Pomysł na ogród
22:25, 12 mar 2013
Prawie żadnych "ogrodowiskowych " roślin 
jałowce szybko się starzeją i robią się brzydkie
,szkoda kasy na nie , no ale to twój ogród i tobie ma się podobać .
Jak dla mnie układ roślin jest ok.
moja propozycja roślin
1 wiśnia umbrakulifera
2 żurawka o zółtych liściach np.Lime Marmalade
6 żurawka Root Beer , liście bordowe
5 hortensja Line light
4 trawa
7 świerk serbski
pozdrawiam E
jałowce szybko się starzeją i robią się brzydkie
,szkoda kasy na nie , no ale to twój ogród i tobie ma się podobać . Jak dla mnie układ roślin jest ok.
moja propozycja roślin
1 wiśnia umbrakulifera
2 żurawka o zółtych liściach np.Lime Marmalade
6 żurawka Root Beer , liście bordowe
5 hortensja Line light
4 trawa
7 świerk serbski
pozdrawiam E