U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)
20:32, 24 lut 2013
Sebek, mam kilka pytań. Pierwsze - co to za roślinka na górnym zdjęciu?
Drugie - co to za biały kwiatek wystaje z pelargonii?
Trzecie już bez zdjęcia, ale dotyczy zdjęć karmnika ościstego z poprzednich stron. Jak Ci idzie utrzymanie karmnika, tzn. jak walka z chastami?