Ewa..... właśnie coś takiego mi się by nadało To też grab?? Czy buk? Czy co???
Wąsko, gęsto i wysokość się kontroluje... Dokładnie to mi się podoba Lub cisy, ale to już ..... pisałam..
Wg mnie wyspę mozna by było zmienić, żeby nie była tak "na sztorc", a nawiązywała do linii wąskiej rabaty. ŁAgodna fasolka ale z linią równoległą. Coś jak tutaj
Nie mam identycznego ogrodu akurat, ale chodzi o takie umieszczenie wyspy w trawniku