Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mazury i mój kawałek ziemi 23:17, 08 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Do góry
Ewo takie coś mi przyszło do głowy....
są bukszpany ale jakoś do nich mi nie pasowały hosty...

to tylko propozycja, zawsze coś można zmienić wg. własnych upodobań
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:16, 08 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
wycztałam, ze dziś jest wg faz księzyca dobry dziś na sianie rzodkiewki - to wysiałam bo zaczynam eksperymentować warzywniczo hehe i chcę mieć rzodkiewkę na święta - ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo zostawiłam skrzynkę na stoliku - przykryłam pudełkami , jutro jeszcze jakoś zabezpieczę



tak posialam ale też nie wiem czy dobrze


Mały ogródek Andzi 23:16, 08 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Do góry
Może wstawię cały plan działki. Będzie lepiej widać. Generalnie te rabaty po bokach działki są, ale wszystko do przesadzenia. natomiast ten przedogródek i koło tarasu do zrobienia od nowa, te rośliny większe typu thuja, bukszpany wolałabym zostawić na swoim miejscu.
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:10, 08 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry


nie wiem czy to dobrze, że te się tak wyrwały




no i jedziemy ponownie do garażu czekać na lepsze czasy


Ogrodowy spektakl trwa ... 23:05, 08 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
skoro się nie dało dziś grzebac w ziemi więc załadowałam zabawki i nowe zakupy i pojechałam do mojej pracowni





własnie dostałam moje lilie trąbkowe, botaniczne i martagony - trzeba przyznać że cenny towar więc się zabralam do zabezpieczenia moich skarbów







Jurajski Ogród 23:05, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Lawendowe klimaty





Kupowalaś sadzonki czy masz ją z własnego wysiewu?
Zapatrzyłam się na amen
Ogrodowy spektakl trwa ... 22:58, 08 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
mam takie cudeńka na bukszpanie i nie wiem co to jest


a tak jest jak się na zimę nie zabezpieczy jak należy to potem płacz


to już różowe kitki na tawlinie


mahonia ma już piękne pąki









Ogródek Hanusi - kolejny sezon 22:56, 08 mar 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Ale się serdecznie u Hani ubawiłem
Pojadłem słodkości i coś wypiłem.
I jeszcze było sto lat do tego
Pod koniec dnia życzę Najlepszego.

Dawno w fabryce były takie spotkania
Zaczynało kwiatkiem-kończyło chlaniem.
Na próżno w domu żoneczki czekały
Z braków czasowych kwiatka nie dostały.


"Baśniowy" Ogród 22:53, 08 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Basiu zatem amarylis dla Ciebie z okazji dzisiejszego święta.......

Ogrodowy spektakl trwa ... 22:45, 08 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
lilia św Antoniego - biała chyba bardziej poprawnie ma ładne liście


i tulipany ciemne


a tak wyglądały 29 kwietnia 2012


hiacynty - też tak się wyrywały w tamtym roku a potem mi przymarzły




Moje ukochane miejsce na ziemi 22:42, 08 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
no i trzeba się wziąć za kompostownik ............

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 22:42, 08 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Pozdrawiam tradycyjnym tulipankiem

Ania i róże i cała reszta :) 22:40, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Wildeve




Moje ukochane miejsce na ziemi 22:39, 08 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
kupiłam wapno ......
w poniedziałek będzie malowanie drzewek .....

no chyba, że zima powróci...........

Ania i róże i cała reszta :) 22:39, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
The Wedgewood Rose






Ania i róże i cała reszta :) 22:38, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
The Prince




Marzenia i plany vs. rzeczywistość 22:37, 08 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
paola1a napisał(a)
Beatko, podobno w zeszłym roku kupowałaś lidlowskie bukszpany? Jesteś z nich zadowolona? I czy masz jakieś fotki jak wyglądały w dniu zakupu- chodzi mi o to czy one rozkrzewione były czy takie patyczki raczej?


Tu masz zdjęcia ubiegłorocznych bukszpanów z Lidla - na pewno nie były to patyczki




Nawet chyba taka sama metka, z tego co widzę w gazetce.
I cena mniejsza niż w tamtym roku - 22,99 były

fajnie mi sie przyjeły - z ponad 200szt wypadł jeden

Bardzo ładnie miały tez przyrosty, ciachałam je jeden albo dwa razy w ubiegłym roku, już nie pamietam.
No i oczywiście dokarmiałam i pryskałam profilaktycznie

jakbym jeszcze potrzebowała to na pewno skusiłabym sie
Ania i róże i cała reszta :) 22:37, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Tea Clipper






Ogrodowy spektakl trwa ... 22:37, 08 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
nawet w doniczce dobrze przezimowały wrzosy i czekają kiedy je wysadzę a do doniczki wsadzę bratki
w ub roku już sadziłam




hortensja pnąca ma już ładne pączki


agrest




Ania i róże i cała reszta :) 22:37, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Summer Song








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies