Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród niebieski 23:12, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Przetacznik siwy.....

Ogród niebieski 23:11, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ostrózki były... ale ich nigdy dość...od granatowych po błękitne
Norweski ogródek... 23:09, 22 sty 2013


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
Magda70 napisał(a)
Coś mi się zdaje, że nasza Norweżka wraca dziś do domu....może właśnie leci w chmurach



a skad wiesz?;-P

wlasnie wrocilam a w chmurach bylam po 17;-P
Ogród niebieski 23:06, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Jeszcze raz kokorycz pogięta..... Znalazłam lepsze foto..

Ogród niebieski 23:06, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Szaławia...ale też w lila...
Chryzantemowy ogródek - moja pasja :) 23:05, 22 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 74
Do góry

To tak na dobranoc troszkę chryzantem w zbliżeniu





Ogród niebieski 23:05, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dzwonek Poszarskeigo

Ogród niebieski 23:04, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
To zapomniałam.... ale niebieskie
Kubusiowo 23:04, 22 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
kaisog1 napisał(a)
aaaa i jeszcze "obraz" sobie na biurku postawiłam



Gosiak, jesteś niemożliwa
Ogród niebieski 23:03, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Perowskia... ale też wpada w lila..

Mój ogród ciągle w budowie 23:03, 22 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Do góry
jak wszyscy ogrodomaniacy ja też już bardzo tęsknię za wiosną


żeby chociaż taki widok ukazał się z pod śniegu
Ogród niebieski 23:00, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Rozwary .. niskie są i wysokie.....


Ogród niebieski 22:58, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Mareczku.. mój był grantaowy....
A to napewno niebieskie
Przetacznik Veronika Christa&reg

Ogród niebieski 22:56, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Wielosił.. gdzieś nie mogę znaleźć całego krzaka.... to jest wysokie...



I nowy nabytek wielosił weriegata.. o pstrych lisciach
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:55, 22 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
ewa004 napisał(a)
Aniu pozdrawiam śliczną masz kolekcje żurawek

Ja jesienią posadziłam swoje pierwsze żurawki 5 sztuk ,wczoraj dopatrzyłam że pod śniegiem leżą odłamane liście ,dokopałam się i widzę że mój pies tez się dokopał nie ma ani jednej wszystko potwór poniszczył ,ciekawe czy odbiją

Sorki że dopiero teraz ale nie miałam ochoty na forum po wczorajszej wizycie u lekarza.
Ewcia jeśli to tylko połamane liście to jest nadzieja po zimie te bordowe u mnie wyglądały tak


musiałam większość liści powycinać, niektóe krzaczki nie miały wcale liści, a potem lorowit, woda i buchneły
Ogród niebieski 22:54, 22 sty 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
a mój heliotrop to raczej fioletowy był i tutaj raczej nie pasuje jednak pokażę, ale o kolorach się nie dyskutuje
Ogród niebieski 22:54, 22 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Trudno to nazwać niebieskim.. ale cześć kwiatów ma niebieskich... w zależności od stadium zaawansowania kwiatka.... trudno dobrać czysto niebieskie kwiaty wiec ...przymykamy oko na niedoskonałosci niebieskiego ...
Hibiskus Ardens
Działka prawie w Borach Tucholskich 22:53, 22 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Gosia tak go określają:"rośnie dość wolno" po 30 latach 6-8m góra 10
u mnie 7-8lat

to jeszcze parę szyszek(różne świerki)
wschodni Aureospicata

size=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/28/287573/original.jpg[/img]

karłowy Acrocona Push



Boski jest i muszę sobie takiego sprawić, albo poczekam aż teściowej się znudzi, tylko to pewnie będzie za X lat. Wpisuję na listę chciejstw z wykrzyknikiem
O drugim to nawet nie słyszałam, pokażesz coś więcej
A tego ostatniego też bym chciała, bez dokupienia działki to się chyba nie obędzie,
Czy możesz pokazać tego Pusch w całości?, z góry dziękuję, licząc na twoje zasoby zdjęciowe
Ogródek Hanusi po zimie 22:53, 22 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Marzenko,dziś nawiedziły mnie starsze wnuki...... piwka nie miałam,ale naleweczka.....malinowo-aroniowa w ruch poszła......
A teraz się zastanawiam,specjalnie łobuzy w Dzień Dziadka do mnie......Dziadek by ich na pewno ugościł procentowo!
Więc tradycji stało się zadość!




Kwiatki lata na Dzień Dziadka
Ogródek Hanusi po zimie 22:52, 22 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Marzenko,dziś nawiedziły mnie starsze wnuki...... piwka nie miałam,ale naleweczka.....malinowo-aroniowa w ruch poszła......
A teraz się zastanawiam,specjalnie łobuzy w Dzień Dziadka do mnie......Dziadek by ich na pewno ugościł procentowo!
Więc tradycji stało się zadość!




Kwiatki lata na Dzień Dziadka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies