecik leży przy brzuszku ?
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 22:51, 14 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
eda napisał(a)
no na te dalsze cudeńko co w grudniu

Aaaa oj Eda próbkę Ci dam bo szczerze nie chce mi się już w zdjęciach grzebać. Takie różne sobie szyję czasami
Choinka to jakby ogrodowo też nie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies