Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje ukochane miejsce na ziemi 21:36, 08 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Edi00 napisał(a)
Agatko- z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych



dzienks Edi..........
wzajemnie !!!!!

Ogród w budowie - nieustającej 21:35, 08 mar 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Do góry
Gabriela napisał(a)


Jeszcze zdjęcia, marzy mi się taka kompozycja z ogrodu Beth Chato, może będzie taką inspiracją jak jekylowa? Wy się znacie na trawach, może ktoś wie co to za niewysokie miskanty?




Gabrielo ta żółta to Carex elata 'Aurea' - takie gabaryty to tylko na wilgotnej glinie
Zielona kępa to któryś z małych miskantów (może Krater, Yakushima Dwarf albo coś w tym stylu)
pozdrawiam
tomek
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 21:34, 08 mar 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Rench napisał(a)

I jeszcze sprzątający pod pazuchą, dobre jesteście......



Też szczuplutki to się zmieśćił

A Marzena to chyba nie zdążyła wsiąść??
Czy też może już spadła z tej miotły??
SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 21:32, 08 mar 2013

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry





o jakie fajne, pomysłowe torebeczki, to takie wzruszające jak się ktoś tak postara, takie własnoręcznie zrobione rzeczy są urocze, pozdrawiam...
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 21:32, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry

I jeszcze sprzątający pod pazuchą, dobre jesteście......
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 21:28, 08 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Odpowiedziałam.... I wirtualnie na razie ofiaruję

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 21:28, 08 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
margi napisał(a)
Moje nabytki chciałaś zobaczyć


Gosiu bardzo mi się podobają,wpadnę do Ciebie żeby się dowiedzieć co w nich posadzisz
Ogród mały, ale pojemny;) 21:22, 08 mar 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Do góry
Borbetka napisał(a)
Oto dowód, że z jałowców i żywotników też można piękne topiary robić. Nabrałam teraz nadziei na moje.

Pewnie że można trzeba tylko pamiętac o nawożeniu takie rośliny wymagaja go znacznie więcej niz wolno rosnące
Ten żywotnik miałem zamiar wyrzucic bo wygladał strasznie ale doszedłem do wniosku że go zostawie i wyczyszcze przytne odpowiednio nawioze i dodatkowo równiez dolistnie tak tez zrobiłem zregenerował sie bardzo dobrze
Ogród w moim krwioobiegu 21:22, 08 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
Do góry
w sobote rozpoczeło się tyczenie nowych rabat.
tak było dotychczas:














Testowe dodawanie zdjęć 21:21, 08 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Do góry
Lobelia 21:20, 08 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
margi napisał(a)
Pokażę dowód mojej pracy
No coś ty już ci tak urosłyu mnie jeszcze nie widać żeby miała wschodzić a siałam też 3 marca
Trzeba zacząć wszystko od początku 21:17, 08 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
margi napisał(a)
No i moje nabytki


Gosiu pikne te donice,ta z kółeczkami najbardziej mi się podoba co w niej posadzisz?
A kwiatuszki ślicznie Ci wzeszly,też mam posianą gazanię rózową i zaczyna mi wschodzić
Co do pikowania to nie mam pojęcia,ale intuicja sama Ci podpowie-masz przecież duszę ogrodnika
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 21:14, 08 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Buziam świątecznie

Ogrodnik Mimo Woli cd 21:09, 08 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Dla Ciebie Aniu taką znalazłam....ale Ty pewno taką masz, bo Ty u siebie masz wszystko
buziaki zostawiam i odczarowywać mrozy idę

Ogród w skali mikro :) 21:06, 08 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Elu i spóźniony świąteczny kwiatuch dla "Cię od Mnie"

Same wątpliwości 21:05, 08 mar 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
margi napisał(a)
Teren skopany i czekam na wiosnę


pięknie, kawał roboty zrobiłaś teraz tylko najprzyjemniejsze czyli sadzenie roslinek

pozdrawiam piątkowo
Moje zmagania ogrodowe 21:03, 08 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)
Witam!
Pogoda u mnie się popsuła, znów wieje, na minusie jeszcze nie jest, ale od jutra ma być, więc powrót zimy.
Zaczynają przychodzić zamówienia poczynione w styczniu czy lutym, dziś cebule lilii, mieczyków i kłaczą malw pełnych


kwiatki od moich prywatnych i szkolnych chłopaków





Wszystkiego dobrego wszystkim Paniom
Pozdrawiam

Ewelinko jakie lilie kupiłaś? do mnie też już paczki przychodzą
Igiełkowy ogródeczek 21:02, 08 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Późno, bo późno, ale dla Sąsiadki (wszak to tyko rzut beretem) kwiatuszek na święto



Ania i róże i cała reszta :) 21:02, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Aniu same kffiatki bidulko dostałaś
Podzielę się z Tobą ,u mnie podłogi już lśnią
Buziaczki dla ciebie
Ogrodnik Mimo Woli cd 21:00, 08 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
asc napisał(a)
Dziś nie pobaluję z Wami, bo już balowałam.... z Kasią ..czyli Kas1a i kandydatką na koleżankę... obiecała, że dziś się loguje i zakłada wątek.. Aguś czekamy
A to my


I oczywiście w aranżacji ogrodowiskowej


Dziewczyny.. trzymam za słowo, że powtórka będzie

Ładne zdjęcie pozdrawiam Aniu i Kas1a
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies