Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Hanusi po zimie 18:35, 01 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Haniu gratuluje tysiąca i pozdrawiam
Igiełkowy ogródeczek 18:33, 01 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Róża bonica ma jeszcze trochę ładnych liści:


Trawy już nie zachwycają, ale w połączeniu z niebem...

I pierwsi goście

Ogródek Hanusi po zimie 18:31, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kochani, dziękuję Wam, za wszystkie wschody i zachody, które w ciągu dwóch lat mogłam z Wami oglądać!



Za te widoczki sielskie Wasze i moje, bo dzięki Wam mogłam wywlec się na łono natury.



Za widoki pięknych angielskich ogrodów na wyspach,alei wśród naszych forumowiczów.


Za przepiękne róże, które zobaczyłam u Was, i zapragnęłam mieć u siebie chociaż kilka!










Igiełkowy ogródeczek 18:30, 01 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Widoki:





Ogródek Hanusi po zimie 18:27, 01 mar 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Haniu .... kwiatuszek dla Kwiatuszka Ogrodowiskowego
Igiełkowy ogródeczek 18:27, 01 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Coś tam z ziemi wychodzi, ale ciężko dostrzec czasami:



Varellka
Ogródek Hanusi po zimie 18:27, 01 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Haniu, tysiączek hurrra!!! Dużo, dużo zdrowia, cudownych rabatek, wesołych wierszyków i wciąż niezmiennego poczucia humoru

Igiełkowy ogródeczek 18:26, 01 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Dziś popołudniu przywitało mnie słonko i nie mogłam usiedzieć na miejscu, gdyby nie robienie obiadu siedziałabym chyba do wieczora, zobaczcie:

To już ostatnie fotki z hortensją, niedługo cięcie



Żurawki mają się dobrze, tylko trochę zgniecione

Ogródek Hanusi po zimie 18:24, 01 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
o zaraz 1000 stron ale się ciesze na nowy buziam i tuliskam Byłem pierwszy ale mam szczęście hi hi
Ogródek Hanusi po zimie 18:14, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Eluś, werbenę jesienią przeniosłam do domu. Były takie nie wyrośnięte siewki, 10-15 cm, Wsadziłam do doniczek, i stały na parapecie, Pokój nie ogrzewany, około13-15 stopni. A teraz słońce przez szybę dogrzewa i doświetla, to ruszyły z kopyta, i chcą kwitnąć, Przed wysadzeniem do ziemi, jak unormuje się temperatura na plusie, obetnę,
Verbena bonariensis - werbena patagońska 18:08, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry

Moja werbena z parapetu.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:05, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kiedy się do Irenki nie zajrzy, tłok jak w PKS-ie za komuny! Nie wiadomo komu podać bilet do skasowania, już nie mówię o gazecie do czytania!
Serdecznie gratuluję.Ja nie ogarniam takiego tłoku. Buziam!

Moja werbena na parapecie niedługo zakwitnie.
Moje ukochane miejsce na ziemi 18:01, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Ukochane miejsce na ziemi świętuje pierwszą seteczkę!
No to ja życzę następnych setek i dużo zdrowia, chociaż to pospolite życzenie, ale dla ogrodnika -internauty.....jak znalazł!
Buziaczki i uściski!
Ogród dla roślin o mocnych nerwach 17:54, 01 mar 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Tak jak wszystkie moje duchowo-ogrodowe przewodniczki radziły, robiłam sobie przez całą zimę "projekty" jak "wyprostować" moje dotychczasowe nasadzenia.
W zeszłym roku sadziłam bezmyślnie (przed Ogrodowiskiem) , teraz będę miała dużo pracy z uporządkowaniem dotychczasowych roślin i zorganizowaniem całości w jakąś składną wersję.
Mam już listę zakupów, której zamierzam się trzymać!
No ciekawe czy dam radę


Proszę się nie śmiać, oto moje przykładowe wypociny:







Kredeczki pożyczałam od synka
Co z tym ogródeczkiem począć 17:51, 01 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Co to za odmiana ?
Przezimowały ładnie w tych donicach ,ale w mroźniejsze dni i noce przykrywałam



Ogród dla roślin o mocnych nerwach 17:47, 01 mar 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Oto moje dzisiejsze zdobycze Lidlowe:


Nie wiem jak z jakością takich marketowych cebulek, ale za 11 zł zaryzykować można
Podwiązywanie wysokich hortensji 17:46, 01 mar 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Do góry
To chyba jest typowa linka ogrodnicza
Idealna do podwiązywania, ze względu na swoją elastyczność nie wrzyna się w gałezię, pnie
Do kupienia w większych skepach ogrodniczych.

.

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks 17:44, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Do góry
Witam. Na Mazowszu raczej chłodno. Bocianów nie widać. Oglądam zdjęcia z ubiegłych lat. Trochę mi lepiej. Pozdrawiam. Trochę mi lepiej. Poza tym ustalam front robót. Pozdrawiam.


Wykonanie źródełka z kamienia 17:34, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Do góry
Bardzo dziękuję za cenne podpowiedzi. Kwiatuszek dla WSZYSTKICH Pozdrawiam

Moje ukochane miejsce na ziemi 17:32, 01 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
gratuluje 100 stron
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies