Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja pierwsza hortensja w ogródku. 12:42, 09 mar 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Wiosna wszędzie




Pomysł na ogród 12:29, 09 mar 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry








Na Francuskiej 12:27, 09 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Do góry
Lato 2012











Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 12:25, 09 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Ziarenka włożone a każda odmiana oznaczona aby mi się nie pomyliły gatunki



Paluszkiem delikatnie wcisnęłam po czym delikatnie podlałam ,przeniosłam na parapet i gotowe
Hura moje pomidorki rosną



Pomysł na ogród 12:23, 09 mar 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
dzisiaj postanowiłem Wam pokazać jak zmieniało się Nasze miejsce













Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 12:19, 09 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
To obraz większości kobiet, każda siebie w nim ujrzy .

Dziękuję Haniu to miłe z Twojej strony taką mnie widzisz ? Uśmiechnę sie do ciebie bez dodatkowych słów nie są potrzebne W dniu kobiet nawet kwiatka dostałam od pani w sklepie gdzie robiłam zakupy .To najmilszy tulipanek od lat

Spójrz co dzisiaj zrobiłam pojętna uczennica ze mnie

Moje pomidory ,chyba przesadziłam z ilością 80 nasion



Specjalna ziemia do siewek



Napełnione tacki ziemią





Na Francuskiej 12:16, 09 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Do góry
Wiosna 2012r










Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 12:13, 09 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Aguś nadrabiam
Rób z nim co chcesz

Boćkowe perypetie ogrodkowe 12:13, 09 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Kondzio napisał(a)
Spóźniona 300 setka gratulacje


Dzieki Kondzio
Boćkowe perypetie ogrodkowe 12:12, 09 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Biedne tulipki


Boćkowe perypetie ogrodkowe 12:12, 09 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Spóźniona 300 setka gratulacje
Boćkowe perypetie ogrodkowe 12:11, 09 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Zdjecia trawek... Hmmm, no mialy byc jakby inne te zdjecia

Carex morrowii Ice Dance i Festuca Glauca Intense Blue




Zurawka marmoladkowa wystawila nosa spod pierzyny



Podobnie trzmielina, nie chce juz spac


Boćkowe perypetie ogrodkowe 12:07, 09 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
O raju, nie zauwazylam, ze stuknely mi trzy setunie

Aga_k, Kindzia, Agata, Madzenka, Aniu an_tre, Monitka, Ania ana_art, Magda, Bogda, GosiaJoanna, Juzia, Ewcia Evchen, Zetka, Karolina, Irenka, gierczusia, Loosiu, Wieloszka, jotka
dziekuje za gratki i zyczenia, a najbardziej za to, ze jestescie i chcecie tu zagladac

Dzien Kobiet zaczal sie wczesniej w tym roku i trwal dluzej niz zazwyczaj Za to wiosna zdezerterowala I niestety wpisuje jej nagane do akt personalnych Tak byc nie moze!!!! Bociany tuz tuz, szpaki, jaskolki a tu snieg??? No naprawde nie wypada wiosna, nie wypada tak pozwalac sie zimie panoszyc I jeszcze mi futro denerwuje...

A na serio, to wczoraj w nocy wracalam w taka sniezyce, jakby to byl styczen...

Ale wiecie co, ciesze sie z tego sniegu, bo jesli rzeczywiscie maja byc ostre mrozy (a norweska prognozuje w centrum nawet -12 w tym tygodniu i o zgorozo-22 w przyszla niedziele - to raczej im sie nie sprawdzi, ja nie wiem co oni tam biora, ale powinni zmienic dealera) to lepeij niech ten snieg lezy


Ogród w skali mikro :) 11:58, 09 mar 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Dziewczyny i Chłopaki .. Dawno , dawno temu .. W odległej galaktyce .. ..,, nie , nie .. To nie to

Bardzo dawno na spółę z sąsiadką kupiłam malusie sosny bośniackie które oddzielają nasze garaźe od siebie .. Mają być zgrabnymi kuleczkami a robią się rozczapierzonymi potffforami

Ciąć czy uszczykiwać ??? ... Poradźcie






W kamiennym kręgu od początku 11:57, 09 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Do góry
GorAna napisał(a)
Dzisiaj był wietrzny i zimny dzień, więc z nudow zrobilam sobie pisanki



ależ z Ciebie zdolna bestia!
Początki w Kruklandii 11:46, 09 mar 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
anipla napisał(a)
Mam prośbę do Ciebie , jak będziesz przypadkiem na plaży to zrób fotkę zimową,jakby co to na maila ...bagno zrób jeśli jakoś fajnie wygląda...
anitkam


Ale coś konkretnego chcesz???
Bo ja mam z tamtego roku...


Ogrodomania Oli 11:29, 09 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ola napisał(a)


Masz piękny ogród.. to już pisałam... ale powtórzę jeszcze raz

Nie pamiętam jakie masz to drzewo.. a nie mam czasu szukać we wcześniejszych... co tak mocno przycinasz?
Same wątpliwości 11:24, 09 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
margi napisał(a)
Teren skopany i czekam na wiosnę

Fiu fiu, niezły kawał roboty już wykonałaś! Widać że już się palisz żeby coś sadzić?
Tak przygotowany że aż się chce coś narysować
To co? Rozpatrujesz tak trochę trawnika??
Nelumbo - lotos 11:20, 09 mar 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Do góry
Dziekuję za wskazówki, znaczy mają szansę być nie pokręconymi roslinami
Faktycznie tępo mają dobre wczoraj rano zauwazyłem zielone maleńkie wypustki, po 16 jak na poprzednich fotkach były już wyraźnie widoczne a dziś przed upływem nawet doby widać wyraźną róznicę
Oby tak dalej .

Mój mały raj na ziemi :) 11:17, 09 mar 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
ale za to w domku ciepło i kwiatowo


a wieczorem rozpalimy w kominku.....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies