Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Anabell 21:09, 21 lut 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Hortensja pnąca rozrosła sie bardzo szybko. Juka i liatria kwitła pierszy raz .
Nie zawodne aksamitki.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
gajola 23:10, 21 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Witaj Anabell
prześliczny masz ogród jak w parku wszystko takie duże i pięknie zgrane kolorystycznie bajka ja w tym roku dopiero zaczynam z ogrodem marzą mi się duże krzewy drzewa ślicznie

____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
JoannA 16:16, 22 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj, Haniu tam są zdjęcia z 2012 r. Zaczynają się od tego zdjęcia na którym stoi auto na pojeździe. Tego perukowca podcięłam we wrześniu, ciachnęłam mu gałązki od dołu, chcę go prowadzić w formie drzewka, może wyjdzie z niego kulka na nóżce. Wiosną perukowiec dostanie skarpetkę z jakichś fajnych roślin, może z trawy?
Ale masz piękny dojrzały ogród, mój to dopiero niemowlaczek.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
AgataBC 22:44, 22 lut 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Anabell jestem Ci ogromnie wdzięczna !! Pomoc z cebulami tulipanów jest bezcenna. Zapamiętam to sobie
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Roberto 23:38, 22 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witaj Haniu, kurcze przeleciałem strony na google i nie znalazłem tego sprzedawcy karbidu, ale są inni opakowania 1kg, można wpisać w wyszukiwarkę hasło karbid i wyskoczy mnóstwa ofert. Można spróbować też na allegro. Najlepiej żeby był w takich małych skałkach a nie znanych firm w granulkach np. Brossa lub innych. Ja kupowałem chyba ze dwa lata temu, także na razie nie odnalazłem tego sprzedawcy, jak coś znajdę to napiszę.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
mazurka 06:08, 24 lut 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Anabell--bardzo dziękuje za wizyte u mnie--wczorajszy wieczór spędziłam w Twoim ogrodzie no,no...zatkało mnie -to absolutnie moje klimaty ,jak tworzysz te kwiatowe piramidki?--piekne.Dziękuję za nazwę hortęsji pnącej---coś kupiłam jesienią tylko nazwy nie było--ot pisało pnąca mam cichą nadzieję że taka jak Twoja.Myślę że to nie jedyna Twoja wizyta u mnie.Ukłony przesyłam
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
JoannA 08:31, 24 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Haniu, mam taką dalię, słaba fotka ale może ją dojrzysz
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Moniika 08:42, 24 lut 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Anabell przepiękne dalie ! I ta hortensja pnąca .... Ach jak miło do Ciebie zajrzeć pozdrawiam Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
grazyna 11:52, 25 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Haniu, te dalie ile mają lat u Ciebie ? Takie dorodne !
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
anna_g 13:19, 25 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Anabell napisał(a)
Hortensja pnąca rozrosła sie bardzo szybko


Haniu - mogłabyś mi coś opowiedzieć o uprawie tej hortensji - sąsiadka chciała mi dać szczepkę - malutką - na razie nie wzięłam, ale w tym roku sobie wymarzyłam miejsce w cieniu w paprociami, hostami i iglaczkami - i tam mam pergolę - drewnianą dość solidną - czytałam że hortensja pnąca rośnie w cieniu - tam jest jasno ale słońca nie ma. Ta szczepeczka od sąsiadki jest malutka - jakieś 20 cm - ile to będzie rosło żeby się rozrosło? Jak sądzisz nadawałoby się na pergolę do cienia?
Pozdrawiam poniedziałkowo
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies