Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:19, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Jeżówki koniecznie..bo i zimą nie będzie smutno Floksy, tojeść orszelinowata... perwoskia,,,, a z przewrotnikiem skomponuję piwonie.. w jednym miejscu tak posadziłam i mi się podoba..

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 17:18, 20 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Łoooo!! wielkie brawa!!! Gratuluję całego trudu włożonego w powstawanie domu i ogrodu

Chciałbym się jeszcze zapytać jak był wsadzony tulipanowiec, że z takiego małego...
Gardenarium napisał(a)



....taki duży tak szybko urósł? Czary
ogrodoweimpresjejolki 17:17, 20 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
jotka napisał(a)
One tęsknią za wiosną bardziej niż ja ... Te z piwnicy, a jutro M. przyniesie następną porcję z garażu ...




Tulipany?
Roztoczańskie klimaty 17:16, 20 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
irena_milek napisał(a)
pokaż, doradzimy!

No dobra pokazuję ....troche kiepskie zdjęcie ale ziiimnooo na dworzu haha

Wiosna w sadzie 17:08, 20 sty 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry
Dla odmiany czas na zmiany... 17:08, 20 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
ma Irenka mam i ja



ródżowy kapelutek
Wiosna w sadzie 17:07, 20 sty 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry
Witam! Mam bardzo starą odmianę jabłoni, rośnie samotnie na polu. Do kiedy żyła męża babunia (103 i pół roku) nie pozwoliła jej wyciąć(nikt nie zamierzał tego robić) W ubiegłym roku dość niefortunnie ją przycieliśmy. Proszę podpowiedźcie jak ją przyciąć.[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/28/286367/original.JPG
Roztoczańskie klimaty 17:05, 20 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Sto stron, sto stron dwa razy poszlo juz

Zeta, gdzie tort dla mnie, szampona wypilyscie potfory??? A tuuu jest kieliszeczek.
No Zetka, smigasz ostro, do marca natrzaskasz do 1000 i mus bedzie imprezke z fajerwerkami zrobic

Niech Ci wszystko pieknieje Fiatki dla Cie silvuple



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:03, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
beta napisał(a)
czyściec bardzo ciekawa roślina i chyba trochę nie doceniana... fajnie też na takiej angielskiej rabacie mógłby wyglądać Mikołajek



a tu artykuł

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/223-portrety-roslin-eryngium-bourgatii

Irenko mam nadzieję że mnie nie pogonisz z tymi zdjęciami?


nie pogonię!!...jak bym mogła, jak mi tu takie cuda ściągasz!
mikołajki posadziłam 2, stare błędy, ale nic nie rosną, chyba nie teges z miejscem!
w sprzedaży, rzadko czyściec widziałam!
Rajski ogród Ani 17:01, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bociek napisał(a)
Jej, wszyscy szaleja z nasionkami i donicami... A ja jakos tak na marginesie... Musze to zdecydowanie naprawic

Aneczko, az mi sie oczy smieja do tych Twoich zdjec, tesknie za cieplem, oj tesknie


Sciskam mocno
Boćku to tak jak my wszyscy ściskam i słoneczny uśmiech zostawiam tym razem zamknięty w irysach

Roztoczańskie klimaty 17:00, 20 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Już 200, ależ Ty błyskawica jesteś Gratuluję wesołego wątku życzę nadal tylu gości i kwiatki zostawiam z uśmiechami

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:57, 20 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
czyściec bardzo ciekawa roślina i chyba trochę nie doceniana... fajnie też na takiej angielskiej rabacie mógłby wyglądać Mikołajek



a tu artykuł

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/223-portrety-roslin-eryngium-bourgatii

Irenko mam nadzieję że mnie nie pogonisz z tymi zdjęciami?
Rajski ogród Ani 16:46, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry



Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 16:44, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zaklinanie wiosny. Pędzone krokusy z Lidla

i tulipanki

To zaklinaj czarodziejko, może przyjdzie ta wiosenka prędzej?
Gdzieś na końcu świata... 16:39, 20 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Ten mojej Mamy jest podobny to tego mojego, ma takie niebieskie żyłki i nie jest barwiony, te intensywnie niebieskie są z barwnikiem i faktem jest że pózniej kwitną na biało [img



Wyglada coś jak ten
Kubusiowo 16:38, 20 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Kasik tak wysiewałam I Petunie i surfinie




jestem w szoku!

masz rękę Dziewczyno!

a z takim asortymentem to już można w ogrodzie poszaleć

pozdr. niedzielnie
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 16:33, 20 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zaklinanie wiosny. Pędzone krokusy z Lidla

i tulipanki

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 16:32, 20 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gabiony od strony domu i ulicy. Ciekawe czy cisy dogonią w tym roku gabiony?

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 16:31, 20 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zima na wsi. Jak ja lubię zaśnieżony ogród i brak błota na mojej drodze do domu!!!

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:30, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
beta napisał(a)
Irenko jak najbardziej zagra popatrz, jak pięknie z kocimiętką wygląda

Beatko połączenie mistrzostwo świata i do skopiowania u mnie trzeba tylko nasadzenia zmienić
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies