Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród do kwadratu 10:57, 23 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Magnolio - czy o coś takiego chodzi? Wiem, że stipa i lawenda będą wyższe - rusunek czysto poglądowy

Kolorowe rabaty 10:56, 23 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
asc napisał(a)
Martek macham do Cię łapkami... jak zdrówko...????
Twój doktor ciacho..a u mnie kwiatek ciacho..zostawiam bezwstydnika



Ania odmachuję

Cieszą się oczy na widok kwiata )))))))))))))))))

Tak fajne ciacho i jeszcze bym coś dodała,ale to temat na nocne pogawędki ))))))))))))))
Zdrowie nadal w kolejnych badaniach Ale cóż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło p.doktorek jest bardzo miły nie tylko przystojny ))))))))))))

Miło,że znalazłaś czas Aniu zdjęcia widziałam,poczytałam prozę bardzo energetycznie na wątku
Moja działka. 10:48, 23 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Witam wszystkich
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 10:44, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Teren czysty - powrót po łup



Chwyta szponami



Jeszcze walczy



Podrywa się do lotu



Ucieka na bezpieczne śniadanie

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 10:41, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
U mnie przed chwilą atak nad karmnikiem. Skuteczny niestety. Jeszcze nie ochłonęłam. Najpierw się gapiłam i nie wiedziałam o co chodzi, a jak już zrozumiałam, chwyciłam za lornetkę i aparat. Ale mi serducho wali. To trochę inaczej na swoim podwórku niż na filmie przyrodniczym.

Siedząc przy stole w kuchni widzę kątem oka karmnik. Mignęło mi coś większego niż zwykle. Zaglądam, a po tują rozłożone skrzydła czegoś dużego. Pierwsze wrażenie - drapieżnik polował i wbił się w tuję i nie może się wygrzebać (bo trochę się szamotał). Przez lornetkę widzę, że z czymś walczy. W tym momencie podbiega pies, drapieżnik ratuje się ucieczką na czubek tui, a pod drzewkiem zostaje porzucona zdobycz - pan kos, który wcześniej jadł jabłko. Od tego momentu mam zdjęcia.



Tu zagląda z góry na swoją zdobycz



Tu patrzy mi prosto w oczy



A tu ofiara, mój podopieczny



Chryzantemowy ogródek - moja pasja :) 10:41, 23 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 74
Do góry
OK

Latem zakupiłam kilka nowych odmian, zobaczę sama jak przezimują tą zimę , jak dobrze to moja kolekcja powiększy się o kolejne piękne okazy.

Moja stara odmiana, mimo zeszłej ostrej zimy dzielnie przetrwała i ma igiełkowe płateczki .




Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 10:39, 23 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Irenko, wspaniała rocznica
nie tylko dla Ciebie ale i dla nas, że Ciebie mamy prawie każdego dnia
życzę Ci spełniania się nowych marzeń ogrodowych
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 10:39, 23 sty 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Irenko, wpadłam w odpowiedniej chwili Podziwiam nowy avatarek, wiosenny i uśmiechnięty jak zwykle Rabata angielska pasuje do avatarka jak ulał 60 metrów angielszczyczny na Polskiej ziemi .. trzeba będzie to zobaczyć

Ode mnie kfiatek fioletowy
Pogaduchy skowronków 10:32, 23 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Witajcie ptaszki! Miłego dnia ,mimo pochmurnej pogody.....
Działka prawie w Borach Tucholskich 10:25, 23 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Karolina Białe Pióro potrafi wyjść zielone lub nagle zamiera ale gólnie jest OK

z tymi już nie ma problemu


i coś zupełnie innego -to już parapetówki M



Moje poletko 10:24, 23 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry


Myślenie życzeniowe

Norweski ogródek... 10:20, 23 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
zaczarowanaa napisał(a)

Coś mi się zdaje, że nasza Norweżka wraca dziś do domu....może właśnie leci w chmurach



a skad wiesz?;-P

wlasnie wrocilam a w chmurach bylam po 17;-P


Ha! bo ja czarownica jestem
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 10:19, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Irenko, obyś się nie zmieniła, dalej tryskaj optymizmem i radością
Wnosisz wiele pozytywnej energii w każdego kto Cię odwiedzi

Dziękuję, że jesteś








Poznajemy ptaki 10:16, 23 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Do góry
Bogdzia, miałaś bardzo dobry pomysł z tym wątkiem o ptakach, z przyjemnością się go ogląda,

poniżej zdjęcia pluszczy na strumieniu w mojej wsi Goworówce:
osobnik młodociany



i z dorosłym


pozdrawiam wielbicieli ptaków
Kwiatki i rabatki u Elizy 10:13, 23 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
eliza3 napisał(a)
Tak, pisałam, że czyściec wełnisty mi się nie przyjął.


Elizko u mnie tego masa! Mogę Tobie wiosną spakować i wysłać! Jak jeszcze chcesz



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 10:12, 23 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Na roczek....... Powodzenia w kolejnych metamorfozach!
Chryzantemowy ogródek - moja pasja :) 10:10, 23 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 74
Do góry
anipla wita serdecznie w mych skromnych progach

Witaj Grażynko chryzantemy na ostatnim zdjęciu są barwy ciemnego różu z dodatkiem łososiu .

Tutaj te kwiaty z bliska w różnych etapach kwitnięcia.









Lek na całe zło czyli mój ogród 10:10, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
aldonaz napisał(a)
[



Zrobiłaś piękne zdjęcia tej katastrofy...... na tym foto widać jaka jest gruba polewka lodowa.... a brzózki faktycznie mocno przygięte...... ale tyle na nich lodu ,wiec .... prawo fizyki działa
moje zdjęcia robiłam jak już było ciemnawo...... Synuś do pracy przyjechał spóźniony, M skrobał auto przy włączonym silniku..ponad godzinę.... by jakoś dało sie jechać...
U synusia pod blokiem wszyscy skrobali auta.. i licytowali się ile kto już walczy........ wiec Twoja godzina plasuje Cię na liście najszybszych odskrobywaczy aut........ Gdybyś stałą pod jakimś blokiem nie stresowałabyś się spóźnieniem do pracy...bo wczoraj tak miał każdy....
Nic na to nie poradzimy..... i miejmy nadzieję, że szkód nie będzie ...

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 10:08, 23 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Toszka, a ja ponowię na wstępie pytanie: gdzie Twój wątek? na pewno jest co oglądać wnioskując z opisów czekam
Dzięki za telegraficzny skrót, na pewno przyda się nie tylko mi

Lustro zimozielonego też bardzo mi się podoba, marzenie, ale u mnie będzie ściana z cegły, nietynkowana i to jest pewne Zobacz jeszcze inne zdjęcia, że te krzaczory sąsiadów nie są takie niewielkie, nawet duże drzewa jednak jest to wyższe piętro, busz za ogrodzeniem.



Rododendronowy ogród II. 10:05, 23 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Do góry
Bogdzia napisał(a)
[





super fajne zdjęcie!
pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies