W cieniu - zacieniona
23:19, 09 mar 2013
...dzisiaj zaczęłam pikowanie siewek.
Sadzonki szałwii trójbarwnej...wykiełkowały w ekspresowym tempie...ciekawe jakie kolorki,w ubiegłym miałam różne odcienie różu i kremowe...a tak mi zależy na niebieskiej...
Sadzonki szałwii trójbarwnej...wykiełkowały w ekspresowym tempie...ciekawe jakie kolorki,w ubiegłym miałam różne odcienie różu i kremowe...a tak mi zależy na niebieskiej...