Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II
20:24, 02 lut 2013
i lecimy z różami...za 2 zł...ludzie, jestem w szoku, tyle pracy i tylko tle..
nawet jak mi w domu zwiędną i tak się nimi cieszę, są naprawdę piękne...a potem poczekają w domku letnim...
powiedzcie sami, czy nie są warte tych 2 zł?...acha, to krzaczki
i zdrowe!
nawet jak mi w domu zwiędną i tak się nimi cieszę, są naprawdę piękne...a potem poczekają w domku letnim...
powiedzcie sami, czy nie są warte tych 2 zł?...acha, to krzaczki
sany szary i koniec!!