Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój 4 arowy azyl... 23:36, 24 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Wspominki z miejsca urodzenia

dwór hr T.


młyn, przed nim widoczny fragment tartaku


kościół



i droga na Tarnów z krzyżem...
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:36, 24 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Anuś! Zdrowia i pogody!
Testowe dodawanie zdjęć 23:35, 24 sty 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
[img size=64
Mój 4 arowy azyl... 23:30, 24 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Ten z prawej kwitnie mi na okrągło już ponad rok


Beżowy dostałam niedawno na urodziny

Basiu ale śliczne storczyki
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:23, 24 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
I ja się przyłączam do gratek. Wszystko nadal skute lodem, więc przesyłam trochę kolorów. Pozdrawiam

Ogrodnik Mimo Woli cd 23:19, 24 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
O następna setka Aniu dziękuje ci za to że jesteś tutaj za wszystko co robisz


Lek na całe zło czyli mój ogród 23:18, 24 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
aldonaz napisał(a)

Mój brat twierdzi, że rododendronom i azaliom wymarzną pąki i nie zakwitną przez ten lód i że będzie dużo szkód. Ogrodnicy muszą się do tego przyzwyczaić. Ja już szukam nowych roślin w internecie. Byliny jednak najbezpieczniejsze. Pozdrawiam

Tak wyglądała w poniedziałek droga dojazdowa do mojego domu




Pisalam u Ani asc o kwitnieniu rh po takim katakliźmie. Słabiutko, niewiele pąków się rozwinęło

Patrzę na tę drogę i głową kręcę, i Ty po niej jechałaś? Toż to lodowisko...!
Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne 23:16, 24 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kilka propozycji ścian wodnych.





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:16, 24 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry

Danusiu, to na zachete
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:13, 24 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
No i następna seteczka strzeliła Do końca roku to Ty będziesz kolejne podsumowanie pisała
Pozdrawiam i motylka zostawiam
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:07, 24 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Gratki z okazji 4 setki

Przesadziłam.... mam lustro.. trza było zostawić Kompleksów nie mam.... Wstaw z powrotem nas A kwiatucha ślicznego też zostaw Pazerna jestem
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:05, 24 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Magda70 napisał(a)
Czytałam, ze się Ci podobały...to masz swoje teraz


Kcem takie żaby ........ Nad kałużą...... ale byłby czad
Z ksiązką KOnstancja, z gitarą Irenka......... ale bym stworzyła zespół Ogrodowiskowy
Moje storczyki 23:04, 24 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry

W prezencie
Serdecznie pozdrawiam
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:04, 24 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Czytałam, ze się Ci podobały...to masz swoje teraz

Moje storczyki 23:00, 24 sty 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry

to nowy mieszkaniec mojego pokoju


Millusi pstrokaty pyszczek naprawdę ładny
Ogrodnik Mimo Woli cd 22:59, 24 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dzięki za gratki..... każdemu z osobna i w grupie........ dziś uruchomiłam własnoręcznie telewizor.... bez pomocy M...dumna jestem z siebie Obejrzałam film zamiast z Wami świętować ...sorki wielkie...
Jutro odniosę się w sposób bardziej zaangażowany
Madżenko plisssss poszukaj ładniejszego foto.. plissssss.... nie fotogeniczna jest, okropna jestem wiem....ale technika czyni cuda.. plissss zrób cud A nawet wzięłam prepitety z sobą by lepiej wyglądać... ale czasu nie było z torby wyjąć .... i tak za krótko byłam z Wami..... wiec przeżyję ten widok..... i do Was wrócę jeszcze Bo tofam mocno Zdolny Śląsk poszerzony na Kotlinę Kłodzką

Anuś... zapraszam do mnie zawsze

I dzięki za takie piękne kfiatuchy i za pamięć..... bo to ona jest najważniejsza...... wątków dużo, czasu mało... i miałyście czas do mnie wdepnąć ...tofam Was też bardzo mocno

I dla was moje kwiatuchy... w podziękowaniu






Kubusiowo 22:46, 24 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Gratulację kolejnej setki Utalentowana Kobieto!

Ogródkowy chaos u monitki 22:44, 24 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
gusiarz napisał(a)
Jaaaa jakie piękne hortki. Monia, czy to limki?? Bo ja - wstyd się przyznać - dopiero jesienią wsadziłam moją pierwszą limcię i zastanawiam się jak i Ty jak i czym to się "je". Marzy mi się szpaler takich limek... Mam nadzieję się doczekać... za parę lat

Edytka:
A co to za tujki jako plecki u Ciebie robią?


Aga pierwsza to Limka druga Vanilla Fraise. Też jest śliczna najpierw jak lody śmietankowe, później przebarwia się na różowo.



Tuje to Kórniki
Co z tym ogródeczkiem począć 22:34, 24 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
ewa004 napisał(a)
Odwiedziliśmy cudowna jaskinię ,muszę wam to pokazać
Nie mogłam się na to napatrzeć nie będę was zanudzała, tylko to jedno zdjęcie

Rzeźba wykonana przez naturę

jejku Ewo,zwiedzalam te jaskinie jak mialam 14 lat Niesamowite piekno,rzezby wyziezbione przez nature...Dziekuje z calego serduszka za przywolanie tych wspomnien Po prostu bosko
Ogródkowy chaos u monitki 22:29, 24 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
monitka napisał(a)
Tesknię już za wiosną. Nie mogę się doczekać kwitnięcia hortensji - moich ulubionych kwiatów.
Swoje krzaczki posadziłam w zeszłym roku, miały dosłownie po kilka gałązek i tak sie zastanawiam jak najlepiej je przyciąć żeby ładnie się zagęściły? nisko przy ziemi? czy tylko końcówki badylków? Jak myslicie?
Wogóle to martwię sie jak przezimują ...mam nadzieje że dadzą radę.

Wklejam dla przypomnienia...czy one nie są piękne?





widok na krzaczki


Jeśli chcesz zagęścić to króciutko nad 3 oczkiem, jeśli ma jakieś gałązki wiotkie to całkowicie wycinaj, zostawiaj tylko te grubsze. Tnij tak jakbyś chciała nadać kształt półokrągły- środkowe gałązki zostaw troszkę dłuższe niż te po bokach, chyba że zależy ci aby hortensje były wyższe z tyłu a z przodu niższe.
Z zimowaniem nie powinno być problemów.
Śliczne są, ja też ma takie dwie młode, sadzone w zeszłym roku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies