Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Żywopłotki cisowe. 19:08, 01 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Haniu nazw dalii nie znam żyje ciągle w biegu i trudno mi to wszystko ogarnac więc nie wszystkie nazwy kazdej dalii czy rozy zapamietuje) ograniczylam te wysokie bo za duzo do znoszenia do piwnicy wole teraz te niższe bo lżejsze a tez sa piekne
Moje poletko 19:06, 01 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Zaglądam Celinko i wiosnę ci przynoszę
Kwiatki i rabatki u Elizy 19:06, 01 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Gratulacje składam, a skoro lubisz bratki to masz:

Rododendronowy ogród II. 19:02, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Bożenko, za życzenia wierszowane dziękować nie przestanę!



Ogródek Hanusi po zimie 18:59, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Agatko,Konradzie,Bożenko, Ewelinko,Elizo,Sylwio,Bogusiu, dla Was tez kwiatki!
Dziękuję serdecznie!



Ogród w skali mikro :) 18:54, 01 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Gratuluje
Ogródek Hanusi po zimie 18:54, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Bogusiu ,zestaw -marzenie! Dziękuję!
Dajanko, róża piękna!
Odwdzięczam się wszystkim tym co mam.
Ogródek Hanusi po zimie 18:54, 01 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
ALe trafiłam na uroczystości! Ściskam Haniu i gratuluję.
Rododendronowy ogród II. 18:52, 01 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Bogdzia napisał(a)
..


Bogdzia czy ja mam sklerozę czy faktycznie tego gościa nie widziałem
Ogródek Hanusi po zimie 18:51, 01 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kochana Haniu...dla Ciebie kwiecia nigdy dość...
Ogródek Hanusi po zimie 18:51, 01 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Gratuluję pierwszej setki Haniu !!Milion buziaków i różyczka dla ciebie
Dostałam ją od kolegi z forum budowlanego To róża z jego ogrodu a ogród ma piękny jak marzenie Może kiedyś zawita na Ogrodowisko kto wie
[img
Ogródek Hanusi po zimie 18:50, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Łza się w oku kręci,
od Bożenki wierszyk ku pamięci,
od innych różyczki ,całusy, uściski,
Uśmiech nie schodzi z mej ,,miski",
Gdzie by mi było tak miło,
gdyby Ogrodowisko się nie urodziło?
Ogród w Alei Lipowej... 18:49, 01 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Własnie u mnie w tej chwili zamieć śnieżno-gradowa, małe kuleczki walą mocno o szyby.... no i gdzie ta wiosna?
Marzenko chodzi Ci pewnie o fotki z gazetek jeszcze ze dwie mam bo nie fotografowałam wszystkiego

jakość niestety tak jak widać


Liliowo i kolorowo:) 18:44, 01 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
no i liliowo na ten pochmurny zimny kolejny dzień ale to już marzec)

Moje ukochane miejsce na ziemi 18:44, 01 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Pierwsza setka, gratulacje

Ogród w skali mikro :) 18:42, 01 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Gratuluję

Ogród niby nowoczesny ale... 18:42, 01 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Wstręciucha.. słońce zabrała i jeszcze się cieszy, że muszę pracować Pora zmienić koleżankę

Ogródek Hanusi po zimie 18:39, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Jednym słowem,Dziękuję za towarzystwo!Wszystkim!
Najbliższym sąsiadom i dalszym znajomym, do których dotrzeć osobiście nie zdołam, ale do wątków postaram się dotrzeć w wolnym czasie




Ogród w skali mikro :) 18:38, 01 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Gratulacje i wiosnę do ciebie ślę:

Ogródek Hanusi po zimie 18:36, 01 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Nie wiedziałam, że na 1000 się załapię.
Ty Nam dziękujesz za dwa lata, a my Tobie dziękujemy, że jesteś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies