Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:32, 24 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Sebek napisał(a)




Sebek, mam kilka pytań. Pierwsze - co to za roślinka na górnym zdjęciu?


Sebek napisał(a)




Drugie - co to za biały kwiatek wystaje z pelargonii?

Trzecie już bez zdjęcia, ale dotyczy zdjęć karmnika ościstego z poprzednich stron. Jak Ci idzie utrzymanie karmnika, tzn. jak walka z chastami?
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:29, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:29, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Kiedy będę mieć taki trawnik??? Który aż się prosi, żeby po nim chodzić







U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:28, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Spotkanie Gardenia 2013 20:28, 24 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Magda70 napisał(a)
Te kafle, ten murek, i ta kula...boskie






świetne są te rzeźby masz namiary? a czy te płyty nadawałyby się na taras?
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:27, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:26, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:26, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Ogrodnik Mimo Woli cd 20:25, 24 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
finka napisał(a)
o Aniu takie coś znalazłam, to okno u moich teściów, też już miejsca brak...




Ale piękne okno, i te kolory.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:25, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:25, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:24, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Ogród niby nowoczesny ale... 20:22, 24 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
Do góry
Magda70 napisał(a)


dlaczego ja tego stołka z rojnikami nie widziałam? fajna rzecz..

ps. milo bylo poznać
W cieniu - zacieniona 20:21, 24 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
WSPOMNIENIE LATA...


U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:20, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:20, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:19, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Będą tu zmiany, bo cyprysik groszkowy jest już za duży na to miejsce - i chyba będą kulki z traffkami Ale o tym pomyślę wiosną

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:17, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Mój ogródek pod Gdańskiem 20:17, 24 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Moniko, dzięki za pocieszenie. U mnie wczoraj też pachniało chlebem, i to zasługa M. Pozdrawiam i zostawiam ślad z mojego ogrodu, róża Flamingo.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:16, 24 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies