Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje ukochane miejsce na ziemi 21:45, 28 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 21:44, 28 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry


Moje ukochane miejsce na ziemi 21:43, 28 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
no i dwa extra fotele na taras........

80 zł. za 2 sztuki......
na razie są w letnim salonie.....

najbaaaaaaaaaaaaaaaardziej się cieszę z tego zakupu !!!!!!!

Moje ukochane miejsce na ziemi 21:38, 28 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Jak pisałam wcześniej, dzisiaj miałam udany dzień !!!!!!!!

a to wszystko za sprawą słoneczka, które świeciło od rana i nastawiało optymistycznie do życia.....
zatem były owocne zakupy, porządki w domu i ogrodzie...
więcej zrobiłam w ciągu jednego dnia, aniżeli nieraz przez cały tydzień....

miałam niesamowitego powera !!!!

kupiłam donice w super cenach 7zł, 4zł, 3zł,...........

Kwiatki i rabatki u Elizy 21:28, 28 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Gratulacje 300 stron


W cieniu - zacieniona 21:25, 28 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Asia napisał(a)
Bogusiu ja również pozdrawiam
Kwiatki i rabatki u Elizy 21:24, 28 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry


Trzysetki gratuluję
Kubusiowo 21:22, 28 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
wiosennie ściskam i buziam

Mały ogródek Andzi 21:22, 28 lut 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Do góry
Dorzucam jeszcze:
lewa str

nie patrzcie na to drewno, ale na tym zdjeciu najlepiej widać


prawa



koło domu
]
przed domem
Ogródkowy chaos u monitki 21:19, 28 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry




Ogródkowy chaos u monitki 21:17, 28 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Tak Aniu to prawda, dzisiaj u nas było pięęęęknie, wreszcie słońce do nas powróciło Oby tak dalej

Madżenko kulki czekają w kolejce na sesję ale za to mam przebiśniegi Ciut niewyraźne ale są



Popatrzcie co dzisiaj ciekawego widziałam. Wystawa zachęcająca do oddania 1% na organizacje pożytku publicznego. Prace wykonane przez studentów Akademii Rolniczej z wykorzystaniem roślin. Bardzo mi się podobały Zrobiłam kilka fotek, zobczcie





Roztoczańskie klimaty 21:16, 28 lut 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Wiosna część druga



Roztoczańskie klimaty 21:14, 28 lut 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
No wszędzie wiosna ...ja dzisiaj poszłam poszukać jej u mnie a oto rezultaty



Kondziowy Ogród :) 21:13, 28 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
ell napisał(a)
Pięknie, a krokusów zazdroszczę - u mnie zaczynają przebiśniegi rozwijać pączki.
Jeden dla Ciebie.
a ja przebiśniegów bo nie mam
Kondziowy Ogród :) 21:11, 28 lut 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Pięknie, a krokusów zazdroszczę - u mnie zaczynają przebiśniegi rozwijać pączki.
Jeden dla Ciebie.
Kwiatki i rabatki u Elizy 21:05, 28 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Gratulacje

Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para:) 21:01, 28 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Witam...wiosennie
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:59, 28 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Danusiu u nas dzisiaj słonecznie i ciepło

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:53, 28 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Notuj na mapie.... krokusy w Tarnowie u Mirki A do Tarnowa mam tylko 70km...... mówiłam, że pierwszy Tarnów

To krokusy Mirki... wklejam u Ciebie, jak mam gdzies to przenisć to mów, ...cieszę sie tak jakby to u mnie kwitło







Ogrodnik Mimo Woli cd 20:48, 28 lut 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
asc napisał(a)

Tu wielkość-wysokość szklarni do człowieka.. czyli do mojej mamy



Ło Matko i jeszcze takie pomidory. To już przestępstwo!! Też poproszę wysyłkowo , hihihihihi.
Wiem, wiem odbiór tylko osobisty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies