Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pomysł na ogród 22:25, 12 mar 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Prawie żadnych "ogrodowiskowych " roślin
jałowce szybko się starzeją i robią się brzydkie ,szkoda kasy na nie , no ale to twój ogród i tobie ma się podobać .
Jak dla mnie układ roślin jest ok.
moja propozycja roślin
1 wiśnia umbrakulifera
2 żurawka o zółtych liściach np.Lime Marmalade
6 żurawka Root Beer , liście bordowe
5 hortensja Line light
4 trawa
7 świerk serbski
pozdrawiam E
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:23, 12 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Zima nam nie straszna, mamy śniegowe czapeczki i puchową kołderkę
Ogród na skraju sadu 22:15, 12 mar 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Do góry
GorAna napisał(a)
Cudne te jaja
Powiedz jak je robisz to też spróbuję
Ja robię takie



Twoje jajeczka też fajne. Ta technika, którą robię swoje jajka to quilling. Zwijanie cieniutkich na 5-6mm paseczków. Wystarczy, że wpiszesz w google quilling, a wyszuka Ci jak to robić.
Rododendronowy ogród II. 22:02, 12 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Gratulacje
Pod Akacjami 22:01, 12 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry

To na dobry poczatek
Ania i róże i cała reszta :) 21:56, 12 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
W tym miejscu chcesz rabatę? A zmieszczą się tam drzewka?
Ania i róże i cała reszta :) 21:53, 12 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
AniaDS napisał(a)
Jeszcze jedną fotkę mam, bardziej aktualną

Te ciemne pędy na przodzie zdjęcia to bez czarny Ewa, do przesadzenia, już widzę, że ma zbyt ciasno tutaj.

Kostka w planach.. może za rok

A jak ta kostka tu będzie szła? Takie paski jak masz teraz?
Rododendronowy ogród II. 21:52, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Bogdziu, popatrz ile będzie gwizdania

Spotkanie ogrodowo-szkółkowe Rzeszów - kwiecień 2013 21:51, 12 mar 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1988
Do góry
Data spotkania planowana na 6 kwietnia 2013.


Ania ASC będzie przewodnikiem po szkółkach.


asc napisał(a)


No to robimy spotkanie ogrodowo-szkółkowe....
Proponuję zacząć od Giedlarowej, bo najdalej (sprawdz o której otwierają w sobotę)... szkółka, kawusia i zwiedzanie ogrodu u

Potem ta nowa w Kraczkowej (bo po drodze), przeskok do Trzebowniska, 3 szkółki w Rzeszowie (taka mała ale z dobrymi cenami i ciekawe często rośliny) sorki zapomniałam nazwy ulicy) i bylinowa szkółka, potem szkółka z krzewami i drzewami na Krakowską (największy wybór dużych drzew), i na koniec Tyczyn..bo u też jest całkiem niezły wybór i stąd już do mnie rzut beretem na kawusię i jakie ciacho... jak ciepło M może zrobić grilla...
Jest tego troche, a szkółki w sobotę mogą być otwarte krócej. Wiec plan na maksa i szybki. Bo jak się okaże, że gdzieś coś było w lepszej cenie, to pasuje wrócić

Kurcze, mało czasu ...... proponuję więc zacząć od kawy , by na otwarcie szkółki już stać w bramie..
Przypomnieć mi potem, bym sprawdziła do której która szkółka jest otwarta.


Wpisujcie tu wszystkie ewentualne zmiany. Musimy jeszcze dogadać gdzie się spotykamy i o której.Łatwiej będzie ogarnąć w jednym wątku, niż skakać po wszytkich.
Ogród w skali mikro :) 21:46, 12 mar 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
GosiaJoanna napisał(a)


Booooski struś .., dziękuję

.......aaas....nie wiem czy wiesz ale organizujemy u Ciebie pokaz filmu o facetach w rajtuzach ... Dla wszystkich amatorek rajstopek

Kawę , ciacho i wkładkę Każda przynosi ze sobą



Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 21:39, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Teraz pokażę moją ferajnę na stołówce. Jak ktoś chce może spróbować policzyć. Co to będzie jak to się wszystko rozmnoży











Ogród Dominiki 21:39, 12 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
Lukas napisał(a)
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet


Łukaszu, bardzo dziękuję za życzenia i piękne kwiaty
Ogrodnik Mimo Woli cd 21:29, 12 mar 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1988
Do góry
Aniu 600 przegapiłam, ale kwiatucha zostawiam


Mam nadzieję, że z Miśkiem będzie wszystko dobrze.
Horti piękne, ja dopiero w tamtym roku posadziłam swoje pierwsze.
Pozdrawiam.
Ogród do odświeżenia 21:25, 12 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Dla Wszystkich, którym śniegu tej zimy mało jeszcze z życzeniami miłego wieczoru i spokojnej nocy
...bierzcie ile chcecie..

Ogród w skali mikro :) 21:20, 12 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Bajkowy ogród Weroniki 21:00, 12 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry


Gdzie się zapodziała wiosna? Jak tu przeczekać, gdy zapowiadają zimę do końca marca.
Nieba błękitnego ani mroza malarza, ani słonka nie ma w mojej okolicy.
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 21:00, 12 mar 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Szkoda trawki, mam nadzieje, że będzie ok. reszta roślinek też cudna... jak zwykle
Gratki z okazji kolej setki
Ogród Magdalenka 20:54, 12 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Drzewa zamiast pergoli .... fajny pomysł ... może komuś się przyda


żródło :

http://www.jagadesign.com/
Ogród Magdalenka 20:46, 12 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
anna_studio napisał(a)
Madziu...pozdrawiam
P.S.Nie płakać nad żurawkami Lime... będzie dobrze...szkoda łez...


Nie będę płakać ... dam radę ... dziękuję Ci za piękne zdjęcia ....





Ogrodnik Mimo Woli cd 20:44, 12 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
asc napisał(a)


I widać kawałek trawki z bliska.. i młoda horti Renhy Vanille Freise - chyba




Aniu kiedy tą Vanilkę sadziłaś? U mnie rośnie i ciekawa jestem jaka będzie w tym roku?, czy w ogóle przeżyła...

edit: doczytałam do końca, Aniu piękne horti pokazujesz i jak żyć?(słowa Madżenki)

....Miśka przytul, bidulek...smutny cosik, podrap go za uszkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies