Nigdy nie mów nigdy
20:01, 18 lut 2013
I sobotnie zdjęcia...blisko przychodzą uszate
i trochę zapachu
różowy w kolejce
te przywiozłam do Zabrza, tam nie miałyby kogo cieszyć.
i trochę zapachu
różowy w kolejce
te przywiozłam do Zabrza, tam nie miałyby kogo cieszyć.


